--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Міцний сон - одна з умов гарної фігури Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Міцний сон - одна з умов гарної фігури

Медичні дослідження виявили чіткий зв'язок між нестачею сну і появою зайвої ваги. 
Хімічні порушення, які відбуваються в організмі в зв'язку зі зривом нормального режиму сну, приведуть до підвищеного апетиту і, як результат, появи зайвої ваги. Такі дані були представлені на щорічних зборах північноамериканської асоціації вивчення ожиріння, що проходить у Ванкувері.

Дослідники з університету Чикаго стверджують, що в умовах сучасного світу люди сплять на 2 години менше, ніж 40 років тому. Відзначено, що люди, які сплять по 7-8 годин на день набагато здоровіше, ніж ті, хто недосипає або, навпаки, спить великій кількості. Таким чином, виходить, що здоровий сон - це не тільки приємне, просте заняття, але і дієвий засіб для схуднення. 

Щоб забезпечити для себе відмінний міцний сон треба всього лише придбати душ Алексєєва - після 10-15 хвилинного гідромасажу теплою водою, ви розслабитеся настільки, що заснете сном немовляти негайно. 
 
Підняти - підняли, а розбудити забули, - що робити? 

... Регулярно доводиться вставати значно раніше, ніж вдається прокинутися. Раніше доводилося вставати під крижаний душ, якщо потрібно не просто встати, але ще щоб і голова заробила. Душ Алекссева забезпечує той же ефект, що бадьорить без крижаної води. Чудово! ... 

... Я недавно придбала душ Алексєєва і користуюся ним вже протягом місяця вранці. Хочу сказати що це для мене поки єдиний засіб, який реально діє! Зменшуються обсяги і йде целюліт і плюс бадьорість і настрій на цілий день ... 

Здатність душа Алексєєва як сприяти хорошому сну, так і пробуджувати бадьорість тіла і духу є також винятковою його особливістю. Струмінь такої потужності, що створюється багато шуму, дрібної водяного пилу і ... вітру.

Увечері організм треба вкласти спати. Але він, переробний події дня, ніяк не хоче вгамуватися - капіляри знаходяться в тонусі. Як допомогти організму заспокоїтися? Треба прийняти Душ Алексєєва теплий, розслабляючий. 

Якщо вранці капіляри розкриваються повільно, то сонливість зберігається, працездатність відсутня. І навіть подстегіваніе себе міцною кавою не допомагає. Однак, процедура прохолодного Душа Алексєєва максимально швидко пробуджує тіло до роботи. Від холодної води капіляри трохи спазмируются, але потім швидко розширюються. 

Позитивних емоцій за 15 хвилин такого гідромасажу безліч. Відчуття блаженства і бадьорості одночасно. Всередині, під шкірою, все в такому тонусі! 

Немає коментарів:

Дописати коментар