--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": ◄ 3D ЛІТЕРАТУРА Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

◄ 3D ЛІТЕРАТУРА


   Перше ПОВНЕ видання авторської книги тимчасово подається у вільному доступі із метою маркетиногового дослідження.  (наступні видання будуть у скороченому вигляді і на комерційних засадах)
Все про винахід у Закарпатті "Циклогідромасажер - ТИСА", який поєднав найкращі досягнення кількох провідних фірм, санаторіїв та клінік України у лікуванні недугів опірнорухової системи, кардіології, неврології та дисплазії сполучних тканин. Спільно із: "Бішофіт Полтавський"," BishEffect", "JARDIN cosmetics", "Душ Алексєєва", "KO&PO", "SANTAN", "SANATOR".

Організатор мережі - міжсанаторно-курортна флотилія з туристичного рафтингу "По Тисі разом" 3D книжка із технікою та методикою гідромасажа, показами та протипоказами (останні практично відсутні) до використання та результатами багаторічного досвіду тисяч користувачів "Душ Алексєєва" та "Бішофіт Полтавський", вдало поєднаний нашим винаходом "Циклогідромасажер ТИСА" надсилаємо в електронному вигляді  за небайдужість, вашу активність та інформаційну підтримку каналу і сайту.


◄ Книга у вільному доступі ТИМЧАСОВОУнікальний чотиритомник проф. А.Алексєєва, Н.Заворотинської, В.Осипова до Ваших послуг ексклюзивно лише на цих сторінках і тимчасово..УВАГА!  Книга знаходиться ексклюзивно у вільному доступі ТИМЧАСОВО.


Немає коментарів:

Дописати коментар