--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Циклогідромасажер та Душ Алексєєва - коротко про основне Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Циклогідромасажер та Душ Алексєєва - коротко про основне

Ми є розробниками та виробниками Циклогідромасажерів ЦГМ-Тиса а також офіційним представником Душа Алексєєва та Бішофіт Полтавський кристалічний в Україні.
Це циклогідромасаж, косметологія, водолікування, антицелюлітна програма, схуднення, лікування варикозу, захворювань опірно-рухової системи, неврологічних та серцевосудинних захворювань,  водоіонізація.
Фізичні методи по терапевтичній ефективності цілком конкурентоспроможні з фармакотерапією, а при лікуванні травм і більшості хронічних захворювань навіть перевершує лікарські засоби!
  1. Універсальність застосування.
    Гідротерапія може застосовуватися практично при ВСІХ захворюваннях. Загальні, сегментарні, місцеві рефлекторні реакції діють в сукупності.
  2. Фізіологічність впливу.
    Вода - звичний подразник, до якого вироблений безумовний рефлекс. Водний розчин Бішофіту кристалічного - середника Магінію ++ та інших мінералів і мікроелементів разом із різноманітними ефірними маслами - в рази розширює лікувально-оздоровчий спектр благчинної дії на організм.
  3. Немає токсичності, побічних ефектів і алергізації організму.
    У цьому справедливе перевагу гідротерапії над фармакологією. Кількість побічних реакцій на введення ліків становить близько 10%, а по відношенню до деяких засобів досягає 30% і більше. * Нерідко вони набувають форми лікарської хвороби (алергії). Ще російські клініцисти 19 століття (С. П. Боткін, М. Я. Мудров, А. А. Остроумов та ін.) Радили лікарям не захоплюватися ліками, а більше дбати про підвищення власних захисних сил організму. Циклогідромасаж і наша методика на 100% відповідає цим закликам. 
  4. Тривала післядія.
    Терапевтичний ефект гідротерапії не тільки зберігається протягом тривалого часу, але навіть і наростає. Віддалені результати гідротерапії часто краще безпосередніх!  Після циклогідромасажної процедури розчином Бішофіту рекомендовано не змивати утворену в процесімікроплівку на шкірі, яка за корткий час всмоктуєтся порами шкіри, що зумовлює тривалий позитивний ефект післядії.
  5. Хороша сумісність з іншими лікувальними засобами.
    Попередні фізіотерапевтичні впливи підвищують чутливість до лікувальних процедур, дозволяють зменшити їх дозування (!).  Циклічне використання розчину під час процедури ЦГМ у 5-6 разів зменшує їх необхідну кількість для їх терапевтичної концентрації. 
  6. Лікування водою, як правило, не викликає больових або неприємних відчуттів.
    Більш того, переважна більшість людей, що користуються циклогідромасажером із душем Алексєєва, відзначають підйом настрою, зняття втоми, енергійність. Навіть діти користуються ним із задоволенням. Треба зауважити, що у деяких людей ЦГМ із душем Алексєєва викликає заспокоєння, сонливість. Це - своєрідна захисна реакція організму (повна релаксація), що призводить до відпочинку з подальшим підвищенням працездатності. 
  7. Місцем впливу циклогідромасажних процедур є шкіра.
    Роль шкіри не обмежується лише захисною функцією. Багатий нервово-рецепторний апарат шкіри пояснює безпосередній зв'язок її і зі внутрішніми органами, і з центральною, і з, тим більше, вегетативною нервовою системою. Подразнення, які наносяться на шкіру, впливають на весь організм! Зовні реакція проявляється розширенням судин, почервонінням - так званою судинною реакцією. Звичайно, сутність реакції на гідромасажний вплив не в самому розширенні судин, а в загальній реакції всього організму. А якщо шкірний прояв реакції є ПОКАЗНИКОМ того, що зрушення із боку інших систем і функцій відбуваються в фізіологічному напрямку - отримання ЦІЄЇ РЕАКЦІЇ є обов'язковою вимогою до кожної водолікувальної процедури. Об'єктивно реакція виражається рожево-червоного кольору шкіри, теплою і навіть гарячою на дотик. Суб'єктивно переживається почуття свіжості, бадьорості,
  8. Душ високого тиску є енергійною водолікувальною процедурою.
