--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Зробити живіт плоским без вправ на прес Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Зробити живіт плоским без вправ на прес

Чи можна зробити живіт плоским і красивим без вправ на прес? 

Багато чоловіків люблять розкішну попу, великі груди і навіть повненькі ноги. І, повірте, більшість з них в упор не бачать целюліт! Але в'ялий живіт з відкладеннями жиру найкраще видає вік і неухоженность жінки. Як говорила моя, в принципі, струнка подруга: "Чому, коли лежиш, живота немає, а як встанеш, так з'явиться?" 

Влітку, коли цю частину тіла вже не прикрашає светром, багато хто згадує про дієти і "вправи на прес".

Навряд чи знайдеться жінка, яка в своєму житті не спробувала хоча б одну дієту. Але навіть ті, хто ними захоплюється, колекціонує і "сидить" на них, знають, що утримати досягнутий результат вкрай складно. Справа в тому, що організм швидко звикає жити в умовах недостатнього харчування, скидає обертів, і ми стаємо млявими і сонними. А так як організм жінки запрограмований на виношування і вигодовування дитини, кожна зайва калорія буде прагнути відкластися "про запас". Будь-яка дієта "лякає" організм, він починає просто боятися голоду! А при цьому, схуднення за допомогою обмеження в харчуванні призводить до зникнення так званих "приємних округлостей", а зовсім не жиру "про запас", який, навпаки, збільшується.

Тоді допоможе фізкультура, так знайомі зі шкільного дитинства вправи на прес - піднімання верхньої частини тіла, скручування, "берізки". Але і тут є свої підводні камені: живіт складається з двох шарів м'язів - внутрішнього і зовнішнього. А більшість вправ зміцнюють тільки зовнішній м'язовий шар, що явно недостатньо для створення гарного рельєфу фігури. 

Є один чудовий рада: як привести в порядок внутрішні м'язи живота - треба постійно тримати поставу, як би втягувати живіт в себе. Це добре і ефективно в тих випадках, коли підшкірна жирова клітковина ще не затягла весь живіт суцільною смугою.

Відомо, що легко розщеплюється жир в тих місцях, де хороше кровопостачання. А жирові відкладення на животі та стегнах у жінок майже не забезпечуються кров'ю - це резервні запаси енергії на випадок "голодних часів". І чим більше жінка захоплюється різними дієтами, тим "могутніше" цей прошарок. 

Навіть після години (!) Занять на біговій доріжці шкіра живота залишається прохолодною - кровопостачання в підшкірно-жирової клітковини не збільшується. Що вже тут говорити про ізометричної гімнастики. 

Значить, треба справлятися з причиною появи негарних жирових відкладень - порушенням кровообігу, включити в роботу всі найдрібніші капіляри, вже пережатие величезними жировими клітинами.

До речі, провести самостійно діагностику наявності у себе целюліту ви можете, заміривши температуру на ураженому жировими відкладеннями ділянці тіла і в тому місці, де целюліту немає. Там, де є переродилася жирова тканина, шкіра помітно холодніше! 

Для відновлення порушеного кровообігу на Русі здавна існувала баня з усім різноманіттям впливу - і контрастні процедури, і масаж віником, і паром, який розкриває пори шкіри ... 

А ще жінки придумали поплескування гарячим і холодним рушником від другого підборіддя і іншої відвисає шкіри ( "фартухи" на животі, "галіфе" на ногах, "вуха" на стегнах - страшні жахи запущеної жіночої фігури).

Всі ці водні процедури ефективні в прямому призначенні та в тому числі зміцнюють серцево-судинну систему, покращують лімфообіг, зменшують психофізіологічний стрес і дарують позитивні емоції. 

Взагалі, будь-яка процедура "чистки пір'їнок", догляду за собою без насильства робить жінку красивою незалежно від наявних кілограмів. Може бути, середньостатистичний чоловік і живе менше, тому що позбавлений цього задоволення. 

А зовсім недавно з'явилися і численні пристосування - масажери, "метелики", шортики, крему ... Це зробило процедури догляду за собою ще більш захоплюючими.

Вважаю все ж, що розсудлива жінка не буде тягнути до рота все підряд, навіть з благородною метою схуднути. Так що про компотік для схуднення з інструкцією "вживати замість вечері" навіть не варто згадувати - ефект від них часто значно гірше, ніж від дієт. 

А ще нам пропонують "апаратні" методи - миостимуляцию, вакуумний масаж, капсули здоров'я, Спа-курорти одного дня. Це не просто захоплююче, але і приємно незвичайно.Хоча й коштує купу грошей. 

Про ліпосакції та інші неподобства тільки згадаю, так як розсудлива жінка навряд чи полізе під ніж (або шприц, неважливо), не усунувши причину проблеми. 

А проблема в одному - порушеному крово- і лімфообігу , порушення функцій капілярів , як вважав великий терапевтА.С. Залманов , доктор медицини Росії, Італії та Німеччини . 

А між іншим, наші пра- пра- прабабусі чудово справлялися із зайвою вагою за допомогою елітної гідротерапії. Вони виїжджали на який-небудь курорт з мінеральними водами і брали там душ Шарко , що зберіг свою популярність і в наші дні. Сильно б'ють струмені води направлялися на область тіла з відкладеннями жиру. І цей метод працював, так як безліч ударів від струменів, хоч і залишали синці, але і сприяли швидкому схудненню. 

І якщо ще за радянських часів процедури гідромасажу були доступні будь-кому, то сьогодні їх сміливо можна віднести до дорогих апаратних методів. Численні гідромасажні душі тільки імітують душ Шарко, злегка лоскочуть тіло, але зовсім не масажують.

Але зараз з'явилася домашня установка для гідромасажу, яка при стандартному напорі води дозволяє проводити процедури гідромасажу навіть більш вражаючі, ніж звичайний душ Шарко. Синців не буде, зате буде багато позитивних емоцій. 

В процесі інтенсивного гідромасажу " душем Алексєєва " шкіра живота МИТТЄВО стає червоною - це свідчить про різке посилення кровопостачання, що як раз і необхідно для тих, хто хоче мати красиву фігуру. Оскільки жир в цьому випадку починає "згоряти" набагато швидше, ніж при будь-, найтривалішою тренуванні. І, головне, він згоряє саме в тому місці, в якому ТРЕБА! 

Крім того, гідромасаж " Душ Алексєєва"Незамінний для тих, кому протипоказані фізичні навантаження, хто довго хворів на постільному режимі, народив дитину або переніс травму. Або просто не любить себе гвалтувати. 

У якісного гідромасажу маса" побічних "ефектів: 

- шкіра стає гладкою і пружною, 
- вени тренуються, проводиться профілактика венозного застою і відбувається навіть позбавлення від варикозу, 
- ви поступово забуваєте про "рідну" і прівязчівость вегетосудинну дистонію, обридлий остеохондроз та інші хвороби цивілізації.

і ви обов'язково позбудетеся від "обіймів любві ", як називають жирові відкладення навколо талії американці, без утомливих фізичних вправ!

Немає коментарів:

Дописати коментар