--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": ◄ ДУШ АЛЕКСЄЄВА ► Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

◄ ДУШ АЛЕКСЄЄВА ►

Технічні характеристики 
Гідромасажер "ДУШ АЛЕКСЄЄВА
і фізичні процеси, що створюють унікальний вплив

ПРИЗНАЧЕННЯ ВИРОБУ

   Гідромасажна насадка "Душ Алексєєва" запатентована у 2004 р. у Росії. Винахід призначений для проведення гідромасажних процедур, показаних при різних захворюваннях.
   Виріб застосовується в домашніх умовах, а також в лікувально-профілактичних та санаторних закладах. Насадка є також складовою частиною у наших циклогідромасажних пристроях   (ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР «Тиса»).

Лікувальні властивості гідромасажної насадки


- Захворювання серцево-судинної системи (зменшує поширення атеросклерозу, вегетосудинної дистонії, покращує кровотік);
-  слабкість м'язів, в'ялість шкіри, порушення жирового обміну і інші недоліки фігури;
-    синдром хронічної втоми. Знижений імунітет;
-    захворювання опорно-рухового апарату (артрит та ін.);
-    захворювання периферичного відділу нервової системи;
-    набряк (від порушення лімфотоку і венозного застою, після травми)
-    порушення сну, безсоння. Метеозалежність;
-    дисфункція кишечника;
-    клімактеричний період;
-    похмілля та інші отруєння;
-    для попередження порушень мікроциркуляції крові;

А також:
-    водний масаж покращує загальний стан організму, підвищує настрій
-    відновлює контури тіла;
-    підвищує потенцію і імунітет;
-    виліковує алопецію (облисіння);
-    зникає лупа, довге волосся краще розчісується;
-    з'являється почуття молодості, свіжості і бадьорості.

Але і це ще не все!  Визнаний за кордоном.
Душ Алексєєва - в 2005 р. Срібний призер міжнародної виставки винаходів у Нюрнберзі (Німеччина) Що ж особливого в «Душі Алексєєва»?
Я відкрию Вам СЕКРЕТ.
Вся справа в особливих отворах
.


Винятковою особливістю «Душа Алексєєва» є спеціальні СОПЛА коноїдальної (не циліндричної, як у всіх, і не конусоподібної, а спеціально розрахованої, зі складною геометрією) форми.  Діаметр вхідної частини отвору - 5 мм, діаметр на виході - 0,6-0,8 мм.  Таких сопел немає НІ В ОДНІЙ інший душовій лійці, навіть в тих, що називаються масажними.

  Саме сопла коноїдальної форми і створюють струмені води субміліметрового перетину і виняткової "поведінки", так як повністю відповідають геометрії протікання води і мають найбільший коефіцієнт закінчення  μ = 0,99 (фактично це ККД використання енергії тиску води).
 У всіх душових лійках і так званих гідромасажних лійках використовуються отвори циліндричної або (в окремих випадках) конусоподібної форми. Такі отвори не забезпечують високої швидкості витікання і ведуть до більшої витрати води, ніж коноїдальні.

   В основі всього лежать найпростіші закони гідродинаміки:
так потік води, проходячи через  циліндричні отвори насадок  (подовжений отвір), зазнає стиснення через радіальні компоненти швидкості рідини, випливаючої в отвір. При цьому біля стінок отворів насадки утворюється кільцеподібний простір, не заповнений рідиною, в якому тиск менше атмосферного (область пониженого тиску). Підвищується опір, і як наслідок, знижується швидкість.  Коефіцієнт закінчення μ = 0,82.
У конусоподібної насадки  (отвір конусоподібно сходиться), область зниженого тиску менша, ніж в циліндричній насадці, але все ж виходиться, що також впливає на швидкісні характеристики.
Коефіцієнт закінчення   μ = 0,96.


Коноїдальний отвір насадок  має особливу форму, яка ніби повторює форму потоку рідини. Потік води протікає щільно по стінках насадки і область зниженого тиску не утворюється. Опір відсутній. В результаті, втрат в швидкості практично немає. Коефіцієнт закінчення μ = 0,99.


