--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": "Tsiklogidromasazher" Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

"Tsiklogidromasazher"

Otwarta i szeroko dostępna technologia do produkcji urządzenia TSGM "Tsiklogidromasazher"

Projekt społecznościowy sieci CYCLOGRAMRAMAGE w UKRAINIE
główna strona projektu: ►   http://bishofit.ozdorov.info


Część 1.    OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA I WARTOŚĆ PROJEKTU
Na Ukrainie wynalazł i zarejestrowanych po raz pierwszy zaproponowana przez nas do szerokiego stosowania zarówno w domu jak iw uzdrowiska i urządzenia TSYKLOHIDROMASAZHER- hotelarstwo „Tisa” pasuje do wykonywania wspólny prysznic i hydro procedur terapeutycznych przy niskich kosztach i wysokich dodatnich korzystnych wyników działanie na ludzkie ciało. Wyjątkowość i skuteczność procedur możliwe dzięki udanej kombinacji pożyczki z doświadczeń lat użytkowania Bischofit Połtawy i efekt kawitacji głowica do hydromasażu prysznic Alekseeva - analogowy światowej sławy dusza Charcot podczas opryskiwania różne roztwory wodne minerałów określonym stężeniu i olejki pod wymaganym ciśnieniem i temperaturą roztworu z dokładnością do dziesiątego stopnia Celsjusza

Re (cyklicznie) używać małych ilości roztworów wodnych (tylko 5,7 litra na procedury) zapewnia doskonałą zasobów i oszczędności finansowe (prawie dziesięć razy) zasoby energii i wody. 
Oferujemy nowatorską metodę organizacji All-ukraińskiej sieci Tsyklohidromasazheriv i zdrowie stawów i poprawiające metod profilaktycznych na podstawie osiągnięć TSHM - Tisza Bischofit Połtawa i prysznicem oraz Aleksyeva gwarancje:

 • Minimalny koszt sprzętu oferując użytkownikowi końcowemu w postaci projektanci Zbierz się «i stworzyć sieć instalatorów» konsultantów „i centrów usługowych w użytkownikach siedliska TSHM których usług mogą korzystać wszyscy.
 • Zapewnienie swobodnego franczyzy dla jednostek produkcyjnych i usługowych TSHM wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do procesu procedur Upowszechnianie i promocja tsyklohidromasazhnyh ludność.
 • Otwarty i powszechnie dostępnych technologii, montaż, uruchomienie i testowanie urządzenia TSHM zestaw niezbędnych składników dostępnych w sprzedaży, co sprawia, że ​​możliwe jest stworzenie setek (nieograniczony całej liczby Ukraina) dodatkowych miejsc pracy „instalatorów doradców” w zakresie lokalizacji i użytkowników Klienci CGM.
 • Regularne on-line kursy mistrzowskie w produkcji, montażu, uruchomienia i korzystania TSHM i bezpłatne 2-3 kursów dziennie instalatorów i konsultantów „na żywo” w połączeniu z konferencji naukowych na temat wyników stosowania technik i semantycznej tsyklohidromasazhu wypoczynku w kurorcie Zakarpaciu. Jest to możliwe wizyty nauczycieli i wykładowców w miejsce lokalizacji znacznej liczby osób, które chcą dołączyć do sieci w technologii Tsyklohidromasazhnyh.
 • Korzystanie zlecenia logistyczne autora TSHM ich produkcji i klientów wysyłania gotowych zestawów umożliwia masowe urządzenie dystrybucji w krótkim czasie.
 • Rejestracja dla każdego klienta w systemie logistycznym umożliwia bezpośredni i przedłużony ze względu na użytkowników TSHM dla gwarancji dobrego wykonania i ubezpieczenia (jeśli konieczne) obowiązki.
 • Ogromne rozpowszechnianie informacji o samym urządzeniu będzie ułatwione dzięki systemowi wymiernych rabatów przy zakupie złomów do procedur na koszt programu bonusowego użytkownika.
 • W tym rozpowszechnianie informacji o autorach TGM, partnerach, a także sponsorach i patronach.
 • Rejestracja w systemie logistycznym daje zarejestrowaną możliwość zakupu TGM z płatnością w równych częściach (do 10 miesięcy) bez dodatkowych odsetek, co z kolei zwiększy liczbę potencjalnych nabywców i użytkowników TGM.
 • W kategoriach pieniężnych, miesięczna rata rata (550-1100 UAH.) W przybliżeniu równa oszczędność rodzinę miesięcznie płacić za energię, wodę i materiały do ​​wykonania jakiegokolwiek uzdatniania wody (od zwykłej prysznicem do profesjonalnych zabiegów zdrowotnych skuteczne w szerokim spektrum chorób, w szczególności, niezawodnie motorycznych, sercowo-naczyniowych, systemów nerwowych i chorób metabolicznych (cukrzyca), skóry itp.).

