--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Кава "по-східному". Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Кава "по-східному".

Вчені рекомендують перейти зі споживання еспресо на каву «по-східному»
Вчені рекомендують перейти зі споживання еспресо на каву «по-східному»
Сучасна харчова індустрія пропонує натуральну каву в найрізноманітніших варіантах. Але цілком звичний для нас ароматний напій, зварений в джезві - екзотика для західних споживачів. Тим часом, така кава дуже корисна для судин.
     Крихітні чашечки еспресо і величезні чашки слабкої кави «по-американськи» теж з автоматичної кавоварки - ось найпоширеніші варіанти приготування напою, улюбленого без перебільшення сотнями мільйонів жителів планети.
     Лише де-не-де, в основному в східних і південних країнах, а також на території колишнього СРСР популярна давня традиція приготування напою з меленої до стану пудри порошку кави в глиняних, мідних, або виготовлених з латуні чи нержавіючої сталі судинах.
     Але грецькі вчені виявили, що саме кава, зварена «по-східному», надає найбільш сприятливий вплив на судини людського організму.
     Дослідники з медичного коледжу Афінського університету (University of Athens Medical School) вивчали секрети дієти, якої дотримуються жителі грецького острова Ікарія (Ikaria) в Егейському морі. У той час як число людей у ​​віці старше 90 років становить в загальній популяції населення Європи не більше 0,1%, серед жителів Ікарі подібних довгожителів налічується в 10 разів більше - 1% від усього населення острова.
     Автори відібрали для участі в дослідженні понад 140 довгожителів, чоловіків і жінок, мешканців цього острова. Всі вони за традицією щодня пили каву. Серед любителів ароматного напою 87% заварювали його «по-старому» в мідних або виготовлених з іншого металу судинах.
     Детальне обстеження стану ендотелію всіх учасників дослідження, шару особливих клітин, який вистилає внутрішню поверхню кровоносних і лімфатичних судин, а також порожнини серця, показало, що у любителів ароматного напою «по-східному» ендотелій функціонував набагато краще, ніж у тих випробовуваних, які вважали за краще інші методи заварки натуральної меленої кави.
     Ендотелій відіграє величезну роль в регулюванні тонусу судин і пов'язаного з ним артеріального тиску крові.
   
 «Кава, зварена за старими рецептами в джезві, містить дуже багато корисних речовин, поліфенолів та інших антиоксидантів і разом з тим в такій каві щодо мало кофеїну. Ймовірно, з цієї причини споживання такого напою дає настільки виражений позитивний ефект »- підсумовує співавтор цього дослідження професор Герасімос Сіазос (Gerasimos Siasos).

Наш новий кавовий партнер turcoffee.club в особі Сергія Клімчука  готовий підтверджувати цей факт демноструючи свою каву, приготовану по-східному на наших навчальних турах інсталяторів ЦГМ  у санаторіях Закарпаття.

Немає коментарів:

Дописати коментар