--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": ВАРИКОЗ Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ВАРИКОЗ

Варикоз - це захворювання, при якому вени втрачають свою еластичність, розтягуються і розширюються.

Венозні клапани виконують роль замків: коли кров проходить через клапани, замок закривається і не випускає її назад. Як тільки така система починає давати збій, кров вільно тече вниз і застоюється в ногах. Проходить час, застій усе збільшується й заважає роботі здорових клапанів, кров починає потрапляти в поверхневі вени, які знаходяться прямо під шкірою, ті розтягуються і втрачають форму. Відбувається здуття вен, і вони проступають назовні. Це варикоз! 
З'являється відчуття тяжкості в ногах , потім ноги починають опухати, іноді справа доходить до судом литкових м'язів. Розширення вен призводить до утворення підшкірних «вузлів», які можуть розірватися. В результаті чого виникає кровотеча, яке може бути небезпечно для життя.

«Дуже корисні при варикозі водні вечірні процедури - гідромасаж і контрастний душ, вони сприяють звуженню просвіту вен за рахунок скорочення гладком'язових елементів венозної стінки» В. Ю. Богачев, доктор медичних наук. 

Розвитку варикозу сприяють плоскостопість, ожиріння, неправильне харчування.

Нерідко варикозом страждають кілька поколінь в одній родині. Деякі американські фахівці вважають, що схильність до варикозного розширення вен передається у спадок, і стверджують, що цим захворюванням управляють слабкі гени. 

Майбутні мами також схильні до ризику придбати варикоз. У цей період в організмі підвищується вміст гормонів, які послаблюють колаген і сполучні тканини, збільшуючи стінки судин. Тому ослабленим тканинам важко впоратися з обсягом крові, що збільшився при вагітності. Як правило, у більшості жінок варикоз після пологів проходить.

Варикозне розширення вен можна запобігти, видалити, сповільнити! Читати до кінця!

На жаль, небезпека виникнення варикозу на непрооперованих ділянках ніг завжди залишається. 

Чи відновлюється вена при варикозі душем Алексєєва? 

« Ні », - люто заявляють хірурги-флебологи. 
« Так », - радісно стверджують ті, хто користується душем Алексєєва. 

Основним фактором варикозної хвороби вен нижніх кінцівок є слабкість сполучної тканини організму, стінок і клапанів самих вен, а також високий тиск у венах нижніх кінцівок. 

Спадкова слабкість сполучної тканини проявляється грижами, геморою , деформаціями хребта і кінцівок, плоскостопістю , короткозорістюі іншими хворобами, пов'язаними зі слабкістю колагену і еластину , які спостерігаються у 70% хворих варикозом вен . Вроджено недорозвинені стінки вен з працею утримують збільшений тиск і варикозно розширюються. Саме тому варикоз є поліетіологічним захворюванням. 

Душ Алексєєва створює періодичну дозовану компресію вени, тим самим механічно звужує її просвіт. Компресійні колготи надають схоже дію, але постійне, можливо звикання до постійного подразника і зниження ефективності дії компресійного трикотажу. 

Тиск на вену тимчасово відновлює діаметр вени, знижує венозний тиск за рахунок видавлювання кро-ві з області застою. Завдяки тканинної рефлексії і пам'яті відновлений вихідний діаметр закріплюється, так як в сприятливому напрямку формується новий колаген та еластин як каркасна основа вени. Душ Алексєєва має вираженулімфодренуючу дію . Методика масажу передбачає вчинення масажних рухів від дистальних до проксимальним ділянках кінцівки. 

адекватний лімфодренаждає можливість швидко і ефективно розвантажити венозно-лімфатичну систему. За рахунок зменшення вираженості хронічного лімфостазу поліпшується тканинний обмін і відновлюється адекватна проникність капілярів, оскільки знижується вираженість саме онкотического набряку, який і призводить до прогресуючого пошкодження капілярів і ваза вазорум, власне кровоносних капілярів вен і артерій. 

