--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Подагра. Схуднення і боротьба із зайвою вагою Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Подагра. Схуднення і боротьба із зайвою вагою

Подагра - це один з видів порушення обміну речовин, коли в крові підвищується концентрація сечокислих солей і вони відкладаються переважно в дрібних суглобах ніг і рук. 

У профілактиці подагри велику користь приносить самомасаж, гідромасаж , особливо циклогідромасаж із мінералом Бішофіт  в поєднанні з лікувальною фізкультурою. 

Самомасаж готує організм, і в першу чергу хворобливо змінені суглоби, до фізичних вправ. Після проведення погладжування зменшується біль і знімається напруга м'язів. 

Спочатку масажують ділянки навколо ураженого суглоба і тільки після цього - сам суглоб. 

Слід запам'ятати, що в гострому періоді захворювання самомасаж уражених суглобів застосовувати не можна.  У підгострому періоді проводиться легкий, розслаблюючий, заспокійливий масаж - погладжування. Коли біль вщухне, приступають до розминання навколо ураженої ділянки з поступовим переходом до прийомів розтирання та гімнастики.

Циклогідромасаж проводять із 2% розчином мінералу Бішофіт  (20 гр на 10 літрів води) при температурі 37 градусів протягом 15 хв. Процедури проводять раз на день 10 днів із перервою 7 днів.  

Схуднення і боротьба із зайвою вагою методом Алексєєва або струменя в боротьбі з кілограмами

Майстерня  боротьби із зайвою вагою  сьогодні поповнилася новим російським винаходом - гидромасажним душем Алексєєва. Це «ноу-хау»  винахідника являє собою душову насадку з 19 або 61 отвором. На відміну від звичайного душа, в «душі Алексєєва» формуються стійкі струменя води перетином менше міліметра. Використовувати для схуднення цей душ можна при будь-якому натиску води. Оригінальна технологія створює потужний голчатий  струмінь, упакований з ідеально підігнаних один до одного крапель. При зіткненні з поверхнею шкірного покриву здійснюється багаторазовий точковий вплив на рефлексогенні зони тіла.  При циклогідромасажі використовуються різноманітні розчини, зокрема Бішофіту кристалічного - середника мінералів, зокрема Магнію ++.   

Шкіра, забезпечена великими зв'язками з усіма тканинами, органами і системами організму, під впливом особливого тиску розчинів мінералів починає відчувати і змінювати їхню патологічну діяльність, якщо така виявляється. Тобто субміліметровий душ б'є по епідермісу, а одужує хворий орган. 


Методика боротьби із зайвою вагою або як схуднути. 

Для похудіння бажано використовувати циклогідромасаж із душем Алексєєва з відстані 50 см. Спочатку слід провести по ногах з зовнішньої і внутрішньої сторони, починаючи від кінчиків пальців. Потім пройдіться по талії, спині і плечах. Потім помасажуйте руки до зап'ясть. Рухи кругові, плавні. 

Сильні і гострі струмені води зміцнюють м'язи, стимулюють кровопостачання, виробляють лімфодренаж. Масаж за допомогою душа Алексєєва не тільки розбиває жир, а й змушує клітини активно оновлюватися. Причому відбувається це природно, а значить, не виникає побічний ефект - обвисання шкіри . 

Якщо активно масажувати носогубні складки , то можна за рахунок включення в роботу рефлекторних зв'язків навіть запустити механізми нормалізації ваги

«Худий», як відомо, походить від слова «худо». Тобто погано. «Повний», навпаки, свідчить про «повноті», «завершеності», близькості до ідеалу. Набір ваги визначається в українській мові словами «поправитися» (тобто зробити щось правильне) і «раздобріти» (від слова «добрий»). На жаль, ми знаємо, що в житті все зовсім не так. Зайва вага - серйозна проблема для величезної кількості громадян. І нічого доброго і ідеального в цьому немає.

Люди з надмірною вагою постійно змушені стикатися з неадекватним ставленням до себе оточуючих. Вони відчувають масу побутових незручностей. Особливо важко доводиться повним жінкам (сучасні уявлення про жіночої привабливості ніяк не пов'язані із зайвими кілограмами). Так це б ще півбіди! Проблеми з суглобами, серцем, нирками, захворювання шлунково-кишкового тракту - все це може бути прямим наслідком зайвої ваги. 
Лінгвістичні дослідження, прямо скажемо, втішають тут мало. Допомогти може одне - зрозуміти Як нам з цим впоратися?

«Схуднути!» - кричать нам листівки зі стовпів і парканів. «Схуднути!» - волає до нас реклама зі сторінок газет і екранів телевізорів. «Схуднути!» - пристають до нас сумнівні особистості на вулицях, потрясаючи якимись бульбашками і амулетами. Багатьом це допомогло? Чи знайомі ви особисто з цими щасливцями? Що ж нам робити в боротьбі із зайвою вагою? Чи може хтось допомогти чимось, крім загальних порад менше їсти і більше рухатися? 


