--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": ◄ МЕРЕЖА ЦГМ Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

◄ МЕРЕЖА ЦГМ

Всеукраїнська МЕРЕЖА ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕРІВ "ТИСА"
ІРС "ДКЗ" (диспетчер курортів Закарпаття) разом із міжсанаторно-курортною флотилією туристичного рафтингу "По Тисі разом, а також із компанією "Полтавський Бішофіт" та і групою "Душ Алексєва" нещодавно розпочали у Закарпатті втілення у життя спільного лікувально-оздоровчого проекту - мережі "Циклогідромсажери ТИСА", розпочатого нами ще у 2006 році. За ці роки кожним із учасників проекту проведено величезну експериментальну та науково-дослідницьку роботу у цьому напрямку, досягнуто неабияких очікуваних і неочікуваних позитивних результатів. Передбачено також комплексне використання нашої метдики разом із методикою ► "КИПАРИС" академіка МАТН Пекура В.П. (центр ОПОРА) та інш.
Ми розповімо про все це детально у наступному дописі, а наразі представляємо Вам проект авторських боксів циклогідромасажера "Тиса", зокрема, парний блок та обладнання гідромасажного кабінету на 8 місць. КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА ЦИКЛОГІДРОМАСАЖНОГО КОМПЛЕКСУ: Кожен окремий циклогідромасажний бокс має свою автономну систему підготовки, подачі та рекуперації водного розчину, а саме: гідронасос, систему фільтрів, в тому числі одноразових (на кожного клієнта або на кожну процедуру індивідуально окремий фільтр). Автоматична система електро захисту, підігріву та контролю за температурою водного розчину із точністю до десятої долі градуса, а також контролю і регулювання натиску води на виході. Використовується індивідуальна душ-головка Алексєєва із змінним набором сіток, (5 штук).
Гідромасажну процедуру може виконувати індивідуально сам пацієнт або із частковою допомогою асистента із зовні.
Сердня тривалість процедури 20-25 хвилин. На практиці в середньому на одну процедуру загальний розхід холодної води до 10 літрів + наважка 50-70 г. Бішофіту Полтавського кристалічного. Можливе використання різних ароматичних та лікувальних добавок згідно спеціальної рецептури. (додається БЕЗКОШТОВНО на запит замовника) Асистент запускає автоматичний процес підготовки та рекупірації води або лік. розчину із подачею на головку Душ Алексєва і контролює процес циклогідромасажу. При потребі надає консультаційну допомогу пацієнту чи здієснює гідромасаж спини. Звуковий супровід кожної окремої кабіни дозволяє організувати здійснення процедури "під диктовку" - (голос диктора на фоні релаксаційного музичного супроводу, диктує що саме має робити паціїнт у даний проміжок часу згідно методики та профілю захворювання).
ОБГРУНТОВАНІСТЬ ДАНОЇ МЕТИОДИКИ ТА ЇЇ НОВИЗНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ: Для порівняння за цей час (20-25 хв.) будь-який інший побутовий чи промисловий душ зливає в каналізацію 250-350 літрів гарячої води. Тому методика гідромасажу, як такого, дуже дорога по собівартості, на сьогодні не прижилася, хоча насправді є ефективною і корисною. Собівартість тієї ж процедури циклогідромасажу потребує лише 7-10 літрів холодної води та 0,6 кВт електроенергії на розігрів, рекуперацію та створення необхідного натиску розчину. ЕФЕКТИВНІСТЬ. Пропонована нами процедура забезпечує використання лікувальних розчинів. Фактично у нашому випадку раціонально поєднується методика і благотворні результати на людський організм гідромасажу душа Шарко, душа Алєксєва + лікувалний ефект використання мінералу Бішофіту Полтавського.