Na przykład: koszt 20-minutowej procedury cyklo-hydromasażu dla domu obejmuje zazwyczaj:
 • Zimna woda to 5-7 litrów - 0,09 -0,12 UAH.
 • Energia elektryczna 0,6 kilowata. - 0,9 UAH
 • Bischofit krystaliczny 25,0 g - 1,50 UAH.
 • Średnia ogółem: - 2,50 UAH.
Jednocześnie proponowana przez nas zasada dotycząca produkcji i dystrybucji urządzenia CGM zapewni: 
 • Minimalny ostateczny koszt gotowego zestawu CGM kosztem ręcznej produkcji lub korzystania z usług wyszkolonych specjalistów - instalatorów-konsultantów na miejscu po uzgodnieniu. 
 • Dostawa części składowych lub zmontowanych zestawów do partnerów naszego projektu Ukrposhta na preferencyjnych zasadach. 
 • Minimalne koszty reklamy ze względu na: 
 • Rozpowszechnianie informacji na temat sposobu i urządzenia tsyklohidromasazhu TSHM głównie na „pantoflowa” w tym promowanie systemu w postaci premii i rabatów. 
 • Wykorzystanie zaawansowanych technologii internetowych z zachętą szerokiego grona współpracowników i czytelników. 
 • Wsparcie informacji dla partnerów, promocja wysyłek promocyjnych i niedocelowych w odległych regionach Ukrainy przez Ukrposhta (na etapie dyskusji) 
 • Zestawy TSHM dostawa komponentów (półprodukt) do gromadzenia użytkowników i instalatorów konsultantów bezpośrednio w miejscu zamieszkania przez partnera Ukrpochta umownego zasadach preferencyjnych do zarejestrowanego systemu logistycznego 
 • zamówienia na dostawy materiałów eksploatacyjnych (Bischofit Połtawa w magazynie) przez partnera Ukrpochta na zasadach preferencyjnych, aby zarejestrować się w naszym systemie logistycznym.
 •  Organizacja dodatkowych setek miejsc pracy instalatorów-konsultantów sieci ogólnoukraińskiej w różnych regionach Ukrainy. 
Dodatkowe oszczędności i korzyści z używania sprzętu CGM: 
 • Nie ma potrzeby stosowania żadnych detergentów, szamponów, zmiękczaczy itp. w tym szampony do włosów o różnych typach. Procedura TSGM z głowicą rozrachunkową Alekseyeva zastępuje je. 
 • Zabieg Cyclo Hydromassage wspomaga wzrost włosów, który staje się znacznie bardziej gęsty, przywracając i aktywując wzrost zarezerwowanego (spania) w skórze głów główek (mieszków włosowych) 
 • Procedura cyklo-hydromasażu z głowicą natryskową Aleksejewa wykonuje jednocześnie i skutecznie peeling skóry, oczyszczenie z wrzodów i wrzodów, redukcję lub całkowite zniszczenie skóry cellulitowej itp. 
 • Po zabiegu, stosując krystaliczny bischofit, na powierzchni skóry tworzy się mikrofilm, który nie wymaga wycierania. Film z magnezem ++ i innymi pierwiastkami śladowymi w krótkim czasie zostaje wchłonięty przez skórę i skutecznie wchłaniany przez organizm.
Część 2.   Sanatorium w twoim domu nie jest podróbką, ale rzeczywistością.