Все можна змінити і все можна зруйнувати, - пише проф., Д.м.н. А.А. Алексєєв. 90% індичок померли від розривів аневризми. Цих бідолах посадили на дієту, повністю виключає мідь. Відомо, що мідь відповідає за скручування грубих колагенових волокон. Якщо годувати людини дієтою без міді, то менш ніж за рік його судинна система зруйнуватися повністю.Мідь стабілізує поперечні зшивання колагену і створює каркас для судин. 

І навпаки, розумними діями можна направити фізіологічні зрушення в сприятливому напрямку. Фізіологічна регенерація керована, але не бездумними діями, а продуманими методиками. 

Для того, щоб наступний текст був зрозумілий, необхідно допустити: 
Душ Алексєєва відрізняється від всіх інших видів душових насадок. По-перше, це найефективніший НАСАДОК - коноідальний з ККД 99,9%. Інші насадки (циліндричні, конічні) менш ефективні. Він дійсно масажний душ, а не маркетингово-гідромасажний, як написано зараз на 99% душових лейках в магазинах сантехніки.

Гідромасаж ніг при варикозному розширенні вен і хронічної венозної недостатності (ХВН). Методика та рекомендації

1. Рекомендуємо спочатку обробити струменем води ступні ніг - стопу і її верхню частину. Можна використовувати будь-яку сіточку, але краще на 19 отворів. Якщо у вас є мозолі на ногах, плоскостопість, то приділіть цій масажною процедурі максимум часу - до 10 хвилин і більше. 

2. Потім розітріть "точку довголіття" - поводите круговими рухами по зовнішній частині коліна. Покладіть руку долонею на коліно. Точка довголіття " буде приблизно під четвертим (безіменним) пальцем. Це місце не треба масажувати довго - досить легкого гідромасажу. Але зате це місце можна масажувати просто пальцями в будь-який час, особливо тоді, коли ноги починають нити, набрякати і втомлюватися. 

3. Обов'язково потрібно промасажувати рефлекторну зону -поперекову область . Можна здійснювати кругові рухи, вібруючі, змінювати відстань струменів води до тіла.Головна мета рекомендації - отримати стійке відчуття задоволення від масажу. 

4. Потім масажується живіт і стегна. Живіт - круговими рухами за годинниковою стрілкою. Стегна - від колін по напряму вгору. 

5. І тільки після всіх зазначених процедур в методиці масажуються ікри ніг. Якщо варикозне розширення вен виражено тільки на одній нозі, то масажувати іншу ногу потрібно довше. 

Масажні руху струменем води повинні бути плавними, без ривків і тривалого утримання струменя душа на одному місці. Розтирання має проводитися тільки круговими рухами. 

Якщо у вас є тільки судинна сіточка(або на цих ділянках), то строгість і спрямованість струменів гідромасажу не грають особливої ролі. Головне - це зберігати мінімально кругові рухи. Завдання гідромасажу - домогтися рівномірного почервоніння (бальнеологічної реакції) за допомогою розтирання тіла струменями високого тиску. 

Якщо є вени, які розташовані близько, то масажувати струменями води треба строго по руху крові - від низу до верху. 

Вкрай корисними виявляться контрастні процедури - міняйте температуру води, яка подається з Гидромассажер від теплої до холодної. Рекомендується при частковому гідромасажі користуватися тільки холодною водою. 

Якщо вени вже виступили значно, то перші 2-3 курсу не потрібно масажувати області близько цих вен.Завдання гідромасажу при варікозе- відновити тонус компенсаторних вен, роботу капілярів і нормалізувати діяльність лімфатичної системи. Саме тому буде вимагатися загальний гідромасаж. Починати його потрібно з гідромасажу кистей рук, передпліччя і плеча, особливу увагу потрібно приділяти гідромасажу комірцевої зони .

