--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": ЦИРКУЛЯРНИЙ ДУШ що це таке? Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ЦИРКУЛЯРНИЙ ДУШ що це таке?

зміст
 • 1 Конструкція пристрою
  • 1.1 Технічні характеристики
 • 2 Вплив такої водної процедури
  • 2.1 У чому полягає користь
  • 2.2 Кому душ протипоказаний
 • 3 Висновок
Водно-гігієнічні процедури здавна славляться своїм профілактичним і лікувальним впливом. Вони удосконалюються постійно і зараз часто здійснюються за допомогою сучасних пристроїв, покликаних приносити максимум користі людям. До подібного обладнання відноситься і лікувальний циркулярний душ, він носить також назву «швейцарський» або «голчастий».


Подібний пристрій має лікувальний ефект.

Подібний пристрій має лікувальний ефект.

конструкція пристрою

 1. Душ подібного типу являє собою систему розміщених півколом або паралельно вертикально кількох труб, що мають субміліметрові отвори по їх  внутрішньому периметру . Створювані при їх допомозі водяні струмені дають можливість здійснювати гідромасаж (точковий) всієї поверхні тіла користувача.
 2. Для такої процедури оптимальним є тиск в  2.5 - 3 бар .
 3. Температура води зменшується поступово із +36 градусів при початкових процедурах до +25 до закінчення курсу лікування.
 4. До складу стандартних пристроїв може входити і дощової (звичайний) душТобто є можливість використовувати контрастні процедури, тоді холодний або гарячий душ дощової головки поєднується з гарячим або холодним аналогом циркулярним.
 5. Унікальним за можливостями є сучасний  Циклогідромасажер "ТИСА-2" який комплектується кількома головками Душ Алексєєва, і його конструкція дає можливість використовувати не лише чисту воду, але різноманітні лікувальні розчини (Бішофіт полтавський кристалічний,  ефірні масла)
ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА-2".
 1. Існує два різновиди голчастих (швейцарських)  душів - із вертикально або горизонтально розміщеними отворами.
 2. Горизонтальна різновид пристосування.
Горизонтальний різновид обладнання.
Зверніть увагу! 
Головна їхня відмінність в тому, що горизонтальна система дає можливість відключати верхню із секцій і регулювати водяні струмені по зросту користувача. 
Завдяки цьому, даний різновид пристроїв є більш функціональним в порівнянні із вертикальним.  Але всі вони значно поступаються  своїми можливостями унікальному пристрою ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА-2"

На фото вертикальна модель душа.

На фото вертикальні моделі душа із висхідним.
 1. Вертикальні моделі мають велику кількість форсунок (отворів) для водиВнаслідок цього підвищується інтенсивність процедури. Але, тому, що вертикальна різновид витрачає великий обсяг води (42-47 л/хв), вона вимоглива до водопостачальної системі (діаметру труб, тиску в мережі, змішувача).
 2. Круглий та вертикальний тип циркулярного душа виготовляються із високоякісної сталі-нержавійки, призначеної для використання у водопровідних системах, медицині та харчовій промисловості.
 3. Пристрій надійно фіксується анкерними болтами до поверхні підлоги.
 4. Напір і затрати води регулюються вентилями, розташованими на панелі управління водолікувальної кафедри або на окремо установленому змішувачі.

Технічні характеристики

Таблиця нижче висвітлює параметри, які має циркуляційний душ.
Діаметри трубок для подачі
Підключення циркуляційного пристрою1 × 3/4 "
Підключення дощового аналога1 × 1/2 "
Тиск, в барах
Тиск в підвідних трубах3 - 6
тиск на виході2 - 4
Розміри пристрою (Д × Ш × В), в см
Горизонтальна конструкція душ разом з дощовим пристроєм95 × 75.2 × 250
Вертикальна конструкція разом з дощовим пристроєм95 × 75.2 × 250
Вага душа, в кг
Горизонтальний душ спільно з дощовим доповненням25
Вертикальний душ спільно з дощовим доповненням25
Максимум витрати води, в л за хвилину
циркуляційний аналог42-47
дощовий пристрій11

Вплив такої водної процедури

Отже, циркулярний душ - що це таке з лікувальної точки зору? Він корисний не тільки для шкірних покривів, але і м'язових тканин, підшкірної клітковини, деяких з внутрішніх органів.

