--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Харчове або алкогольне отруєння, похмілля Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Харчове або алкогольне отруєння, похмілля

Спробуйте контрастний масажний душ Алексєєва вранці після харчового або алкогольного отруєння (при похміллі ) - ви відчуєте негайне поліпшення стану - підстьобнуті масажним душем кровоносна і лімфатична системи миттєво впораються з наслідками нестриманості, і ви станете здоровим. 

Якщо ви почитаєте склад майже будь-якого з «продуктів харчування», що продається в супермаркеті, ви жахнетеся! Що робити, як вивести з організму чужорідну хімію? Якщо у вас нормальні обмін речовин, нормальна робота капілярів і лімфатичної системи - вам не повинно бути дуже страшно.

Душ Алексєєва вирішує майже всі проблеми зі здоров'ям. Тому, що він ВІДНОВЛЮЄ НОРМАЛЬНИЙ кровообіг! Набряки, варикоз, целюліт, захворювання опорно-рухового апарату, ожиріння - з усім цим можна впоратися, якщо у Вас здорові судини і капіляри. Саме вони створюють нормальне клітинне харчування, відведення від клітини продуктів метаболізму.

Шкіра людини є однією з основних частин імунної системи. Через шкіру з організму виводяться шлаки, токсини, отрути ... - до одного кілограма ваги в добу. Так, тільки на обличчі людини розташовані, п'ять активних зон, благородія яким з шлунково-кишкового тракту виходять токсини. При цьому одне з важливих факторів здоров'я людини і його захисту від вірусних інфекцій - є здорова шкіра. Паразитні мікроорганізми активно використовують шкіру - для «складування» отрут і токсинів (акумулюючи в воді), використовуючи їх в подальшому в своїй життєдіяльності. Станом шкіри можна відразу сказати - перевантажена чи отрутами вона чи ні - звідси зробити висновок про стан організму в цілому і по конкретних захворювань.

У протиракової профілактиці дуже важливий здоровий баланс між нормальною і паразитного мікрофлорою, це головний фактор роботи здорового імунітету. 
Пригнічена паразитами нормальна мікрофлора організму, вже не в змозі протистояти зовнішній вірусної атаки. 

Одне з основних профілактичних робіт є дезінфекція та механічне очищення шкіри тіла. За допомогою такої профілактики починає нормально функціонувати кровоносна система, насичуючись молекулярним киснем, розкриваючи всі пори для виведення шлаків і токсинів. Все це дає сильний імпульс для правильної роботи енергетичних меридіанних систем і повного як хімічного, так і біологічного балансу організму.

З складнощів же сучасного життя (підвищений отруєння отрутою) в проведення такої роботи, виникає питання пошуку і знаходження безпечних методик і їх проведення. 

Одне з таких методик: це лазня. Баня - це хороша процедура, але вона протипоказана онкохворим, гіпертонікам ..., та й за сучасними мірками - громадська лазня під питанням, а на приватну, потрібні немалі кошти. 

Інша - це миття тіла милом і шампунями, які стають з кожним роком просто фізично небезпечні, з причини своєї високої токсичності. 
Сучасні миючі засоби вже самі є факторами знищення імунної системи і отруєння організму.

Застосування ж натуральних миючих засобів, сьогодні стало дорогим задоволення. Натуральний шампунь 350 мл., Від перевіреної якісної компанії, в середньому коштує: від 300 до 900 рублів і далі. При цьому його ледве вистачає на місяць. Купуючи ж недороге мило, при повальне обмані споживача, є великі сумніви в його натуральності та безпеки. 

Один з виходів у цій ситуації запропонувала компанія «Роксолана». 
Інженери з оборонного підприємства впровадили в повсякденне суспільне життя, наукову високотехнологічну розробку нашого ВПК. В результаті вийшов найсильніший продукт, який обійшов світові аналоги (німецькі розробки) - душова насадка Алексєєва.

Душова насадка дозволяє митися взагалі без мила і шампунів! Сила струменів така, що з тіла вимивається вся грязь, а завдяки великому натиску і навіть з нутрії самої шкіри. 
При цьому відбувається масаж шкіри і меридіанних систем. Нормальна мікрофлора починає рости і в своєму зростанні - знищувати паразитарну, приводячи баланс організму в норму. Оживає кровоносна система, що є найсильнішим чинником загибелі онкохворих мікроорганізмів, «заховані» від неї в епітеліальної тканини (анаеробне дихання). Вплив голчастого душа абсорбує зі шкіри отрути і токсини , так «любовно» накопичені паразитними колоніями одно-паличкових бактерій і хижими грибами.

Немає коментарів:

Дописати коментар