ЕКСПРЕС-МЕТОД відновлення вен при варикозі прямо на роботі чи вдома

Прості вправи
Якщо протягом дня вам доводиться довго сидіти: 

- Сидячи на стільці, підніміть носки ніг, не відриваючи п'яти від підлоги (15 разів). 
- Сидячи, рухайте п'ятами вперед і назад (15 разів). 
- Закинув одну ногу на іншу, обертайте ступень ноги за годинниковою, а потім проти годинникової стрілки. Кожною ногою 15 разів. 
- Встаньте навшпиньки, потягніться, виконайте це 10 разів. Виконайте ці вправи тричі протягом дня. 

Тим людям, хто весь день проводить «на ногах»: 

- Встаньте на шкарпетки і зафіксуйте положення тіла на кілька секунд (5 разів). 
- Переміщайте вага із зовнішнього боку стоп на внутрішню і навпаки. 
- На носках зробіть 7-10 легких стрибків.
- Поставте праву ступню на ліву і постарайтеся підняти носок лівої ноги якомога вище. Потім поміняйте ноги. Все виконувати кілька разів на день. 

Спеціальна гімнастика
1. Вправа «берізка» - гарна профілактика, заодно і інші проблеми вашого здоров'я зникнуть. Ляжте на підлогу, на спину і підніміться на лопатки, високо тримаючи при цьому ноги, поки не набридне. 
2. Вставши навшпиньки на невелике піднесення, піднімайте п'яти якомога вище (15-20 разів). 
3. 10 присідань. 
4. Лежачи на підлозі руху «велосипед». 
5. Лежачи на підлозі, підніміть обидві ноги зігнутими, швидко випрямити їх, потім знову зігніть. 

взуття
Важливу роль відіграє взуття. Негативний вплив надає вузька, тісна, занадто вільна, з тонкою підошвою, з високим або маленьким каблуком, не по погоді обране взуття.Комфортна і зручне взуття забезпечує нормальний кровообіг в ногах, підвищує витривалість і працездатність усього організму. 

Після робочого дня ...  Втомлені і набряклі ноги протріть шматочками льоду. Можна набряклі ноги опустити в холодну воду на 5-10 хв., Потім легкими щипками помасажувати набряклі ділянки ніг знизу вгору. 
Головку часнику очистіть, подрібніть і залийте склянкою окропу. Справжньому охолодженої кашкою натріть набряклі місця, через 30 хв. змийте прохолодною водою.
У прохолодну воду додайте морську або куховарську сіль (2 ст. Л. На 1 л. Води), кілька крапель хвойного екстракту і помістіть ноги у ванночку на 15 хв., Після чого ви зможете зайнятися справами з новою силою. 

Лягайте на диван або на підлогу на спину, підніміть ноги, можна хрест на хрест (10 хв.). Сила тяжіння сприяє зворотному припливу крові - від ніг до серця. Зменшується набрякання і навантаження на вени. 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Всі перераховані методи спрямовані на відновлення нормального кровообігу.

оздоровлення організму

Є передові точки зору на механізми розвитку хронічної венозної недостатності ( варикозу ), ніж прийняті на даний момент «авторитетної» частиною медичної спільноти.Механізм відновлює дії гідромасажу за допомогою душа Алексєєва. 

1. Компресійне стиснення вени. Аналогічно дії компресійного трикотажу і багаторазово описано в літературі. Проблема компресійних колгот в тому, що їх постійне носіння є проблемою для багатьох жінок. І вже тим більше для чоловіків. Багаторазово згадується в Інтернеті спосіб поліпшення стану при варикозі за допомогою звичайних колгот. Їх намочують і одягають, чекають висихання. Під час висихання відбувається поступове стиснення пошкодженої кінцівки, тим самим проводиться своєрідний компресійний масаж.  А.Алексєєв запропонував оригінальний метод. Вранці в положенні лежачи потрібно надіти будь-які колготки щільністю не менш 45 ден. Потім приймається душ в колготах. Потім необхідно дочекатися висихання колгот і зняти їх. Цей спосіб найбільш підходить для спекотних днів і тих жінок.  Але в разі носіння компресійного трикотажу необхідно обов'язкове застосування душа Алексєєва. 

