--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": МІФ ПРО целюліт - ОБМАН ОСТАННІХ ДЕСЯТИЛІТЬ Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

МІФ ПРО целюліт - ОБМАН ОСТАННІХ ДЕСЯТИЛІТЬ

Як жінок переконують, що слово «целюліт» придумали французи й американці. І в цьому немає брехні. Дійсно - придумали, придумали міф . Слово, яке заплутало всіх і віддалило від простого і дієвого лікування. 

А потім представники фармацевтичних компаній почали придумувати супер-мега кошти від нього. Як ви думаєте, якби можна було винайти засіб. Одне. Те, що допомагає.Було б таке розмаїття кремів, гелів, обгортань і масок? Ні! Але це різноманітність дозволяє утримувати ще армію робітниць салонів краси, ліпо-хірургів, масажистів. А також майстрів з шейпінгу, фітнесу, бодібілдингу та інша-прочая.

А скільки заробляється на дієтах! По-перше, книги. Ними завалені всі книгарні світу. Не минає і ТИЖНЯ щоб не з'явилася нова дієта. А скільки заробляють лікарі? Адже все послідовниці жорстких і не дуже дієт в кінцевому підсумку потрапляють в їх лапки. М'які, але акуратно вичавлювати грошові купюри. 

Є ТОЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ тих апельсинових горбків, що з'являються на шкірі у жінок. 

Целюліт - це ДИСТРОФІЯ підшкірно-жирової клітковини. 

Фраза ця виглядає дико, тому що для більшості дистрофія - це синонім зникнення. Тобто, якщо є дистрофія, то жир повинен зникнути. Але давайте прочитаємо ТОЧНЕ медичне визначення.

ДИСТРОФІЯ (від дис ... і грец. Trophe харчування) - це патологічний процес заміщення нормальних компонентів цитоплазми різними баластними (або шкідливими) продуктами порушення обміну речовин або відкладення їх в міжклітинному просторі. Розрізняють дистрофії білкові, жирові, вуглеводні і мінеральні. У більш широкому сенсі дистрофією називають також будь-які біохімічні порушення в тканинах (напр., Дистрофія міокарда) або розлади харчування. 

Де в цьому визначенні хоч слово про зменшення чогось? 

Дисбаланс - порушення балансу, дистрофія - порушення харчування.

У здорових жирових тканинах продукти життєдіяльності клітини виходять через пори клітинної мембрани і несуться потоком крові. Порушення цього механізму призводять до липодистрофии: пори мембрани блокуються, продукти життєдіяльності клітини не виводяться "назовні", і сама клітина кальцинується. Такі клітини групуються і утворюють в сполучної тканини тверді на дотик острівці, які блокують кровопостачання і лімфатичний відтік, що веде до подальшої кальцинації жирових клітин. Крім того уражені клітини мають властивість притягувати воду, викликаючи набряклість уражених ділянок.

З'являється дорога з одностороннім рухом - надходження в клітину є, а вивести вона нічого не може. А потім і надходження припиняється. Клітка стає некротической, виключеною із загального обміну речовин. Тобто жінка з апельсиновою кіркою на ногах носить на своєму тілі МЕРТВІ клітки. 

А як прагнуть переконати жінок, що носіння нею мертвої тканини - це нормально і фізіологічно, пояснюється «особливостями будови жіночого тіла» !!! 

Якщо шукати причину появи некротичних клітин в гормональних змінах, то ситуація стає комічною. Або целюліт невиліковний, або треба сідати на таблетки. Останнє особливо вигідно фармацевтам - новий ринок збуту коліс!

Якщо шукати причину появи некротичних клітин в помилках харчування, то це повне роздолля дієтологів! Скільки ще книжок «про дієти» можна написати. Можна шукати причину появи некротичних клітин в гіподинамії, то забезпечений заробіток фітнес-тренерам та ін. Якщо шукати причину целюліту в постійних стресах, то заробляти повинні психологи? А якщо пошукати причину в спадковості? Тоді і відповідальність виробників антицелюлітних кремів і програм повністю знімається. Ви можете викладати шалені гроші за лікування, але результату вам ніхто не обіцяє. Чи не хвороба це зовсім, а Ваша успадкована індивідуальність.

Ах, вона Вам не подобається? Наше засіб Вам допоможе - Вам стане краще, целюліт зменшиться! Але - ніколи не припиняйте користуватися нашим засобом (женіть грошики!) - не забувайте про спадковість! А ось ще один засіб з'явилося. Воно ще дорожче, ще ефективніше ... 

