--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Розтягнення м'язів і зв'язок. Вивих Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Розтягнення м'язів і зв'язок. Вивих

При розтягуванні м'язи має місце частковий розрив м'язових фібрил поблизу переходу її в сухожилля. Поряд з іммобілізацією кінцівки знімною гіпсовою лонгетой на 3-5-й день показано: масаж льодом в поєднанні з ваннами, гідромасаж, масаж сегментарних зон. 

При розтягуванні зв'язок хребта найбільш часто пошкоджуються зв'язки задньої поверхні (поздовжні і міжостисті) в місцях їх прикріплення в результаті форсованого надмірного згинання. При надмірному розгинанні ушкоджується передня зв'язка. Розтягнення зв'язок хребта найчастіше локалізуються в області VII-VIII грудних або I-IV поперекових хребців. 

Лікування: масаж льодом, гідромасаж. 


розтягуваннясумочно-зв'язкового апарату суглобів . При цьому відбувається розрив окремих, найбільш коротких колагенових волокон, перерозтягнення капсули і зв'язок і надрив їх у місця прикріплення до кістки. Найбільш часто травмуються колінний і гомілковостопний суглоби. 

Лікування: масаж льодом в поєднанні з ванною (t - 36-38 °). 

При пошкодженнях сумочно-зв'язкового апарату гомілковостопного суглоба, коли виражені набряк, біль і порушений кровообіг, гідропроцедуи протипоказані, так як вони посилюють приплив крові і біль. При пошкодженнях сумочно-зв'язкового апарату ліктьового суглоба небажано застосовувати теплові процедури через можливість виникнення оссифікуються миозита, обмеження рухливості в суглобі. Рекомендуються аплікації з льоду.

Вивих - Cтійке зміщення в результаті травми суглобових кінців кісток з пошкодженням суглобової капсули, а нерідко і навколишніх тканин (м'язів, сухожиль, судин, нервів та ін.) Називається вивихомКонтури суглоба при цьому змінені, згладжені, кінцівку приймає вимушене положення. Після виникнення вивиху проводять вправлення вийшла з суглоба кістки і накладають гіпсову лонгет. 

Лікування при вивихах: масаж або аплікація з льоду, підводний гідромасаж.

Немає коментарів:

Дописати коментар