   Струмінь, що утворюється із звичайних насадок (отворів), складається із трьох частин:
  1. Ламінарний потік, в якому зберігається форма струменя без порушення цілісності руху;
  2. Турбулентний потік, в якому суцільність потоку порушується і утворюються краплі, які окремо летять, причому при застосуванні циліндричних і конічних отворів у насадок струмінь поступово розширюється;
  3. Розпорошена частина, в якій краплі втрачають швидкість і обпадають під дією гравітації.
   У циліндричних і конічносхідних насадках, ламінарний і турбулентний потоки струменя зберігаються лише кілька сантиметрів. Струмінь практично відразу переходить в розпорошену частину.  І тільки в коноїдальних отворах насадки, які використовуються в "Душі Алексєєва", ламінарний потік зберігається на відстані до 35 сантиметрів, а далі утворюється ланцюжок із окремих крапель, без турбулентної і розпорошених частин, що зберігаються на відстані до 5 метрів, що дозволяє отримати два види гідромасажного впливу:  гідропунктурно-енергетичний і ударно-крапельний.

Гідропунктурно-енергетичний вплив "Душа Алексєєва" надає потужний проминаючий масажний ефект дуже тонкими тугими струменями і впливає на всі біологічно активні точки. А за рахунок того, що швидкість потоку в коноїдальних отворах насадки висока (понад 12 метрів в секунду на виході з отвору), всередині струменя утворюються кавітаційні бульбашки.
Кавітація - (від лат. Cavitas - порожнеча) - утворення в рідині порожнин (кавітаційних бульбашок, або каверн), вакуумних або заповнених розрідженим паром.
   Кавітація виникає в результаті місцевого зниження тиску в рідині,  яке може відбуватися при проходженні акустичної хвилі (акустична кавітація), або при збільшенні її швидкості, не менше 12 метрів в секунду (гідродинамічна кавітація). Це відбувається внаслідок особливості "поведінки" води, описаної відомим законом Бернуллі - при підвищенні швидкості потоку рідини, тиск всередині цього потоку падає .
   Переміщаючись з потоком в область із більш високим тиском, або під час напівперіоду стискання, кавітаційна бульбашка розривається, випромі-нюючи при цьому ударну хвилю - відбувається імплозивний вибух.
   Найбільш яскравим прикладом імплозивного вибуху служить ряд ядерної зброї - стиснення заряду ядерної бомби імплозивного типу, при якому підкритична маса плутонію стає зверхкритичною, в результаті виділення величезної кількості енергії (в кілька мегатон).

   Приблизно те ж саме відбувається з кавітаційною бульбашкою - зовнішнє середовище тисне на стінки кавітаційного пухирця, стискаючи його все сильніше і сильніше, поки стан його не стане зверхкритичним. І як наслідок вибух, з виділенням декількох видів енергії, основними, з яких, є: теплова, світлова та електроенергія. Але на відміну від вибуху ядерної зброї, імплозивний вибух кавітаційного пухирця відбувається на мікрорівні і жодним чином не може нести негативних наслідків для людини. При цьому виділеної теплової енергії досить, щоб змити бактерії, не пошкоджуючи живу клітину - внаслідок цього струмені "Душа Алексєєва" є ідеальним бактерицидним засобом.

   Енергії імплозивного вибуху досить, щоб акуратно відлущувати ороговілий шар шкіри - робити безпечний пілінг. А електричні та світлові імпульси активізують біологічні процеси.
   Хвиля від імплозивного вибуху так само створює і звукові коливання - при роботі "Душа Алексєєва" виникає специфічний, абсолютно не характерний для інших душів шум.
   Найбільша кількість схлопування кавітаційних бульбашок, відбувається в місці зіткнення струменя з шкірою.
   Також, при імплозивному вибуху кавітаційного пухирця, відбувається насичення навколишнього повітря негативно зарядженими іонами (іонізація повітря).