Але тоді чому целюліт однаково часто вражає і психологів, і лікарів, і, особливо, спортсменів? Целюліт є і у 14-річних дівчаток, членів збірної з художньої гімнастики. 

Як п'яний чоловік шукає свою втрату під ліхтарним стовпом, тому що там світліше, так і причина целюліту шукається там, де можна заробити. Давайте почитаємо підручник тих часів, коли маркетологи і медики ще не були настільки активні. РЕФЛЕКТОРНА ФІЗІОТЕРАПІЯ (введення в вивчення фізіотерапії) 

Проф. А. Р. Киричинський.

Державне медичне видавництво УРСР, 

Київ - 1959 р Глава 5. Місцеві реакції організму на обмежені зовнішні впливи як місцевий компонент загальної цілісної реакції організму. 

Обмін речовин. 

Подібно змін периферичної крові і зміни обміну речовин при шкірних подразненнях виникають зазвичай як один із проявів загальної пристосувальної реакції організму і можуть стосуватися найрізноманітніших форм обмінного процесу (жировий, вуглеводний, холестериновий, водний і ін.). 

Добре відомо, яке потужний вплив на обмін речовин надають численні бальнеологічні і фізіотерапевтичні процедури (сірчані, вуглекислі, солоні, радонові, азотні ванни і ін.) І як в цьому відношенні різному їх дію.

Але нас тут цікавить не стільки зміна обмінних процесів в цілісному організмі при згаданих вище загальних процедурах, скільки наявність місцевих локальних обмінних зрушень, які можуть настати в результаті обмежених по площі і інтенсивності фізіотерапевтичних процедур.

Добре відомо, наприклад, як погано піддаються зворотному розвитку місцевих ліподістрофіческіе процеси в формі масивних щільних відкладень жиру на литкових м'язах, на плечах, в області сідниць і інших частинах тіла, навіть після самих енергійних спільних бальнеологічних і фізіотерапевтичних процедур, коли хворий втрачає у вазі, і на всьому тілі зникають відкладення жиру; на цьому змарнілому тлі ще помітніше, ще різкіше, виділяються місцеві ліподістрофіческіе освіти, майже не зменшені в своєму обсязі.Створюється враження, що вони не приймають більш-менш помітного участі в тому загальному підвищенні обміну, яке було викликано дуже енергійними бальнеофізіотерапевтіческімі впливами.

Нерідко такі місцеві ліподістрофіческіе процеси залежать від захворювань і пошкоджень в області вегетативних центрів спинного мозку (бічні роги) або відповідних гангліїв прикордонного стовбура. Якщо загальне лікування в цих випадках не приносить особливої користі то, як показує практичний досвід, досить непоганий терапевтичний успіх може бути досягнутий деякими формами місцевих фізіотерапевтичних впливів. 

Я маю на увазі, перш за все парафінові аплікації на ліподістрофіческіе освіти (крім ліпом). Під впливом місцевого парафинолечения посилюються окислювальні і обмінні процеси переважно в області самої аплікації і ліподістрофіческіе відкладення починають поступово зменшуватися - танути.

Загального схуднення при цьому, як правило, не спостерігається і серцево-судинна система не реагує так, як при загальних бальнеологічних процедурах. Настільки енергійне і своєрідне дію парафінових аплікацій залежить виключно від більш-менш тривалих термічних і механічних (компресія) подразнень в області патологічного процесу і може бути пояснено тільки рефлекторними механізмами.

Наш співробітник Е. М. Кичина своїми спостереженнями встановила, що резорбується і розсмоктуючу дію парафінових аплікацій відсутня, якщо не функціонують або блоковані чутливі нерви даної ділянки тіла. Додам до цього, що парафін будь-яким хімічним дією не володіє. Парафінові аплікації з успіхом застосовуються не тільки при ліподистрофії, але і при інших дистрофічних процесах, обумовлених переважно порушеннями місцевих трофічних механізмів. Терапевтичні відповіді завжди носять більш-менш локальний характер.

Фізіотерапевтична практика дає численне доказ того, як при місцевих обмежених фізіотерапевтичних впливах наступають, більш-менш вибірково, зміни обмінних процесів в органах і тканинах, розташованих в безпосередній близькості до місця докладання даної процедури. ДЛЯ ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ЗАХВОРЮВАННЯ ПІД НАЗВОЮ Ліподистрофія НЕОБХІДНІ : 

1. Місцеві розминають і зігріваючі впливу на уражені області - причому інтенсивні. І не ручний масаж, який ніколи не забезпечить високу ефективність через низку обмежень і протипоказань. 