У чому полягає користь гідропроцедур

Завдяки глибокій дії водяних струменів організм підвищує свій тонус. Шкірні покриви розгладжуються, а їх регенерація проходить більш інтенсивно. Голчастий душ активізує процеси обміну, виводить токсини і стимулює метаболізм клітин.
У конструкції ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕРА "ТИСА-2" є також можливість використовувати наважки мінеральних або морської солі із різноманітними добавками ефірних масел що в рази розширює ефективність та спектр оздоровчих дій.  При цьому  енерго і водозатратна частина також менша у рази. За рахунок цього, затратна собівартість  одної процедури 20 хв. 
включаючи енергію для підігріва води  всього 10-15 грн.
Встановивши циркулярний душ своїми руками, ви позбудетеся від:
 • стресів;  безсоння;  ожиріння;  гіпотонії;
   невралгії;  хвороб опорно-рухового апарату.
Описаний тут пристрій стимулює захисні функції організму і підвищує його імунітет. Іншими словами - він є профілактичним для вірусних і бактеріальних атак.
Процедури корисні при ожирінні.
Процедури корисні при ожирінні.
Інструкція зауважує, що внаслідок загального зміцнення організму швейцарський душ може поліпшити ваш душевний стан, зняти дратівливість і безсоння.
Зараз багато дієтологів включають комплекс таких душових процедур в боротьбу із целюлітом пацієнтів. Їх проблемні ділянки тіла піддаються локальному впливу водяних струменів.
Вони надходять під напором в 2.5 - 3,5 бара. Виходячи з того, що вони досить тонкі, гідромасаж є акупунктурною процедурою.
Зверніть увагу! 
Нагріта вода розслабляє судинні стінки і м'язові тканини. 
При зменшенні її температури і посилення напору струменів підвищується тонус організму завдяки збільшенню доступу кисню. 
Дана обставина веде до прискорення регенерації тканин і обміну речовин в організмі користувача.   У  новому пристрої ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕРІ "ТИСА-2", окрім того у шкірний покрив "впресовуються" мінерали та розчинені речовини у різноманітних лікувально-профілактичних добавках.    Це гарантує їх швидке засвоєння із благотворною дією на організм користувача (пацієнта).

Результат подібної процедури - еластична шкіра, зменшення целюліту, нормалізація роботи сальних залоз.   

Кому душ протипоказаний

Процедуру слід проходити під наглядом медперсоналу.
Процедуру слід проходити під наглядом медперсоналу.
Для більшості користувачів циркуляційний пристрій корисно. Однак для деяких категорій користувачів ціна її впливу занадто висока.
Не варто проходити цю процедуру категоріям пацієнтів, у яких спостерігаються:
 • шкірні хвороби і алергічні реакції;
 • астенічні і гарячкові стану;
 • гострі форми захворювань травної системи;
 • доброякісні та злоякісні пухлини;
 • гострі форми всіх інфекційних хвороб;
 • епілепсія;
 • патологічні стани сечостатевої та дихальної сфери;
 • останні стадії вагітності.

Зверніть увагу! 
Строго заборонені процедури голчастого душа при ПМС, менструації, алкогольному сп'янінні. 
Небезпечні вони і при серйозних серцевих, а також гіпертонічних хворобах.     Людям, яким обмежено використання швейцарського душа, пропонуємо використовувати  ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА",  який позбавлений БУДЬ-ЯКИХ протипоказів у використанні.  До того,  його може установити собі кожен у себе вдома.  Як саме це зробити дивіться у нашому відеоканалі.

висновок

Ми розповіли, що таке циркулярний душ. Цей різновид пристроїв для водних процедур користується величезною популярністю. Однак користуватися ними можна тільки під наглядом лікаря. 
Нажаль,  величезна затратна частина (протягом процедури розхід теплої води (700-900 літрів) процедури робить її недоступною для більшості пацієнтів.
Лише тепер, за рахунок використання нового винаходу ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА-2" - ця процедура може стати наймасовішою і найпопулярнішою серед всіх гідромасажних процедур. Немає коментарів:

Дописати коментар