(Все про душ Алєксєєва тут ► ) В результаті досягається унікальний лікувальний ефект широкого профілю: від шкірних, неврологічних, кардіологічних захворювань до захворювань опірно-рухової системи, які досягаються значно швидше в порівнянні із існуючими лік. методиками. А сама можливість продовження санторного лікування та профілактики захворювань вдома дає значно стабільніший позитивний результат. ДОСТУПНІСТЬ. Пропонована нами процедура відноситься до гідромасажних і не вимагає окремого ліцензування. Крім того, у цьому році плануємо відкрити для вільного доступу повну оздоровчу методику Циклогідромасажу, в тому числі детальні роз'яснення по спорудженню подібного циклогідромасажерного пристрою у себе вдома будь ким без спеціальних навиків. На Ваш запит нами буде організовано повну комплектацію необхідних складових компонентів комплекту для побутового використання. Його вартість складе всього 2000 - 3000 грн. Окрім того, кожен комлект пройде стендове випробовування та у зібраному вигляді буде відправлений замовнику. Установка цього обладнання на місці виконується однією людиною без спецпідготовки за 20-30 хвилин. Одночасно, ми організовуємо Всеукраїнську мережу ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕРНИХ цехів, до якої входитимуть як приватні садиби чи міні-готелі, так і будь-які інші готельно-мотельні та санаторно-курортні заклади не лише в Україні. Пропоновані нами комплекси для професійного та комерційного використання мають різноманітну модифікацю (від одно-дво місних до восьми місних), так і комплектацію для установлення на уже існуючі піддони чи ванни, або ж у вигляді переносного обладнання компактних розмірів.
Розглядаємо можливість установки комплексів у приватних садибах, готелях, мотелях, а також санаторіях та курортах в порядку черговості поданих замовлень. За бажанням установлений нами комплекс включається у єдину Всеукраїнську мережу Циклогідромасажерів "ТИСА" із можливістю використання єдиних дисконтних карток клієнта із широкою системою захочень та знижок, а також із можливістю замовлення на необхідний час та у зручному для клієнта місці надання серії процедур. (авторська система Турнікет 2003, та ІРС "ДКЗ" ) Для учасників АТО та їх сімей буде можливість одержати франшизу на систему для комерційного використання у лізинг, або повністю чи частково безоплатно, при успішному її використанні протягом року. . У разі зацікавлення прошу залишати свою адресу у приват, або надсилайте на ел. адресу; tyssa.ozdorov@gmail.com із позначкою у темі " ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР", а також просимо про максимальне поширення даної інформації серед своїх друзів, родичів чи знайомих. Детальний опис лікувальної методики наразі надсилаємо БЕЗКОШТОВНО лише тим, хто зробив запис на цьому пості і здійснив кілька поширень.


   Перше ПОВНЕ видання авторської книги тимчасово подається у вільному доступі із метою маркетиногового дослідження.  (наступні видання будуть у скороченому вигляді і на комерційних засадах)
Все про винахід у Закарпатті "Циклогідромасажер - ТИСА", який поєднав найкращі досягнення кількох провідних фірм, санаторіїв та клінік України у лікуванні недугів опірнорухової системи, кардіології, неврології та дисплазії сполучних тканин. Спільно із: "Бішофіт Полтавський"," BishEffect", "JARDIN cosmetics", "Душ Алексєєва", "KO&PO", "SANTAN", "SANATOR".

Організатор мережі - міжсанаторно-курортна флотилія з туристичного рафтингу "По Тисі разом" 


Ваші щирі молитви за мир в Україні та у всьому світі разом із людьми доброї волі на Вічній вервичці (розарію). ► http://ozdorov.info/book/vervycja/
Виконуємо комплектацію та збоорку індивідувальних циклогідромасажерів. Замовлення виконуємо протягом 3-5 днів відразу після здійснення оплати необхідних запчастин безпосередньо у їх продавця. На всю комплектацію надається Гарнатійний термін (2-3 роки) від виробника окремих деталей.

Повна інструкція експлуатації, а також методика та техніка виконання циклогідромасажу із метою лікування та профілактики заховрювань опірно-рухової системи та багатьох інших недугів надається замовнику в електронному вигляді БЕЗКОШТОВНО.

Всі матеріали публікуватимуться лише на сайті ► bishofit.ozdorov.info
   Методика використання циклогідромасажера "ТИСА" на основі гідромасажної головки "Душ Алексєєва" та розчину "Бішофіт Полтавський" кристлічний в електронній книзі поданій вище.

   Лікувальні процедури при чисельних показах захворювань опірно-рухової та нервової системи, у кардіології і захворюваннях ШКТ та шкіри.

   Серія відео про ефективні методи природнього лікування,  майстер класи циклогідромасажу (сам себе) а також - майстер клас по зборці із складових частин побутового варіанту необхідного для цього обладнання всього за 30 хвилин.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПАРТНЕРІВ


     

 

Сподіваємося на Ваші перегляди, рекомендації, пропозиції та відгуки.

 Консультаційний відеоканал YouTube

 ► ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА"◄


Із повагою автори і розробники циклогідромасажерного комплексу "Тиса" .
Детальніше на сайті туристичного рафтингу "По Тисі разом"


Немає коментарів:

Дописати коментар