2. Обов'язкове рішення проблем з хребтом. 

3. Загальні бальнеотерапевтические процедури для нормалізації обміну речовин. 


ЩЕ РАЗ.

Прогрівання ОБЛАСТІ З мертві клітини. 

РАЗМИНАНИЕ ОБЛАСТІ З мертві клітини. 

Рефлекторного на ОБЛАСТЬ ПОЗВОНОЧНИКА. 


Чому целюліт стає таким поширеним? 

Зовсім не тому, що люди «неправильно» харчуються і не займаються спортом. Зовсім не тому. А тому, що вони отруюють свій організм. І отруюють його противірусними препаратами, хімічними добавками до напівфабрикатів. Бідний організм просто НЕ ЗНАЄ, що з цим робити - як всю цю гидоту переробляти. І відмовляється. Складує гидоту в жирових клітинах у жінок. І в стінках судин у чоловіків.

Виходить, що жінок рятує наявність жирового шару. А чоловіків - немає. Чи не в цьому причина зменшується середній тривалості життя у чоловіків. Жінка, нехай навіть вона обвішана вся цілком целюлітом четвертого ступеня, продовжує жити. А чоловік - помирає від інфарктів, інсультів, отруєнь. 

І ще. Ви не помічали, як змінюються фігури у молодих дівчат? У кожній другій ноги буквою Х. У кожній третій відсутня талія. Але зате - довгі худі ноги, виснажене тіло - це стало критерієм краси. Адже така дівчина, сформована стандартами глянцевих журналів, незабаром почне приносити дохід. У неї з'явиться купа захворювань, і вона стане постійним покупцем в аптеках, студіях краси і шейпінг-залах. 


Ось невеликий список помилок з їх розвінчанням

Хронічна венозна недостатність і целюліт
 - абсолютно різні захворювання, що не пов'язані між собою спільними причинами

Всі органи і тканини тіла пронизані капілярами, які живлять і дозволяють дихати всім клітинам організму. Як тільки капіляри перестають працювати, відбуваються структурні зміни в клітинах тканин. «Життя - це вічний рух рідин між клітинами і всередині клітин. Зупинка цього руху призводить до смерті. Часткове уповільнення руху рідин в якомусь органі викликає часткове розлад. Загальне уповільнення поза- і внутрішньоклітинних рідин в організмі викликає захворювання ». А.С. Залманов. 

Целюліт призводить до глибокої перебудови тканин шкіри, що порушує роботу судин. Так само і порушена робота судин призводить до появи целюліту.

- Компресія (тиск) з боку зазнали деформації жирових клітин на вени, артеріоли і лімфатичні судини викликає застійні явища - уповільнення мікроциркуляції і, відповідно, відтоку крові і лімфи. 

- Зміни мікроциркуляції, накопичення продуктів обміну в тканинах призводить до порушення харчування жирових клітин і клітин сполучної тканини, що провокує їх переродження і перетворення в дистрофічні клітини. 

Багато протівоцеллюлітние заходи протипоказані при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок. Деякі, особливо інтенсивні дії, можуть посилювати венозну недостатність.

Тому головне завдання - знайти такі способи і методи впливу, які одночасно покращували б як тонус венозних (і лімфатичних) стінок, так і живлення клітин шкіри і підшкірної клітковини. 

PS Більш детально питання про співвідношення хронічної венозної недостатності і целюліту буде розглянуто після надійшли питань від обурених і здивованих. 

Обгортання целофановою плівкою допомагають від целюліту ... заблужненіе№2

Стимуляція потовиділення корисна не тільки для видалення надлишку води з тканин, але і різних кінцевих продуктів обміну речовин (шлаків). Відомо, що зміст в поті калію, аміаку, сечовини, лактатів вище, ніж в крові.

Потові залози - великі трудівники. Якщо зробити перерахунок кількості секретується (виділяється) речовини на 10 грам залозистої тканини, то вийде, що печінка виділяє 7,5 мл, підшлункова залоза - 125 мл, молочна залоза - 150 мл, слинні залози - 214 мл, а потові залози - 2500 мл секрету. Максимально можливу кількість поту 1,5 - 2 літри на годину!

Відомо багато способів стимуляції потовиділення. За допомогою настою малини можна отримати за добу до 2 літрів поту. Японці винайшли іонну сауну, де людина перебуває в полі дії високих концентрацій негативних іонів. Вони сприяє значному потовиділенню. Душ Алексєєва, створюючи за 10 хвилин роботи в закритому приміщенні ванної кімнати до 12000 негативних іонів на кубічний сантиметр повітря, також сприяє значному підвищенню потовиділення. Це помічають багато користувачів. Особливо їх дивує той факт, що потовиділення триває ще тривалий час після закінчення гідромасажною процедури.

