--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Облисіння і лупа Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Облисіння і лупа

Масаж голови позбавить від облисіння

Останні дослідження вчених свідчать, що облисіння людей викликано поганою циркуляцією крові в шкірі голови. Однак процес облисіння можна зупинити і повернути назад.Лисіючого людини врятує регулярний масаж голови. Рекомендується щодня по 50 хвилин енергійно розтирати шкіру голови. Гідромасаж лікувальним душем при цьому дає максимальний ефект впливаючи на кровотоки шкіри голови при проблемі облисіння.

В елітні моделі фенів для волосся вбудовують іонізатори - іонізація покращує стан волосся, припиняється випадання, січені кінчики відновлюються, проходить лупа.Перестаньте купувати дорогі і неефективні шампуні - допоможіть своєму волоссю природним способом - вода і повітря це те, що треба. 


Боротьба з лупою 

Будучи власником пристойної шевелюри я не «морочився» випаданням волосся і т.п., але була інша, не менш неприємна проблема - лупа , причому така, що прямо як в рекламі - чорне не носити, головою не трясти, коротше « снігопад ». 

Гаразд, є проблема - треба її вирішувати! І понеслося! 
Ну, ясна річ, перший на розум прийшов метод: шампунь від лупиСказати, що немає користі ні - не скажеш. