--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Винахід закарпатців в допомогу санторно-курортним методикам оздоровлення Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

понеділок, 12 лютого 2018 р.

Винахід закарпатців в допомогу санторно-курортним методикам оздоровлення

УВАГА! синхронна копія сторінки знаходиться на сайті організатора проекту "ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР ТИСА" ІРС "ДКЗ" (диспетчер курортів) разом із туристичний рафтинг "По Тисі разом, а також із компанією "Полтавський Бішофіт" та і групою "Душ Алексєва" нещодавно розпочали у Закарпатті втілення у життя спільного лікувально оздоровчого проекту - мережі "Циклогідромсажери ТИСА", розпочатого нами ще у 2006 році. За ці роки кожним із учасників проекту проведено величезну експериментальну та науково-дослідницьку роботу у цьому напрямку, досягнуто неабияких очікуваних і неочікуваних позитивних результатів.


Ми розповімо про все це детально у наступному дописі, а наразі представляємо Вам проект авторських боксів циклогідромасажера "Тиса", зокрема парний блок та обладнання гідромасажного кабінету на 8 місць. КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА КОМПЛЕКСА: Кожен окремий бокс має свою автономну систему підготовки, подачі та рекуперації розчину, а саме: гідронасос, систему фільтрів в тому числі одноразових (на кожного клієнта або на кожну процедуру індивідуально окремий фільтр). Автоматична система підігріву та контролю за температурою розчину із точністю до десятої долі градуса, та контролю і регулювання тиску на виході. Індивідуальн душ головка Алексєєва із змінним набором сіток, (5 штук). Гідромасажну процедуру може виконувати сам пацієнт або із частковою допомогою асистента із зовні.
Сердня тривалість процедури 20-25 хвилин. На практиці в середньому на одну процедуру загальний розхід холодної води до 10 літрів + наважка 50-70гр. Бішофіту Полтавського кристалічного. Можливе використання різних ароматичних та лікувальних добавок згіднго спеціальної рецептури. (додається БЕЗКОШТОВНО на запит замовника) Асистент запускає автоматичний процес підготовки та рекупірації води або лік. розчину із подачею на головку Душ Алексєва і контролює процес гідромасажу. При потребі надає консультаційну допомогу пацієнту чи здієснює гідромасаж спини.Хто із вас не пробував на собі дію колись чи не най популярнішого серед бальнеологічних процедур циркулярного душа?
А чи звернув хтось увагу на те, що зараз його майже не використовують оздоровчі заклади і це не лиш через те, що за одну хвилину із його сопла витікає 43-47 літрів гарячої води. Процедура в 15 хвилин, відповідно, зливає в каналізацію понад 700 літрів... Це уже не кажучи про те, що ця вода повинна подаватися на сопла напором у 3-4 атмосфери, що означає, що всі інші процедурні гідрокабінети у цей момент можуть "зливати воду" і нервово курити у куточку ...
З огляду на це, останніми днями ми готуємо до запуску в одному із мудрих санаторіїв Закарпаття наш винахід, який зробить універсальну процедуру (циклогідромасажера ТИСА-2) найдешевшою за собівартістю із найширшим функціоналом, можливостями та результатами благотворної дії на людський організм. 
Обладнання Циркулярний душ, на якому зараз переважно у більшості санаторіїв сушать білизну (...) із нашою доробкою зможе надавати комплекс найпопулярніших процедур із застосуванням бішофіту у бальнегологічних закладах не лише України.
ОБГРУНТОВАНІСТЬ ДАНОЇ МЕТИОДИКИ ТА ЇЇ НОВИЗНА: Для порівняння за цей час (20-25 хв.) будь-який інший побутовий чи промисловий душ зливає в каналізацію 250-350 літрів гарячої води. Тому методика гідромасажа, як такого, дуже дорога по собівартості, на сьогодні не прижилася, хоча насправді є ефективною і корисною. Пропонована нами процедура окрім колосальної економії на собівартості, забезпечує також використання і лікувального розчину. Фактично у нашому випадку раціонально поєднується методика і благотворні результати на людський організм гідромасажу душа Шарко, душа Алєксєва + лікувалний ефект мінералу Бішофіту Полтавського.
(Все про душ Алєксєєва тут ► ) В результаті унікальний лікувальний ефект широкого профілю: (від шкірних, неврологічних, кардіалогічних захворювань до захворювань опірно-рухової системи) досягається значно швидше. А сама можливість продовження санторного лікування та профілактики захворювань вдома дає значно стабільніший позитивний результат. Пропонована нами процедура відноситься до гідромасажних і не вимагає окремого ліцензування. Крім того, у цьому році плануємо відкрити для вільного доступу повну оздоровчу методику Циклогідромасажу, в тому числі детальні роз'яснення по спорудженню подібного циклогідромасажерного пристрою у себе в дома будь ким без спеціальних навиків. На Ваш запит нами буде організовано повну комплектацію необхідних складових компонентів комплекту для побутового використання. Його вартість складе всього 2000 - 3000 грн. Окрім того, кожен комлект пройде стендове випробовування та у зібраному вигляді буде відправлений замовнику. Установка цього обладнання на місці виконується однією людиною без спецпідготовки за 20-30 хвилин. Одночасно, ми організовуємо Всеукраїнську мережу ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕРНИХ цехів, до якої входитимуть як приватні садиби чи міні готелі, так і будь-які інші готельно-мотельні та санаторно-курортні заклади не лише в Україні. Пропоновані нами комплекси для професійного та комерційного використання мають різноманітну модифікацю (від одно-дво місних до восьми місних) так і комплектацію для установлення на уже існуючі піддони чи внни, або ж у вигляді переносного обладнання компактних розмірів.

