--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Омолодження організму Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Омолодження організму

Омолодження організму за допомогою циклогідромасажера та душа Алексєєва

Омолоджуючий масаж обличчя можна довірити тільки висококласному фахівцеві. І його послуги цілком можуть в кілька разів перевищити витрати на крему. Адже масаж обличчя повинен виконуватися строго по масажних лініях, проводити профілактику вікових відвисання (бульдожек), викликати судинну реакцію і бути абсолютно приємним і розслаблюючим. А ще після будь-якого масажу потрібен відпочинок, і чим довше він буде - тим краще ефект. Виходить, що фахівця необхідно запрошувати додому, а це ще дорожче! 

На щастя, промисловість пропонує безліч техніки для домашнього використання - вібромасажери, ультразвукові прилади, дарсонвалі, сауни для обличчя та ін.
Вважаю, що не більше 5%, які купили ці прилади, РЕГУЛЯРНО ними користуються - адже треба вибрати хоча б 15 хвилин в щільному графіку життя, а для цього потрібна сила волі. 

Залишаються салонні процедури - це дорого, вимагає часу, але престижно і є відмінним відпочинком. Але хто ходить в салони щодня? Мабуть, раз в п'ять менше, ніж користуються вибромассажем будинку. 
Є один спосіб, багаторазово згаданий в незабутньої книзі «Єва завжди молода», древній як саме людство - це розтирання тіла сильними струменями води . 

Однак, напору в звичайної домашньої душовою лійці явно недостатньо для ефективної процедури про молажіванія організмуУ старих книгах рекомендують «зробити найсильніший натиск води». Але при самому сильному натиску, можливо, ефект з'явиться, але переносити цю процедуру буде вельми складно. 
Одна французька фірма зробила насадку для тонкого розпилення води. Водна пил, що утворюється водою, яка витікає з малесеньких отворів, чудово зволожує шкіру обличчя, але масажний ефект такий же мікроскопічний. 

Д.т.н. Алексєєву А.Н. вдалося придумати спосіб виготовлення таких отворів для витікання води, за допомогою яких можна отримати ОДНОЧАСНО і водну пил, і відмінний масажний ефект. Більш того, принципово нова душова насадка за рахунок високої швидкості витікання струменів води створює і високий фон негативних іонів близько шкіри. 

Процедура проведення омолоджуючого гідромасажуособи вкрай проста. Потрібно лише дотримуватися одне правило - струменя повинні направлятися на обличчя знизу вгору , як би піднімаючи шкіру обличчя. 

Якщо активно масажувати носогубні складки , то можна за рахунок включення в роботу рефлекторних зв'язків навіть запустити механізми нормалізації ваги ! 

Душ Алексєєва дозволить вам майже повністю відмовитися від масок, кремів і навіть гелів для вмивання. Масажує вплив цівками води діаметром в півміліметра дозволяє ефективно очистити шкіру обличчя, повернути нормальний кровообіг, відновити живлення клітин. Масаж особи водою також покращує серцеву та дихальну діяльність.

Крім загального стенезірующего (підбадьорливого) ефекту підвищується життєвий тонус, поліпшується загальний фон настрою, і з'являється відмінне самопочуття. 

Гідроіонізацію особи знижує кров'яний тиск у гіпертоніків і підвищує тиск у гіпотоніків. Особливо корисний масаж обличчя тим, хто страждає судинної лабільністю (ВСД).Трійчастий нерв безпосередньо і рефлекторно пов'язаний з гіпофізом і тому впливає на гормональні процеси. Корисність гідромасажу особи для жінок, які страждають розладами ендокринної регуляції (а також запальними захворюваннями жіночих статевих органів), важко переоцінити. 

Водні процедури омолоджують організм:

Особливою силою омолодження відрізняється дію водоспадів і душів - завдяки останнім кров, лімфа і соки посилено рухаються, внаслідок чого прискорюється обмін продуктів розпаду і всмоктування ексудатів, викликається більш сильне роздратування нервової системи, швидка і сильна оздоровча реакція з боку всього організму. Душі швидко змінюють кровообіг, усувають застої за допомогою швидкого припинення первинного судомного скорочення судин. 

Застосування води для обмивань і купань служить не одному тільки очищенню шкіри . Численний досвід встановив надзвичайно цілющий вплив води в формі душів.Шляхом роздратування вода може діяти і на нервові центри кровообігу, кров'яний тиск, дихання і весь організм.

Короткочасні холодні і гарячі душі, дратуючи всю поверхню шкіри, викликають роздратування всіх периферичних нервових закінчень і всієї нервової системи; вони тонізують м'язи і підвищують тонус судинної системи. Тривалі холодні і гарячі душі знижують збудливість чутливих і рухових нервів. Теплі душі мають заспокійливу дію на нервову систему. 

Відбувається сильний відтік крові від органів до шкіри, а потім - сильний приплив цієї крові назад до органів. Це призводить до швидкої зміни секреції і роботи ендокринних залоз, такий закон. А коли змінюється робота ендокринних залоз, цих вартою здоров'я і життя, повертається молодість .

Немає коментарів:

Дописати коментар