Ударно-крапельна дія  "Душа Алексєєва"

   За рахунок потоку крапель, що вдаряються об поверхню тіла, виникають додаткові можливості впливу - ударно-крапельні. Енергія удару краплі (імпульс) в 300 разів більша, ніж енергія тиску на тіло в ламінарній частині потоку.
   Імпульс від удару краплі (безліч імпульсів від безлічі крапель) створює ударну хвилю, що поширюється по м'яких тканинах, які мають властивості рідини (більш вузький, ніж просто вода, тому, що являють собою гелі та золі).
   При поширенні ударної хвилі в тканинах так само виникає кавітація, в цьому випадку - акустична.
   При досягненні щільних шарів (хрящі, суглоби, кальціоновані ділянки) кавітаційні бульбашки схлопуются (імплозивний вибух) і створюють мікроруйнування.
   При впливі на хрящі та кістки такі мікроруйнування стимулюють і активізують наступний синтез тканини (цикл регенерації).
   При мікроруйнування кальціонованих ділянок відбувається їх поступове розм'якшення, усунення причин запалення і виникнення болю в м'язах, зв'язках і фасціях.

Рівень іонізації в межах ванної кімнати  під час використання протягом 5 хвилин:
  а) Звичайної душової лійки; 
  б) Гідромасажер "Душ Алексєєва" зі встановленою сіткою з 61 отвором; 
  в) Гідромасажер "Душ Алексєєва" зі встановленою сіткою з 19 отворами, при тиску води (запірному) 5,8 атмосфер та температурі води 23 ° С і відстані 60 сантиметрів;
СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТНІСТЬ ГОЛОВКИ  «ДУШ АЛЕКСЄЄВА»

1. Душ Алексєєва в зібраному вигляді - 1 шт. (див. мал. 1), з встановленою сіткою з 19 отворами;
2. Додаткова сітка з 61 отвором - 1 шт .;
3. Додаткова сітка з 13 отворами - 1 шт .;
4. Перехідник - 1 шт. (стандарту - в 1/2 "* н М22) (є бонусом);
5. Прокладка сантехнічна - 2 шт. (є бонусом);
6. Брошура «Ваш доктор гідромасажер: Душ Алексєєва» - 1 шт. (є бонусом). 

   Виріб комплектується трьома змінними сітками: з 19 отворами (для динамічної гідропунктури); з 13 отворами (для динамічної гідропунктури при зниженому тиску води у водопровідній мережі); з 61 отвором (домашній душ Шарко)
- конструкція отвору (сопла) - складнопрофільна КОНОЇДАЛЬНА.
- діаметр отвору на вході - 5 мм, на виході - 0,6 мм, довжина - 14 мм.
- швидкість струменя - 20-30 м / с.
- максимальний коефіцієнт закінчення μ = 0,99.

Виробом комплектується циклогідромасажер "ТИСА" при цьому його вартість може бути нижчою від пропонованої на ринку, завдяки згуртованими закупками безпосередньо у виробника. За довідкми телефонуйте 050 540-20-47

ПРОТИПОКАЗІВ ДО ВИКОРИСТАННЯ - НЕМА. 
ПРИМІТКА! Виробник зберігає за собою право на конструктивні зміни, які не погіршують якість і експлуатаційні показники вироби. Колірна гамма і відтінок даного товару можуть відрізнятися від реального зовнішнього вигляду через індивідуальні налаштування екранів моніторів користувачів.    Звертаємо вашу увагу на те, що всі наведені вище характеристики, ціна товару і терміни поставки носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою   Чарівний «Душ Алексєєва» - ваш неоціненний помічник, правильна душова лійка, ваш індивідуальний гідромасажер.   Чарівний Душ Алексєєва це єдиний душ високого тиску (як душ Шарко), але працює не з насоса, а при нормальному тиску води у Вашій квартирі.    Отримайте Чудовий Масаж у себе вдома у зручний для Вас час і Вам більше НІКОЛИ не будуть потрібні послуги масажистів, які постійно стають все дорожче.   Це єдиний душ, який утворює хмару водяного пилу при зіткненні води з перешкодою. Насолоджуйтеся освіжаючою і омолоджуючою атмосферою водоспаду кожен раз при його використанні.

