--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": КИПАРИС Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

КИПАРИС

Лікування та профілактика захворювань хребта

Створено в Україні
Якщо ви страждаєте від болів, викликаних різними захворюваннями хребта, приходьте до нас, в Центр по відновленню втрачених функцій хребта «Кипарис».
Заняття по високоефективною методикою «Самозахист організму» на спеціально створеному пристрої (тренажері) «Кипарис» не тільки позбавлять Вас від болю в спині , але і усунуть причину захворювання.
Вам не потрібно буде витрачати час і гроші на проходження величезної кількості дорогих процедур, приймати медикаменти, планувати бюджет з урахуванням курсів знеболюючих ін'єкцій і масажів.
«Кипарис» - це відродження втрачених функцій хребта. Результат досягається без болю, без застосування мануальної терапії та медикаментів, без операцій навіть при міжхребцевих грижах .
Немає негативних побічних ефектів і вікових обмежень для занять на «Кипарис».
Методика лікування і конструкція тренажера забезпечують абсолютну безпеку занять і найвищу їх ефективність.
Курс лікування в середньому 3-9 тижнів (в залежності від складності та виду патології).
Центри знаходяться:м Київ, вул. Попудренка, 22/14,   тел. (044) 292 92 51, (067) 902 13 40.
Тільки в нас!
Заняття в Центрі хребта «Кипарис» в місті Києві на вулиці Попудренка 22/14 проводяться під контролем академіка матн-UNIDO   Пекур Володимира Петровича , талановитого вченого, автора і творця стали вже знаменитими методики «Самозахист організму» і медичного пристрою для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис». Тільки в нас!
 Email: kiparistibet@gmail.com

Що ми лікуємо?

 1. Болі у спині.
 2. Протрузії диска.
 3. Грижі диска .
 4. Вегето-судинну дистонію .
 5. Головні болі.
 6. Кіфоз.
 7. Корінцевий синдром.
 8. Міжреберної невралгії.
 9. Мігрень.
 10. Остеохондроз .
 11. Радикуліт .
 12. Синдром хронічної втоми.
 13. Лікування сколіозу у дітей і у дорослих.
Автор методики «Самозахист організму» і пристрої для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис» академік матн Володимир Петрович Пекур.
Патент на винахід № 82976.

ПРО ЦЕНТР

лікування хребтаЦентр лікування хребта «Кипарис» понад 13 років успішно проводить лікування болю в спині , протрузії диска, грижі диска, вегето-судинної дистонії, головні болі, кіфоз, корінцевий синдром, міжреберної невролгію, мігрень, остеохондроз, радикуліт, синдром хронічної втоми, сколіоз у дітей і у дорослих та ін. Лікування проходить на основі методики «Самозахист організму» і пристрої «Кипарис». Ефективність методики доведена клінічними дослідженнями, проведеними в Національному Медичному Університеті ім. А. А. Богомольця, в ДП "Санаторії Конча-Заспа", в клінічній лікарні Феофанія Державного управління справами і в ДУ "Інститут травматології та ортопедії АМНУ".
Більше 90% пацієнтів з міжхребцевими грижами успішно вилікувалися в Центрі «Кипарис» без операцій, без мануального і медикаментозного лікування.
Творець Центру «Кипарис» - Володимир Петрович Пекур - академік Міжнародної академії технологічних наук (мат), автор унікальної методики «Самозахист організму» і пристрої «Кипарис».

ЧИМ ми відрізняємось від інших?

Без болю! Без мануальної терапії! Без медикаментів навіть при міжхребцевих грижах лікуються практично всі захворювання хребта. Для відновлення здоров'я, завдяки застосуванню унікального «Пристрої« Кипарис » і високоефективної методики «Самозахист організму» використовується внутрішній потенціал самого організму, його захисні системи і приховані резерви.

Відсутня хоч би там не було насильство ззовні (мануальна терапія, голковколювання, медикаменти і операції).
Немає вікових обмежень. Абсолютна безпека занять і найвища їх результативність.
Вперше для профілактики і лікування захворювань хребта використовуєтьсямагія повільних рухів і необмежені можливості людського Свідомості для лікування як Духа, так і Тіла.
Вперше описана і успішно застосовується на практиці формула Життя: Свідомість-Дихання-Рух в органічній єдності.
Створено пристрій, конструкція якого дозволяє в процесі занять на ньому відновити не тільки фізичне, а й психологічне, і енергетичну рівновагу в організмі.
Пристрій «Кипарис» і методика «Самозахист організму» дозволяють позбавити людину не тільки від захворювань хребта, але і від супутніх захворювань, що виникають як внаслідок патологій хребта, так і негативного впливу соціуму і навколишнього середовища.

ЯК МИ ЛІКУЄМО?

На пристрої «Кипарис» відповідно до методикою «Самозахист організму», перебуваючи в стані повної розслабленості, ви виконуєте комплекс повільних рухів під контролем власного Свідомості. Використовуючи необмежені можливості базового Закону (повільні рухи в стані абсолютного розслаблення) і ключових законів - Свідомості, Дихання, Руху, Пульсації, Межі та ін., Викладених в методиці«Самозахист організму», при заняттях на пристрої «Кипарис» ви без болю і насильства надаєте організму комплексну допомогу з відновлення втрачених функцій, виправили причину захворювання.
Заняття проводять особливо підготовлені лікарі та інструктори-реабілітологи, які пройшли спеціальну підготовку з вивчення використання методики "самозахист організму" при заняттях на пристрої "Кипарис" створені Академіком матн Пекур Володимиром Петровичем і отримали відповідні СЕРТИФІКАТИ.
Обережно! Продають підробку "Кипарисів"! Це небезпечно для здоров'я!
Справжні пристрої "Кипарис" 
можна придбати тільки в Центрі "Кипарис" , тел. (044) 292-92-51

Немає коментарів:

Дописати коментар