Дієти

Річ вкрай ненадійна і мазохистска. Дуже складно передбачити побічні наслідки. Скоєних дієт просто не існує. Будь їх розробники хоч тричі фахівцями і май вони хоч сім п'ядей у чолі. Так, наприклад, головний дієтолог Голлівуду, доктор Аткінсон, під кінець життя, як відомо, сам страждав ожирінням. Крім того, варто дати слабину - і будь-який ефект від дієти тут же піде нанівець. 

Гідротерапія

Уже давно відомо, що струмінь води під сильним напором - відмінний скульптор тіла. Ще в 19 столітті популярність курортів визначалася наявністю водних процедур. Ось, наприклад, запис у щоденнику мадам де Севіньї, датована 1911 роком: «Провела чудові дні в Vichy. У маленькій кімнаті мене поливали теплою водою зі шланга. Це не тільки лікування, але і турбота про хороше самопочуття і красі ».
Майстерня гідротерапії сьогодні поповнилася новим російським винаходом - гидромасажним душем Алексєєва. Це «ноу-хау» російського винахідника являє собою душову насадку з 19 або 61 отвором. На відміну від звичайного душа, в «душі Алексєєва» формуються стійкі струменя води субміліметрового перетину (0,6-0,8 мм). Використовувати цей душ можна при будь-якому натиску води. Оригінальна технологія створює потужну игольчатую струмінь, упаковану з ідеально підігнаних один до одного крапель. При зіткненні з поверхнею шкірного покриву здійснюється багаторазове точковий вплив на рефлексогенні зони тіла.
Шкіра, забезпечена великими зв'язками з усіма тканинами, органами і системами організму, під впливом особливого тиску води починає відчувати і змінювати їхню патологічну діяльність, якщо така виявляється. Тобто субміліметровий душ б'є по епідермісу, а одужує хворий орган. 

Специфічна дія циклогідромасажера із головкою душа Алексєєва

Важливу роль має і температура води. «Холодні водолікувальні процедури гальмують дихальну активність на центральному і активують на спинальному рівні, тому процедури з холодною водою стимулюють обмін речовин, в першу чергу за рахунок згорання безазотистих сполук - жирів і вуглеводів. Фізична терморегуляція (потовиділення) також вимагає витрати енергії, тому процедури з гарячою водою і парою призводять до аналогічного результату ». (В.Т. Олефіренко. Водотеплолеченіе. "Медицина", М., 1986). Ефект від 10-12 хвилин, проведених під таким душем, дорівнює ефекту від однієї години, пройденого пішки. Нетренованим людям, втім, краще не стояти під холодним або гарячим душем більше 1-2 хвилин.

Душ бажано використовувати з відстані 50 см. Спочатку слід провести по ногах з зовнішньої і внутрішньої сторони, починаючи від кінчиків пальців. Потім пройдіться по талії, спині і плечах. Потім помасажуйте руки до зап'ясть. Рухи кругові, плавні. 
Сильні і гострі струмені води зміцнюють м'язи, стимулюють кровопостачання, виробляють лімфодренаж. Масаж за допомогою душа Алексєєва не тільки "розбиває жир", але і змушує клітини активно оновлюватися. Причому відбувається це природно, а значить, не виникає побічний ефект - обвислій шкіри. 


Неспецифічна дія душа Алексєєва

Крім безпосереднього впливу, душ Алексєєва впливає і побічно. Це стосується стресів і депресії, що є однією з причин появи зайвої ваги.
Якщо в організмі є джерело навіть самого слабкого больового роздратування, то відбувається підвищення апетиту. Тобто з'їдається більше, ніж необхідно і відбувається це поза свідомого контролю. Душ Алексєєва створює високий соматичний тонус здоров'я, усуває подібні джерела больових відчуттів, непідвладних свідомому контролю, тим самим запобігаючи переїдання. 

По-перше, подібні водні процедури самі по собі покращують настрій, підвищують бадьорість духу. По-друге, при прийнятті душа, поліпшується кровопостачання мозку.Підвищується розумова активність. А, значить, вам простіше буде усвідомити свої проблеми і знайти їх рішення. Тим менша ймовірність того, що ви впадете в зневіру і кинеться шукати розради в шоколадки і тортики.

Чому це станеться? Та дуже просто - специфічну дію душа Алексєєва підвищує вироблення ендорфінів, гормонів радості і задоволення, що беруть участь в регуляції імунітету і регенерації тканин, що впливають на асоціативні процеси в головному мозку, ідеально знеболюючими без звикання. 
Бути красивою як Афродіта стало простіше! 

Енергія води - річ дивовижна. Адже недарма воду вважають джерелом життя. Вода допоможе вирішити і проблему зайвої ваги. І тоді вам вже не доведеться шукати розради в лінгвістичних дослідженнях і думках про мінливість ідеалів краси. І ви, нарешті, зможете думати тільки про приємне! 

Немає коментарів:

Дописати коментар