2. Клітинна структура вени поліпшується завдяки надходженню більшої кількості міді, глюкозаміногліканів, фібробластів, дериватів колагену. Це стає можливим завдяки активізації місцевого і загального кровообігу, розширення капілярів під час і після впливу масажних струменів води. Тканинна рефлексія і пам'ять відновлюють вихідний діаметр вени. Відбувається системний самоорганізація сполучної тканини шляхом активізації функцій стовбурової та ситому клітин. Детальніше про тканинної рефлексії і пам'яті в книзі А.А.Алексеева «Рефлексія і пам'ять у продовженні життя: сполучнотканинні основи інтегративної медицини, антропології, фізіології і патології», Москва, 2002. 

3. Дозоване пошкодження субпорогових впливами підвищує фибробластическую активність, на порядок більше синтезується колагену і еластину. Новий подразник - новий активатор регенерації. І саме це і дає підстави стверджувати, що при варикозі вена дійсно може відновитися. 

4. Відбувається стимулювання зростання та розвитку нейрогенних структур стінки вени - утворюються нові синаптичні чинники. А так же за типом рефлекторної дуги відбувається посилення активності на стовбурових (мається на увазі стовбур головного мозку, де розташовані судиноруховий і нейроендокринні центри) і спинальному рівні. 

5. Местноендокрінное посилення (десятикратне) реструктуризаційних можливостей вени. Душ руйнує формені елементи по ходу хворий варикозом вени, що різко посилює виділення в тканину місцевих гормонів. Гладкі клітини (лаброцитів) завжди розташовані по ходу судин, виділяють більше 50 нормалізують гормонів місцево, а фібробласти і моноцити створюють нові м'язові і колагенові судинні каркаси. Пухка волокниста сполучна тканина добре регенерує і бере участь при заповненні цілісності БУДЬ-ЯКОГО пошкодженого органу. Регенерація відбувається за рахунок стовбурових клітин фібробластичного дифферона і малодиференційовані клітин (адвентіціальние клітини) здатних диференціюватися в фібробласти. Фібробласти розмножуються і починають виробляти органічні компоненти міжклітинної речовини. 

6. Общеендокрінное посилення. Місцеве виявляється вплив непрямим чином на центри гіпоталамо-гіпофіза і симпатичних гангліїв. Таким чином, створюється потужний регенераторний фон. Якщо в нормі вени регенерують раз в 3-4 місяці, а капіляри щохвилини, то при організації дратівливих масажних впливів душем Алексєєва, регенерація прискорюється в разі наявної хвороби (і не має значення, хворі це вени, артерії або внутрішні органи). 

7.  Сполучнотканинна рефлекторна дуга включає в себе ланцюг морфологічних утворень (волокна, міжклітинний цемент, клітини, судини, зв'язки, кістки, лімфа, кров і т.д.), що визначають характер соединительнотканного рефлексу і пам'яті. Наприклад, при синдромі (хвороби) Рейно, метаболічно слабкий околососудістий цемент не підтримує належного капілярного пропульсового тиску крові (воно втрачається в морфологічно слабких центральних судинах), що включає компенсаторний механізм шунтування крові і вимикає тканинну периферію кровообігу. 

8. Пропульсовое тиск, який видавлює з артеріального русла капілярів в венозний русло при гідромасажі душем Алексєєва різко зростає за рахунок відкриття нових капілярів і тотального активування метаболічних реструктуризаційних мікроструктурних процесів. Таким чином, посилюючи на порядок обмін речовин в околокапіллярном просторі, ми добиваємося повноцінної реструктуризації артіріол, капілярів, венул і магістральних вен. 