Унікальність, корисність і ефективність чарівного «Душа Алексєєва» підтверджують чудові відгуки покупців:

«Струмінь такої потужності, що створюється багато шуму, дрібного водяного пилу і ... вітру. Здається ще трохи і заснеш. Позитивних емоцій за 15 хвилин такого гідромасажу безліч. Відчуття сонливості і бадьорості одночасно. Хочеться прилягти і заснути, але всередині, під шкірою, все в такому тонусі! А сонливість мабуть від тепла і маси позитивних емоцій».
"Доброго дня!Пишу Вам на прохання моїх колег. Справа в тому, що я два місяці тому отримала вашу чудову душову насадку. Повинна сказати, що кожен день, вранці і ввечері, я народжуються заново !!! Це насолода, нескінченне задоволення від відчуття підтягнутості, свіжості, бадьорості! Я - Рак за гороскопом і для мене вода - джерело насолоди, тим більше, в такому виконанні. Щось ще…. Але я ліплю, саме, ліплю свою фігуру цим душем. Шкіра стала, як оксамит, це таке задоволення відчувати себе значно молодшою, ще більш молодшою ... Мені і так знижували вік на 10 років, а тепер навіть колеги помітили ще більші зміни. І, нарешті, я переконала їх виписати це чудо, насадки для душа.PS Не втрималася, вирішила відкрити свій секрет. Мені 58 років і я при зрості 168 см. маю такі параметри: 98-70-98 і пишаюся цим! А особливо мої дівчата, Віта і Поліна.»
 «... Купуючи душ, я теж думала, що нічого особливого не станеться. Я приблизно знала, як діє звичайний гідромасажний душ. І думала, що душ Алексєєва діє так само. Але зізнаюся, що, вибираючи який купити душ, враховуючи, що звичайний гідромасажний - дешевше, я купилася на фразу «Аналогів» і придбала душ Алексєєва. Випробувала його в перший же день. Не можу навіть підібрати потрібних слів, щоб описати свій захват. Такий кайф від прийняття душу я ніколи не відчувала. Я думаю, що регулярне прийняття такого душу дасть дуже хороший ефект і на шкіру і на фігуру
«Якщо ви приймали душ Шарко, то ви повинні уявляти, чим це схоже на душ Алексєєва: встаєш в кінець ванни обличчям до стіни. Впираєшся руками в ту ж саму стіну і, ось тут вся схожість з Шарко закінчуються. Тому що ніяких синців на тілі не залишається! Приємно, струмені дійсно не розпадаються на всі боки, а б'ють в одну точку. А якщо направити на попу і нижче і поводити з боку в бік, то здається, що тобі роблять справжній масаж! Повне відчуття! Шкіра зсувається, це коли масажист кладе руку на тіло і, не відриваючи її від тіла, починає трясти, ніби вібрувати. Загалом, хто ходить на масаж, знає. Здивувало, приємно здивувало і спантеличило. Кручуся перед дзеркалом, здається, що поцупив якось, щільніше, чи що стала після цього душа. Має намір продовжувати, чого вам всім бажаю!»
Хочете мати фігуру як у Кінозірки? Чарівний «Душ Алексєєва» незамінний при боротьбі з Целюлітом. Використовуйте Чарівний «Душ Алексєєва» і Перемога над Целюлітом Вам Гарантована
«... Ненависний целюліт душік мого теж злякався, майже відразу ж забрався з тих місць, де він тільки збирався як слід розміститися; а від туди, де він вже міцно оселився - знехотя, але зникає.
«... Я недавно придбала душ Алексєєва і користуюся ним вже протягом місяця вранці. Хочу сказати що це для мене поки єдиний засіб, який реально діє! Зменшуються обсяги і йде целюліт і плюс бадьорість і настрій на цілий день ... »
«... Душем користуюся майже місяць, і не тільки я, але і вся сім'я (5 осіб). Допомагає всім! Щодо целюліту, результати можна сказати «на обличчя», але саме моє головне досягнення - роблячи контрастний душ через день на зовнішній стороні стегон, майже зникла судинна сіточка в цій області. Спасибі величезне розробникам душа ... »

