--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Метеочутливість Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Метеочутливість

Лікарі і цілителі всіх напрямків сходяться в одному - особливе значення в профілактиці і боротьбі з наслідками метеочутливості належить водним процедурам. Особливо корисні контрастні водні процедури. 

Кожен день рекомендується приймати контрастний душ 15-20 хвилин. Це велике навантаження на організм, але добре тренує судини і капіляри, що сприятливо позначається на роботі серця і мозку. 
Якщо Ви метеочутливих , то під час магнітної бурі душові процедури приймайте не раніше 1,5-2 годин після їжі і УВЕЧЕРІ. Ні в якому разі не вранці , коли організм ще адаптується і не готовий до навантажень.

Особливо рекомендується Лікувальний душ Алексєєва, який зробить контрастні процедури м'якшими за будь-яких коливаннях температур . Це досягається за рахунок особливого дратівної дії струменів води субміліметрового перетину. 

Саме ця особливість душа Алексєєва і дозволяє рекомендувати його як ефективний тренажер для судин і капілярів всім метеочутливим людям . Механічне точковий вплив особливих струменів дозволяють проводити глибокий гідромасаж шкіри без зміщення, пошкодження і навіть з попередженням в'ялості, природного вікового зміни. Таким чином організм тренується і набуває великої адаптаційну готовність, що дозволяє не настільки гостро реагувати на початок магнітної бурі.
Більш того, специфічна дія струменів води душа Алексєєва прискорює обмінні процеси, що тренує і готує організм до довгих навантажень, як би до марафонської дистанції, до більшої витривалості. 

Неспецифічна дія душа Алексєєва полягає в тому, що він дає «гарне почуття», піднімає настрій, дарує радість. Вам здається це дивним, але це - так. 

Вплив на найбільший орган тіла - шкіру стимулює також вироблення гормону ендорфіну, гормону задоволення і радості. Бодібілдинг, йога, медитація є універсальними постачальниками ендорфінів. Ми постійно спостерігаємо, як діє душ Алексєєва на людей, яке сильне почуття задоволення він дарує, як надовго зберігається позитивний емоційний заряд.

Немає коментарів:

Дописати коментар