Każdy, kto dba o siebie, dbać o Bóg dał mu, a zatem głównie utracone zdrowie lekko, ale ma jednocześnie skłonny zapłacić dziesięć razy więcej za wodę i energię, aby ją ogrzać, lub zapłacić za ich leczenia lub krewnych w Sanatoria, od teraz możemy korzystać z naszego wynalazku, dostępnego dziś dla wszystkich. 

Mamy zaszczyt zaoferować: 
- Zestaw wszystkich niezbędnych części zamiennych, z których aktywny zestaw może zostać złożony przez każdego, kto życzy wielu kroczących krok po kroku kreatorów akcji.
- Współrzędne instalatorzy, którzy za niewielką opłatą wykonują swoją pracę na podstawie umowy o pracę tej kolekcji można zamówić części dla Ciebie i prześlemy 4-5 dni, aby zakończyć adres ważny zestaw Tsyklohidromasazher „Tisa” skonfigurowane, przetestowane i gotowe do zainstalowania na swoim miejscu przyszłe zastosowanie. Przybliżony całkowity koszt tego zestawu części zamiennych, odpowiedni do użytku od października 2018 = 5200 - 5800 UAH. (w tym opłata za odbiór instalatora konsultanta). Zapewnia system rabatów i premii za rejestrację i ewentualną aktywność w sieci TSGM. 
Więcej ► http://bit.ly/cyklo-ekonom

Dla uczestników ATO i ich rodzin, a także dla aktywnych wolontariuszy, koszt zestawu w cenie akcesoriów wynosi 4370-4500 UAH. (instalatorzy zbiorą TGM bezpłatnie)


z własnego doświadczenia w tym roku. 
Oddzielny dom, 3 piętra. 100 m.kw. przestrzeń życiowa. Rodzina 6 osób + cipka
W okresie marzec-wrzesień 
spalony gaz (kuchenka gazowa kotła do podgrzewania wody w kuchni, wanną i prysznicem) średnio miesięcznie (bez recepty)
 • ► 2016 - 76 metrów sześciennych ◄
 • ► 2017 - 65 metrów sześciennych ◄
 • ► 2018 6 metrów sześciennych m ◄ (!!! Po zainstalowaniu TGM i odłączeniu kotła i kolumny podgrzewacza wody gazowej)
dzieje się tak pomimo faktu, że koszt energii elektrycznej wzrósł tylko o 15-17 KV miesięcznie, a prysznic z masażem w 2018 r. trwania procedury w 15-20 minut. każdy z nich cieszył się średnio co 6 członków rodziny każdego dnia ... W 2017 roku taka przyjemność musiałaby wydać średnio 1 metr sześcienny. m ciepłej wody przez dwa dni i średnio 15-20 ton gorącej wody na miesiąc .... 
Pełna zdjęcie: ► http://bit.ly/TsHM-albom 