ТЕХНІКА МАСАЖУ

«ДУШ АЛЄКСЄЄВА» - НОВІ УНІКАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Масове практичне застосування «Душа Алексєєва» здійснюється вже понад 14 років (проводиться з березня 2004 року). За цей час накопичений багатий досвід застосування. Результатом його осмислення і експериментування із різними варіантами струменеутворюючих матриць стала серія нових спеціалізованих матриць (сіток), призначених для здійснення цілеспрямованих спеціалізованих масажних гідропроцедур. З їх допомогою прихильники гідромасажу зможуть реалізувати практично будь-які свої фантазії в застосуванні і винахід водних процедур.  (запитуйте додаткові насадки)
Серія вебконсультацій по використанню та результатах гідромасажу із допомогою "Душ Алексєєва"

 КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ВІДЕОКАНАЛ YOUTUBE

 ► ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА"◄

Сподіваємося на Ваші перегляди, поширення, рекомендації, пропозиції та відгуки.
Із повагою автори і розробники циклогідромасажерного комплексу "Тиса" .

Детальніше на сайті туристичного рафтингу "По Тисі разом"


Питання, які обговорювалися на консультаціях: 01:05 - Як встановити два душа? 33:15 - Німіють пальці рук 05:44 - Що таке кавітаційний Душ? 14:16 - У чому відмінність колірних рішень Душа Алексєєва? 17:17 - Що дає підводний масаж і як правильно його робити? 19:46 - Як отримати кільце ущільнювача? 20:31 - Як лікувати хворі суглоби? 24:18 - Займався спортом - болять суглоби, що робити? (дзвінок) 27:42 - масажу суглобів - Демонстрація. 35:32 - Чи не випадуть чи волосся від Душа? 40:00- Чим відрізняється Душ Алексєєва від інших лійок? 43:05 - Що краще: сітка для лімфодренажу або для ударно-хвильової терапії?
00:56 - Масаж при бронхо-легеневих захворюваннях 07:36 - Чи можна масажувати область печінки при гемангіома? 15:33 - Чи можна поєднувати ванни Залманова і Душ Алексєєва? 18:01 - Чи можна застосовувати Душ Алексєєва при папіломах? 20:00 - Чи можна лупити живіт струменями Душа Алексєєва? 24:53 - Чи не змиє чи Душ загар? 28:38 - Демонстрація масажу спини 35:51 - Демонстрація масажу при бронхо-легеневих захворюваннях 36:16 - Демонстрація масажу живота 37:46 - Питання про схуднення
00:00 - Як швидко заснути і добре спати
10:41 - Як масажувати шию і механізм очищення обличчя 26:08 - Чи можна Душем Алексєєва прибрати розтяжки? 27:45 - Зняття набряків ніг (демонстрація прийомів) 34:40 - Масаж шиї (демонстрація прийомів) 38:45 - Як користуватися Душем годуючим мамам? 
42:57 - Забився душ, що робити?
01:48 - Коли чекати перших результатів від гідромасажу?
04:24 - Набряки ніг у чоловіків і жінок + целюліт як провокатор набряків 15:21 - Чи можна застосовувати душ Алексєєва при протрузії (грижі) міжхребцевих дисків? 18:55 - Брала констрастності душ тиждень - піднялася температура тіла до 37 градусів. Це нормально? 21:36 - Я читала, що душем Алексєєва можна робити масаж не тільки людям, а й тваринам, наприклад собаці породи спанієль? 23:43 - Демонстрація зняття набряків ніг версія 2.0 31:00 - Масаж спини при болях, грижах і так далі - практика 39:34- Целюліт. Гистопатогенное осередки 42:35 - Пепсі і кока-кола бореться з вірусами
01:25 Проблеми з міжхребцевими дисками.
04:04 Масаж при защемленні сідничного нерва. 8:20 Природні процеси дегенерації і регенерації в організмі. 14:25 Як отримати гарну засмагу? 16:35 Після Душа Алексєєва синці і свербіж на шкірі - що робити? 17:40 Масаж при мігрені? 19:38 Чи потрібен масаж здоровій людині? 22:05 Чи можна додаткову сітку для УВТ якщо на стегнах жировики? 23:35 Чи можна Душ Алексєєва в 8 місяців? 24:00 Демонстрація масажу спини. 30:00 Демонстрація масссаж шийно-комірцевої зони. 32:35 Чи можна використовувати Д.А. при атопічний дерматит? 41:00 Як використовувати Д.А. При остеопорозі жінці в 74 роки.

Немає коментарів:

Дописати коментар