Розглядаємо можливість установки комплексів у приватних садибах, готелях, мотелях, а також санаторіях та курортах в порядку черговості поданих замовлень. За бажанням установлений нами комплекс включається у єдину Всеукраїнську мережу Циклогідромасажерів "ТИСА" із можливістю використання єдиних дисконтних карток клієнта із широкою системою захочень та знижок, а також із можливістю замовлення на необхідний час та у зручному для клієнта місці надання серії процедур. (авторська система Турнікет 2003, та ІРС "ДКЗ" ) Для учасників АТО та їх сімей буде можливість одержати франшизу на систему для комерційного використання у лізинг, або повністю чи частково безоплатно, при успішному її використанні протягом року. . У разі зацікавлення прошу залишати свою адресу у приват, або надсилайте на ел. адресу; tyssa.ozdorov@gmail.com із позначкою у темі " ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР", а також просимо про максимальне поширення даної інформації серед своїх друзів, родичів чи знайомих. Детальний опис лікувальної методики наразі надсилаємо БЕЗКОШТОВНО лише тим, хто зробив запис на цьому пості і здійснив кілька поширень.


   Перше ПОВНЕ видання авторської книги тимчасово подається у вільному доступі із метою маркетиногового дослідження.  (наступні видання будуть у скороченому вигляді і на комерційних засадах)
Все про винахід у Закарпатті "Циклогідромасажер - ТИСА", який поєднав найкращі досягнення кількох провідних фірм, санаторіїв та клінік України у лікуванні недугів опірнорухової системи, кардіології, неврології та дисплазії сполучних тканин. Спільно із: "Бішофіт Полтавський"," BishEffect", "JARDIN cosmetics", "Душ Алексєєва", "KO&PO", "SANTAN", "SANATOR".

Організатор мережі - міжсанаторно-курортна флотилія з туристичного рафтингу "По Тисі разом" 


Перелік запчастин для повної комплектації Циклогідромасажера ТИСА, та їх орієнтровна вартість в інтернет магазинах (не враховуючи послуги Нової Пошти) для установки одного його екземпляра у ванному приміщенні (душкабіна, ванна) приватного будинку (квартири). Конкретна комплектація попередньо обговорюється у залежності від ситуації на місці та побажань замовника. Стандартний циклогідромасажер "Тиса" (повна комплектація 4250 грн)


  


Стандартний циклогідромасажер "Тиса" (економ комплектація, 1892 грн.)

  
(Подано мінімальну комплектацію необхідну для функціонування циклогідромасажера.)

Кожен із Вас може придбати необхідні запчастини у магазинах поруч чи замовити через інтернет та виготовити цей пристрій самостійно. Ми розказуємо як це зробити на наших відеороликах у YouTube каналі.
Але ми також готові Вам ще більше допомогти і на Ваше замовлення здійснити підбір необхідної комплектації, а також її стендовий монтаж та тестовий запуск комплекта і відішлемо Новою Поштою на вказану Вами адресу.
Вартість даної послуги всього 250 грн. у грошах, та Ваші щирі молитви за мир в Україні та у всьому світі разом із людьми доброї волі на Вічній вервичці (розарію). ► http://ozdorov.info/book/vervycja/
Замовлення виконуємо протягом 3-5 днів відразу після здійснення передоплати.
На всю комплектацію надається Гарнатійний термін (2-3 роки) від виробника окремих деталей.

Повна інструкція експлуатації, а також методика та техніка виконання циклогідромасажу із метою лікування та профілактики заховрювань опірно-рухової системи та багатьох інших недугів надається замовнику в електронному вигляді БЕЗКОШТОВНО.

Всі матеріали публікуватимуться лише на сайті ► http://tyssa.ozdorov.info
   Методика використання циклогідромасажера "ТИСА" на основі гідромасажної головки "Душ Алексєєва" та розчину "Бішофіт Полтавський" кристлічний.

   Лікувальні процедури при чисельних показах захворювань опірно-рухової та нервової системи, у кардіології і захворюваннях ШКТ та шкіри.

   Серія відео про ефективні методи природнього лікування,  майстер класи циклогідромасажу (сам себе) а також - майстер клас по зборці із складових частин побутового варіанту необхідного для цього обладнання всього за 30 хвилин.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПАРТНЕРІВ


     

 

Сподіваємося на Ваші перегляди, рекомендації, пропозиції та відгуки.

 Консультаційний відеоканал YouTube

 ► ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА"◄


Із повагою автори і розробники циклогідромасажерного комплексу "Тиса" .
Детальніше на сайті туристичного рафтингу "По Тисі разом"


Немає коментарів:

Дописати коментар