    Завдяки високому тиску можна приймати процедури таких низьких температур, які неможливі в інших водолікувальних процедурах. Ви не відчуєте неприємних відчуттів холоду, втім, то ж відноситься і до гарячої води. Короткочасні холодні і гарячі гідромасажні душі, подразнюючи всю поверхню шкіри, тонізують м'язи і підвищують тонус судинної системи. Холодний душ збуджує, додає бадьорості, теплий - заспокоює, викликає стан міцного сну. Душ Алексєєва, завдяки унікальним особливостям своєї конструкції, відноситься до душів високого тиску. Це тиск створюється не лише насосом, як у душу Шарко, а спеціально розрахованої формою вихідного отвору. Більш того, струмені душу Алексєєва мають високу кінетичну енергію, відповідно, практично не насичуються повітрям, тому після гідромасажною процедури «Душ Алексєєва» у вас не буде синців, травмування судин і капілярів. Навіть навпаки - поліпшуються робота судинної системи, венозної системи, що призводить до стійкої реабілітації варикозної хвороби вен.
  9. Гідроіони..
    Організм людини, яка приймає циклогідромасаж із головкою Душ Алексєєва, піддається не тільки потужному механічному подразненню струменями води, а також впливу на органи дихання аероіонами, що утворюються в повітрі при розпилюванні води разом із молекулами ефірних масел застосованих у розчинах мінералів та морської солі. Гідроаероіонізація зустрічається ів природних умовах при розпилюванні води (у водоспадів, гірських річок, при морському прибою) і описується загальним поняттям «балоелектричний ефект». Всі елементи, складові цього ефекту, є біологічно активними і впливають на окислювально-відновні процеси, основні процеси обміну речовин в організмі, гемодинаміку, судинний тонус і функціональний стан нервової системи організму людини. Балоелектричний ефект стимулює імунобіологічні реакції організму. Корисний при лікуванні гіпертонічної хвороби, атеросклерозу в ранніх стадіях, ревматизму в неактивній фазі.
  10. Циклогідромасаж як і сам гідромасаж більш корисний, ніж звичайний масаж.
    Значення механічного фактора подразнення шкіри водними струменями показано в роботах D. Doring (1966). При порівняльному вивченні гемодинамічних реакцій у здорових та осіб з гіпертонічною хворобою у відповідь на дію підводного душу-масажу і звичайного масажу він встановив, що підводний душ-масаж значно зменшує ударний і хвилинний об'єм серця, а також викликає зкорочення періоду вигнання і підвищення периферичного опору. У осіб із гіпертонічною хворобою, крім того, спостерігається зниження артеріального тиску. Після звичайного ручного масажу крім деякого зниження частоти пульсу, істотних змін кровообігу не настає.
ВИКЛЮЧНО КОРИСНА ДІЯ ЦИКЛОГІДРОМАСАЖА ІЗ ГОЛОВКОЮ ДУША АЛЄКСЄЄВА
Показання до застосування:
* Захворювання серцево-судинної системи (зменшує розвиток атеросклерозу, вегетосудинну дистонію, покращує кровотік). 
* Целюліт. Слабкість м'язів, в'ялість шкіри, порушення жирового обміну і інші недоліки фігури. 
* Синдром хронічної втоми. Знижений імунітет. 
* Захворювання опорно-рухового апарату (артрит та ін.). 
* Захворювання периферичного відділу нервової системи. 
* Набряки (від порушення лімфотоку і венозного застою, після травми). 
* Порушення сну, безсоння. Метеозалежність. 
* Дисфункція кишечника. 
* Клімактеричний період. 
* Похмілля та інші отруєння. 
* Для попередження порушень мікроциркуляції крові.
А також:
* Водний масаж покращує загальний стан організму, підвищує настрій. 
* Відновлює контури тіла. 
* Підвищує потенцію і імунітет. 
* Лікує алопецію (облисіння). 
* Зникає лупа, довге волосся краще розчісується. 
* З'являється відчуття молодості, свіжості і бадьорості.
Унікальний прилад «Душ Алексєєва» використовується в фізіотерапевтичної (клінічної) практиці з грудня 1997 року.
ПРИЗНАЧЕННЯ ВИРОБИ
Гідромасажна насадка "Душ Алексєєва" призначена для проведення циклогідромасажних та гідромасажних процедур, показаних при різних захворюваннях. 
Виріб застосовується в домашніх умовах, а також в лікувально-профілактичних та санаторних закладах.

Немає коментарів:

Дописати коментар