--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Гіпертонічна хвороба Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Гіпертонічна хвороба

При порівняльному вивченні гемодинамічних реакцій у здорових та осіб з гіпертонічною хворобою у відповідь на дію душу-масажу і звичайного масажу встановлено, що душ-масаж значно зменшує ударний і хвилинний об'єм серця, а також викликає вкорочення періоду вигнання і підвищення периферичного опору. 

У осіб з гіпертонічною хворобою, спостерігається зниження артеріального тиску . Після звичайного ручного масажу крім деякого зниження частоти пульсу, але при гіпертонії істотних змін кровообігу не настає.

Завдання, які вирішує душ А.Н. Алексєєва - колосальні. Тому що це єдиний фактично спосіб, який лікує четверту причину смерті, коли людина старіє шматками і вмирає начебто безпричинно - від зупинки серця, набряку легенів, від травми на вулиці, тому що впав тиск раптово і він ступив під машину. Здоров людина - не буде аварій, увагу буде стійким, реакція негайної. 

Немає ніякого іншого способу, який би одночасно включав інтерстиціальний (міжклітинна тканина) транспорт всьому тілу, причому безпосередньо впливав би на половину тіла враз. Прогін крові прочищає буквально половину тіла одномоментно.

Адже що таке старіння, принцип взагалі? Всі теорії старіння приходять до того, що накопичуються продукти і вони невчасно видаляються тому що організм ослаб для того, щоб впоратися з видаленням. Люди «чистять» печінку, кров, але ж очищати треба весь сполучнотканинний басейн, куди входить і кров як 100% соединительнотканная структура, і печінку, також більш ніж на половину складається з сполучної тканини. 

Спектр застосування Гидромассажер «Душ Алексєєва» - від такого найбільш поширеного захворювання, як остеохондроз (шийний і поперековий), коли людина відчуває біль і напруженість в області плечей і попереку до розладів нервової системи. остеохондрозможе виглядати і як серцевий напад, з болями, що віддають в ліву руку. Це вкрай неприємне захворювання. А так само всім відомо, як іноді ми вранці прокидаємося і не можемо повернути шию. В цьому випадку ранковий і вечірній масаж допоможе зменшити тривалість і купірувати больовий синдром. 

Гіпертонічна хвороба і лікувальний самомасаж

Основною причиною виникнення гіпертонічної хвороби є перенапруження нервової системи. Самомасаж і тут може допомогти: як відомо, він позитивно впливає на функціональний стан центральної нервової системи, знімає збудливість нервово-м'язового апарату, судинних стінок і так далі.

Починають масаж з волосистої частини голови. Спочатку роблять погладжування від маківки вниз до шиї. Долоні розташовуються на верхівці, ліва - попереду, права - позаду, і, одночасно просуваючись вниз, погладжують передню частину голови 3-4 рази. Після цього руки пересуваються на бічні частини голови, пальці при цьому звернені до потилиці. Погладжування направлено вниз до вух - 3-4 рази. Потім погладжування проводиться по черзі то правою, то лівою долонею від маківки вниз по шиї до спини. 

Після цього робиться вижимання, так само як і погладжування першим способом - 3-4 рази, тільки в уповільненому темпі і зі значним тиском.

Після цього проводиться погладжування на шиї від потилиці вниз по одній з її сторін до плечового суглоба. Для цього права рука згинається в ліктьовому суглобі і кисть її розташовується на лівій стороні потилиці. Друга рука (ліва) ліктем упирається в стіл, а її кисть підтримує лікоть масажує (правої) руки. Погладжування повторюється 3-4 рази, потім положення рук змінюється і погладжує інша частина шиї. 

Далі на цих же ділянках і в тому ж напрямку проводиться вижимання. Воно виконується великим пальцем, встановленим поперек шиї, 3-4 рази. Вижимання можна проводити і однойменної рукою, тоді воно робиться ребром долоні з боку мізинця.

Наступний прийом - розтирання. Воно виконується на потиличній частині голови, де прикріплюються м'язи. Розтирання проводиться подушечками чотирьох пальців (пальці зімкнуті) одночасно обома руками від вух у напрямку до хребетного стовпа - 4-5 разів. 