Стимуляція потовиділення сприяє швидкому зниженню маси тіла (також як і звичайна лазня або сауна), але зовсім не впливає на позбавлення від целюліту. Справа в тому, що обгортання целофановою плівкою не створюють достатньої і глибокого прогрівання тканин. Тепло не утримується біля поверхні шкіри з достатньою ефективністю і при нерівномірному охолодженні може викликати ряд абсолютно несприятливих змін в тканинах. Вони до того ж порушують еластичність стінок судин (кровоносних і лімфатичних). Проведення обгортань можливо тільки в спеціальних умовах (салон або клініка) і під контролем фахівця, здатного точно розрахувати час впливу.

Для зниження маси тіла найкраще використовувати «правило Авіценни». До і після гідромасажною процедури потрібно не приймати їжі. А для збільшення маси тіла, навпаки, потрібно прийняти невелику кількість їжі за півгодини до процедури і грунтовно поїсти через півгодини після гідромасажу. 

Медовий і баночний масажі - визнаний засіб від целюліту - заблужненіе№3

І медовий, і баночний масаж відомі дуже давно. Довгий час вони використовувалися «за призначенням» на певних ділянках тіла. Аналогом їх є гірчичники. Ставити і банки, і гірчичники можна тільки на грубих ділянках шкіри - верхня частина спини, верхня частина грудей. Сенс цих процедур - у впливі на рефлекторні зони. Ця рефлекторна область називається «коміркова зона». Раніше жінки носили великі хутряні коміри (з лисиці, наприклад). Та область, на якій лежав розкішний хутряний комір, отримала назву «Воротниковая область». Зараз, коли коміри перестали бути такими великими, часто обмежують область «коміра», що неправильно. Її вивченням займався А.Є. Щербак.Застосування дратівливих процедур на цю область обгрунтовано і добре вивчено. За допомогою банок і медового масажу лікують пневмонію, бронхіт,

Застосування грубих дратівливих процедур на ноги, тим більше внутрішню частину стегна, де шкіра дуже ніжна, надає різке болюче вплив. Зрозуміло, що методи медового і баночного масажу не закріпилися б в народній свідомості, якби не були хоч якось ефективні. 

І дійсно, вони надають очікуваний «похудательной» і антицелюлітний ефект. Але зовсім не за рахунок ефективності місцевого впливу, а «завдяки» больового шоку.Наднирники починають викидати в кров адреналін, він призводить до численних біохімічних змін в тканинах, наслідком чого є тимчасове схуднення. 

Синці - головний показник ефективності антицелюлітного процесу - заблужненіе№4

«При антицеллюлитном масажі синці мають місце бути. НЕ суціль, але місцями - в особливо проблемних зонах. Але! після першого курсу вдруге їх уже не буває - капіллярчікі вже новенькі і добре справляються зі своєю роботою. Ці судини лопаються, але вони дуже добре регенеруються - стають еластичними. Наступний масаж вже не буде таким "синюшним". Це нормально для здорової людини ». 


Ми гарантуємо одужання від хвороби. Важливо, що ця хвороба називається ліподистрофія. Нехай ви її називаєте так, як привчили - целюліт. Це слово як ніби створено спеціально, в насмішку. І про це окрема розмова. 
Ми вийшли на ринок, заявляючи, що наш прилад для термогідроіонотерапіі «Душ Алексєєва» може вилікувати липодистрофиюТому що ті, хто користувався цим приладом, позбулися повністю від цього захворювання. 

Ми зібрали і вивчили унікальну, на сьогодні практично недоступну навіть лікарям, літературу, спостерігали за жінками, які проводять процедури тепло-гідро-ионо-масажу. 

І тепер відповідально заявляємо: ТІЛЬКИ ДУШ АЛЄКСЄЄВА дійсно лікує целюліт . 

Часто плутають целюліт і ожиріння. 

За допомогою ДУША АЛЄКСЄЄВА ви зможете самі собі провести діагностику проблемних місць. 

Все дуже просто. 

Якщо у вас є зайвий жир, то вплив на цю область ВІДРАЗУ буде доставляти хворобливі відчуття і шкіра буде червоніти.Якщо у вас целюліт, то болючість не буде яскравою, а шкіра або червоніти не буде зовсім, або стане «мармурової» - в плямах рожево-червоно-білого кольору. 
Якщо у вас немає ні того, ні іншого, то ви відразу відчуєте всю приємність, комфортність термо-гідро-іонопроцедри. І ваш відгук, безсумнівно, буде один - «КАЙФ !!!!!!!!!»