Ті, хто вважає, що реструктуралізація стосується лише відсутніх органів і можлива лише у ящірок, які вирощують свій хвіст, не розуміють, що процес оновлення організму постійний протягом усього життя.

Протягом п'ятирічної фази життєвого циклу тіло людини заміщується двома тоннами нової тканини, що, перш за все, здійснюється на капілярному рівні. І вихідним матеріалом є системно правильно організована сполучна тканина і її стовбурова клітина. 


ОЗДОРОВЛЕННЯ ВЕН НІГ ВОДНИМ РОЗЧИНОМ 

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР із головкою "Душ Алексєєва"


Використовуючи «Душ Алексєєва», масажуйте ноги круговими рухами від стоп до стегон і сідниць, Поки шкіра не почервоніє. Температуру води для душу потрібно поступово знижувати протягом декількох днів. Найкращий ефект при боротьбі з варикозом фіксується від холодної води. Тому, якщо вам відключили влітку гарячу воду, не турбуйтеся. У вас є чудова нагода для проведення унікальних оздоровчих процедур. Якщо вам важко звикнути до холодного душу, почніть з ніг. Вечірній холодний гідромасаж допоможе впоратися з втомою і набряком. 

Прекрасним засобом для поліпшення кровопостачання, є контрастний душ, який потрібно приймати щодня. Направте на ноги струмінь гарячої води на кілька секунд, потім струмінь холодної води. Чергуйте холодну і гарячу воду кілька разів. Закінчуйте процедуру холодною водою.

Потім, змастіть стопи лимонним соком і дайте йому висохнути. Стопи масажуються більш інтенсивно і різкіше. Від щиколотки до сідниць ноги масажуються плавними круговими рухами. Коли шкіра ніг стане червоною, масаж потрібно припинити. Нанести на ноги живильний крем або бальзам. Два-три рази на тиждень потрібно робити ванночки для ніг. 

!!! Якщо у вас розширені вени на ногах, гарячі ванночки протипоказані !!! 

Перед напруженим днем , щоб уникнути надмірної втоми ніг, приготуйте ванночку з настою листя берези, кропиви, лопуха. 3 ст. л. суміші заваріть 1 л. окропу, накрийте кришкою і дайте настоятися протягом 30 хв., потім змішайте з теплою водою і потримайте ноги у ванні 20 хвилин.
Стимулююча і тонізуючу дію зробить на шкіру ніг ванночка з відвару ромашки, меліси, кропиви і материнки. 2 склянки суміші сухих трав заваріть 1 л. окропу, приготовлений настій змішайте в тазу з 2 л. теплої води і помістіть туди ноги на 30 хв. 
Прискорить обмінні процеси ванночка з череди, чебрецю, листя берези і кропиви. 2 склянки подрібненої суміші трав заваріть 1 л. окропу, дайте настоятися, вилийте в таз з 2 л. гарячої води. Тримати ноги у ванні 20-25 хв. 

Увечері, перед сном.  Заспокійливий розчин для ЦГМ або ванночка з чебрецю, м'яти, і кореня валеріани. Половину склянки подрібненої сировини залийте 2 л. окропу і залиште під кришкою на 15 хв., а потім вилийте в таз разом з 2 л. води (20 хв.). Поліпшить кровообіг в ногах ванночка з лляного насіння. 2 ст. ложки лляного насіння заваріть 2 л. окропу, дайте настоятися 20 хв.,   процідіть і змішайте з 2 л. води. У приготовлену ванночку опустіть ноги на 20-25 хв. 