Потім робиться розминка подушечками чотирьох пальців разноименной рукою (як і погладжування) від волосистої частини голови вниз до плечового суглобу по 2-3 рази з кожного боку. Після цього переходять до повторного масажу голови. 

Починають його з погладжування долонями від маківки вниз то по передній і задній сторонах, то по бічних - 3-4 рази. Наступне погладжування робиться подушечками розведених пальців обох рук зверху вниз.

Розтирання проводиться також подушечками пальців обох рук, що проникають крізь волосся до шкіри. Руки починають рухатися від чола до маківки кругообразно - 3-4 рази.Після цього вони переносяться на потиличну частину (за вуха) і колоподібні розтирання виконуються вгору до верхівки - 3-4 рази. Потім роблять 2-3 погладжування від маківки вниз.

Далі погладжують за вушної областю. Для цього зручніше спертися спиною об спинку стільця або інший який-небудь нерухомий предмет, голову злегка опустити; кінчиками вказівного і середнього пальців виробляти легке вижимання за вухом зверху вниз - 6-7 разів. Тут же роблять розтирання. Пальці проникають якомога глибше (але так, щоб не викликати болю) і дрібними обертовими рухами виробляють легке розтирання - 4-5 разів. Після цього в області верхівки проводиться розминка пальцями, розведеними нарізно: круговими давлять рухами розминають шкірний покрив і підлеглі тканини (пальці зміщуються разом зі шкірою, робиться 2-3 рази). Потім пальці обох рук встановлюються на лобовій частині голови і розминка робиться знизу вгору до верхівки. Подушечки пальців якомога щільніше притискаються до шкірного покриву і при обертанні розтирають шкіру.

При розминці бічних частин голови пальці кожної руки встановлюють над вушними раковинами і розминають (пальці при цьому обертаються в бік мізинця) шкіру, просуваючись до верхівки. При розминці потиличної частини голови пальці поміщаються біля кордону волосяного покриву і просуваються вгору. На кожній дільниці проводять розминання по 2-3 рази. Після розминки роблять погладжування від маківки вниз.

Тепер можна перейти до поглаживанию чола. Воно робиться дуже ніжно, без зміщення і розтягування шкіри. Пальці встановлюються посередині чола, і кожна рука робить погладжування в свою сторону до скронь 3-4 рази. Наступне погладжування виконується від надбрівної лінії до волосся. У цих же напрямках роблять кругові розтирання. При розминці подушечки пальців розташовують перпендикулярно і, придавлюючи шкіру (але не розтягуючи), зміщують її разом з пальцями. 

Масаж в області скронь виконується наступним чином. Кінчиками середніх пальців (або середніх і безіменних) обох рук обережно натискають на шкіру і виробляють кругове розтирання. Після цього повторюють загальне погладжування голови зверху вниз 4-5 разів.

Заслужений лікар  А.Н.Транквіллітаті рекомендує при сильній головою болю і підвищенні артеріального тиску самомасаж голови, передньої поверхні грудної клітки до сосковой лінії, а також верхній частині спини (надпліччя), шиї та живота. Застосовуються такі прийоми: погладжування, розминка, розтирання. Тривалість масажу - 10-15 хв. 

На хворого на гіпертонічну хворобу сприятливо впливає самомасаж «комірцевої» зони за методом найбільшого вітчизняного фізіотерапевта, невропатолога і психіатра А. Є. Щербака: масажуються шия, потилиця, область надплечий, лопатки і груди. Самомасаж повинен бути легким, особливо на задній поверхні шиї, щоб не викликати головного болю.

Професор В. Н. Машков також рекомендує при гіпертонічній хворобі масаж голови і живота. Голову масажують від потиличного бугра до тімені, потім лобову і скроневу області, причому особливо ретельно масажують місце прикріплення грудино-ключично-соскоподібного м'яза. Застосовуються погладжування, розтирання. 

Хороший ефект дає і розтирання жорстким рушником, що проводиться уздовж спини 5-6 разів, поперек спини 5-6 разів, уздовж шиї 3-4 рази і поперек задньої частини шиї 3-4 рази. Спочатку розтирання роблять вологим рушником, а потім сухим. В кінці можна зробити легкі обертання головою, нахили вперед і назад. 

Немає коментарів:

Дописати коментар