Якщо зібрати всі листи подяки, що надходять на нашу адресу, то в 70% буде слово «кайф», в 25% - його синоніми. А 5% користувачів пишуть величезні докладні звіти. 


Техніка проведення антицелюлітного гідромасажу

Цей масаж найінтенсивніший, тому необхідно проводити його самостійно, без накладення на інші види рефлекторного гідромасажу. Проводиться самими тугими струменями води, робіть кругові рухи, послідовно обробні галузі тіла, уражені целюлітом. 

За допомогою проминання, яке створюється за допомогою гідромасажних струменів, стимулюється кровообіг і лімфатичне звернення, досягається максимальний ефект взаємодії між зовнішньою водою і водою епідерми. Спрощуються реакції обміну шкірних клітин, сповільнюється проникнення бактерійної флори і, отже, знижується можливість утворення пухлин і застою рідини в епідермі. Прискорюється обмін між внутрішнім і зовнішнім шарами з наступним розчиненням жирів.

Механічний ефект сприяє нормалізації обміну речовин між окремими тканинами і в міжклітинному просторі, що створюється за рахунок періодичного деформування стінок клітин, що викликає зміни потенціалу клітинних мембран. Підвищена інтенсивність обміну між окремими клітинами перешкоджає скупченню коллагенового речовини і ліпідних вакуоль у внутрішньо-і міжклітинному просторі. Тобто заодно ви отримаєте можливість позбутися ще й від розтяжок (стрий). 

Антицелюлітний масаж високої інтенсивності проводиться ОДИН раз в день. У складних, запущених випадках, використовуйте гідромасаж рефлексогенні зони, що відповідає за лімфатичну систему, а також рефлексогенних зон яєчників:

- зона, що відповідає за лимфоотток від верхньої частини тіла і голови, знаходиться на правій і лівій нозі, в ямці, прямо перед зовнішньою кісточкою. 

- зона лимфооттока від нижньої частини тіла знаходиться точно також в ямці перед внутрішньою кісточкою. 

- зона грудної лімфатичної протоки знаходиться на лівій і правій нозі, в поглибленні між першою і другою кістками плесна. 

- зони яєчників розташовуються трохи вище і зовні від п'яти. Лівого яєчника на лівій стопі, правого - на правій. 

З відгуків:

«Дуже рекомендую душ Алексєєва. Це начебто Шарко, але останній просто відпочиває зі СВІМ синцями. Вода подається найтоншими цівками під найсильнішим натиском.Масажуєте проблемні місця хвилин 10-15. Тут важливо регулярно цим займатися. Потім можна кремікі спеціальні наносити. Якщо целюліт не запущений ефект буде. Після душу Алексєєва тонус шкіри божевільний, шкіра рожева і гладка-гладка. Якщо навіть целюліт конкретний, то вигляд шкіри покращиться 100% ».

«Якщо регулярно масажувати проблемні місця, то ефект буде обов'язково. Я не кажу природно, що будь-целюліт зникне, але що стан шкіри покращиться - це 100%. А якщо цел. маленький, то вже тут сам бог велів скористатися винаходом Алексєєва. Я по собі суджу. Зі свого проблемною спиною, я купу грошей вгатили на мануального терапевта (кожне відвідування 800-900 руб, а щоб підтримувати нормальний стан треба 2 рази на тиждень до нього ходити), поки не натрапила на інформацію про душу ».

«Ті, хто думає, що різниці між насадкою з перемикачем режимів і насадкою душа Алексєєва немає - глибоко помиляються. У мене вдома теж варто насадка з перемикачем, і все начебто добре масажують. АЛЕ ... коли я порівняла з купленої у Роксолани, - різницю навіть обговорювати не хочу. Просто повірте на слово - колосальна ця різниця! » 

« Мені дуже подобається. Всі імпортні насадки, про які пишуть дівчата, я відклала до кращих часів. У нас дуже слабкий напір води і толку від них не було. «Душ Алексєєва» створює напір навіть з повільної води, тому на даний момент він мені як не можна до речі ». 

«Струмені дійсно б'ють дуже сильно, за допомогою цього ви і масажуєте проблемні ділянки: попа, боки, ніжки ... потім шкіра червона, тобто посилюється кровообіг. І відповідно,вплив на целюліт присутній ».

Немає коментарів:

Дописати коментар