Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Лікування артрозу

Для лікування артрозу застосовується методика, запропонована японцями - використання не теплою, а саме холодної води - найчастіше це стосується колінних суглобів . Вам треба зручно розташувати ногу, так, щоб оброблялася тільки уражена зона. Гидромассажер Алексєєва скорочує час впливу холодною водою без змін в ефективності впливу! 

деформуючий артроз

Хронічне прогресуюче захворювання суглоба, розвивається в результаті травми. В основі його лежить поєднання атрофічних, дегенеративно-дистрофічних та проліферативних процесів в хрящах і кістках. По краях суглоба, де тиск дотичних кісток більш слабке, відбувається розростання хряща і остеовідной тканини з утворенням кісткових виступів. Захворювання частіше зустрічається у чоловіків. Найбільш схильні до нього колінний і гомілковостопний суглоби. Для деформуючого артрозу характерні: ниючі болі, відчуття "незручності" при рухах, після сну відчуття скутості в суглобі, в подальшому обмеження рухливості, поява болю в момент навантаження і тиску на суглоб, хрускіт при рухах, в подальшому - атрофія м'язів.

Деформуючий артроз вкрай важко піддається лікуванню. Комплексне лікування сприяє зменшенню болів і затримує подальший розвиток процесу. 

Лікування: масаж або аплікація з льоду, гідромасаж душем Алексєєва кінцівки і поперекової області . 


Лікувальний самомасаж при деформуючому артрозі кульшового суглоба 

Для людей, які страждають на це захворювання, самомасаж є одним з головних засобів лікування. Як же правильно користуватися цим засобом? З огляду на поширеність даного захворювання, наведу невеликий комплекс прийомів і методику лікувального масажу. 

Якщо вас турбує сильний біль в суглобі, масаж починають робити з вище-і нижележащих ділянок, застосовуючи легкі неглибокі прийоми.

1. Погладжування на верхній частині сідниці і поперекової області - 8-10 разів. Те ж на нижній частині сідниці і верхньої третини стегна. 

2. Розминка м'язів навколо тазостегнового суглоба. Спочатку проводиться підставою долоні - 5-6 разів, потім подушечками чотирьох пальців (колоподібне), причому пальці розлучаються нарізно, а обертання робиться в бік мізинця. 

Якщо біль не дуже сильна, то після розминки проводять розтирання навколо тазостегнового суглоба. 

3. Розтирання: 
а) пунктирне - подушечками чотирьох пальців у всіх напрямках; 
б) колоподібне - подушечками чотирьох пальців; 
в) колоподібне - гребенями пальців; 
г) колоподібне - гребенем великого пальця, який згинається і впирається в вказівний. Кожен прийом виконується по 5-8 разів.

Закінчується самомасаж потряхиванием і погладжуванням. З ослабленням болю кількість повторень кожного прийому збільшується, число прийомів теж. 

Самомасаж можна робити 2-3 рази в день, прийнявши положення лежачи і гранично розслабивши м'язи, що оточують суглоб. 

При деформуючому артрозі добре допомагає і вібраційний масаж з використанням електричного ручного масажера, апарату «Тонус» і гідромасажною насадки " душ Алексєєва" . Можна вживати і механічний масажер. Однак апаратного масажу завжди повинен передувати ручної, яким і слід завершувати сеанс. Особливо це важливо в початковій стадії лікування, а також при сильних больових відчуттях в суглобі. Масування масажними апаратами не повинно перевищувати 7-8 хв. 

Немає коментарів:

Дописати коментар