Маски. Підвищує еластичність маска з полуниці і малини. 2 склянки ягід подрібнити і нанести на ноги на 25-30 хвилин. Тонізує маска з яблучного соку, рослинного масла, меду. 3 ст. л. рідкого меду змішайте з 5 ст. л. рослинного масла, додайте 2 ст. л. рідкого меду, все добре перемішати і нанести на ноги на 20 хв.
Стимулює обмінні процеси дріжджова маска. 50 дріжджів розвести в 100 р теплого кислого молока і отриманої кашкою змастіть ноги (30 хв.). 
Нежирні маски змивати водою без мила. 
Поживна маска. 2 склянки томатного соку змішати з такою ж кількістю рослинного масла. Наносимо ватним тампоном на ноги на 30 хв. 

Загартовування ОРГАНИЗМУ.   Вплив води на організм людини дуже велике, воно впливає на такі важливі процеси як активізація кровообігу, звуження судин, що є прекрасною профілактикою варикозу . 

«Душ Алексєєва» відразу вирішує 3 завдання: людина купається, лікується, загартовується. Гідроакупунктура, яка виробляється тільки цим душем, підвищує тонус вен ніг і забезпечує загальну миостимуляцию.
Коли організм звикне до регулярних обливань, можна освоювати загартовування. 
Порядок обливання: спочатку руки, шию, груди, спину, ноги. 
Знижувати температуру слід кожен день на 1 градус, довівши до мінімальної, яка не буде доставляти тілу болевих відчуттів. Починайте з 1-3 хвилин і доведіть до 5-7. 

Контрастний душ потрібно починати з теплої води, температура якої буде дорівнювати температурі вашого тіла. Потім холодна вода (10 сек.). Закінчувати потрібно прохолодною водою. Прийом душа перший час не повинен тривати довше 5 хв. Потім ви можете довести його до 20-30 хвилин. 
Душ відновлює роботу серцево-судинної системи, стабілізує роботу нервової системи, зміцнює імунну систему.

Використовуючи циклогідромассаж, в кінці процедури необхідно відключити нагрівач води і продовжувати масаж розчином, який поступово охолоджуватиметься до температури середовища. 


Коментар лікаря-флеболога, фахівця з варикозної хвороби Паршутіна Юрія Вікторовича

У комплексному лікуванні варикозного розширення вен і венозної недостатності , безсумнівно метод гідротерапії може бути з успіхом можна застосувати. Водні процедури зменшують набряклість, підвищують тонус венозної системи, створюють сприятливі умови для венозного відтоку. Використання засобів народної медицини лише посилює загальний ефект, особливо в умовах лікарської непереносимості багатьох препаратів, яких багато хворих використовують роками. 

При масажі ніг, хворий повинен представляти приблизну анатомію венозних поверхневих магістралей, щоб в їх проекції на шкіру, вплив було б мінімальним. Травма вен своїми руками, особливо варикозних, неприпустима.Після масажу не варто користуватися рослинним маслом, краще купити крем. Не варто захоплюватися прогулянками по снігу, нехай це навіть і відбувається у вас вдома. Цей метод все ж для відносно здорових людей. Програму свого лікування, яке може поєднуватися з гідротерапією, флебологічний хворий, по можливості, повинен обговорювати з лікарем, бо в деяких випадках воно може бути не тільки марним, а й шкідливим, що буває при деяких ускладненнях варикозної хвороби.

До речі, я до сих пір вважав, що масаж може поліпшити стан судин, але від вузлів, які утворюються при варикозі, позбавити не зможе. Доктор Алексєєв, коментуючи вищеописаний випадок, стверджує, що термін для такої процедури близько 4 місяців. Саме за цей час відбувається повна регенерація вен (капілярів - за 2 місяці). Тому цілком можливо при вдалому (і не обтяженому іншими порушеннями) перебігу процесу за 4 місяці відновити гарні ніжки! 

Юрій Вікторович рекомендує проводити гідромасаж в колготках! Бажано з ранку, поки ви ще в ліжку, надіти колготки (щільні, краще - компресійні) і бігом під душ Алексєєва! 

Немає коментарів:

Дописати коментар