obliczeń i wyjaśnień dla ciekawskich i wybredna:
W przypadku hydroprocesora na 20 minut, jednym z elementów TGM jest elektryczny podgrzewacz wody o pojemności 2 kw. działa średnio 10 minut. (podgrzewanie roztworu i utrzymanie jego określonej temperatury). Kolejnym elementem jest pompa wirowa o mocy 360 watów. działa stale. Suplementy soli stosowane do stworzenia wymaganego stężenia roztworu są 5 razy mniejsze ze względu na cykliczne stosowanie układu CGM wynoszącego jedynie 5-7 litrów w porównaniu z 150-200 litrami w kąpieli lub jacuzzi. Bardziej frustrujące w tym miejscu na stronie TGM.
Krok, by spotkać człowieka! 
Od teraz, mając kartę kredytową Privatbank, możesz wziąć pełny zestaw TISA Cyclo do hydromasażu z płatnością w równych częściach przez 10 miesięcy, BEZ WIDOKÓW i bez rejestracji. Kwota miesięcznego wkładu jest niemal równa miesięcznym oszczędnościom wody i energii ...
Część 3. TISA Cyklodekstryna do użytku domowego. Hydromasaż TISA jest prostym i niezawodnym urządzeniem, które może i powinno być w każdym domu, w każdej rodzinie, jak czajnik elektryczny, żelazko lub pralka. Prace nad jego udoskonaleniem prowadzone są od 2010 roku i trwają do dziś. Co to jest cyklohidromassazher TSGM "TISA" - "TISA" występuje w dwóch rodzajach: stacjonarnym (do montażu pod wanną, w szafce) i przenośnym (przenośnym) - gromadzonym w zamkniętym korpusie. Więc dzisiaj nasz pierworodny wygląda jak ta klasa! Urządzenie TGM do zewnętrznego mobilnego użytku jest odpowiednie zarówno dla domu, jak i dla biznesu w uzdrowisku i sektorze turystycznym. Bez dodatkowej instalacji i konfiguracji, gotowe do pracy.Nowy system pozwala na spożycie TSHM uczynić przenośny i zainstalować go bez jakichkolwiek zmian lub modyfikacji w łazience lub pod prysznicem pokoju. 
Pozwala to na tym urządzeniu „towarzysza” lub na wynajem, przenosić z pokoju do pokoju w hotelach i uzdrowiskach lub usunięcia z łazienki podczas przerw w pracy. 

PODSUMOWANIE Od października 2018
W najnowszej wersji Tsyklohidromasazhera „Tisa” przewiduje: 
◙ możliwość ustanowienia w łazience bez żadnych dodatkowych modyfikacji lub jej rehabilitacji. 
◙ Możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń (pralka, żelazko) ​​pod 4 poziomami ochrony w wilgotnym pomieszczeniu. 
◙ Serwis gwarancyjny oraz wsparcie informacyjne i konsultacyjne przez 24 miesiące.
◙ Pełna technika leczenia. procedury i klasy główne do użytku. 
◙ Rozmiar 300 * 360 * 130 (bez filtra). Całkowita waga urządzenia wynosi 8-9 kg. 
◙ Pakiety zamówione 4-5 dni. 
◙ Wysyłka i dostawa do New i Ukrposhta - 2-3 dni. 
◙ Zebranie się lub z lokalnymi instalatorami. 
◙ Możliwość obliczenia zestawu elementów dla urządzenia z opóźnieniem i płatności w równych ratach przez okres od 3 do 10 miesięcy. 
◙ Możliwość zakupu materiałów dezintegrujących na potrzeby procedur prewencji zdrowotnej na preferencyjnych warunkach. 
◙ Komunikacja klubowa pomiędzy użytkownikami TGM. 
◙ Możliwość uzyskania franczyzy na stworzenie gabinetu cyklo-hydromasażu i dołączenie do ogólnoukraińskiej sieci cykloidalnych hydrosmasażerów.
◙ Tworzenie dodatkowych miejsc pracy dla instalatorów-konsultantów. 
http://bit.ly/good_purchase_fitingshttp://bit.ly/service
                                                           
Drukowanie do drukowania pliku prezentacji i załadunek na telefonie, tablecie lub komputerze jest 
 tutaj ► http://dzv.in.ua/cyklohidro/002.html  ► http://dzv.in.ua/cyklohidro/001.pdf 

Немає коментарів:

Дописати коментар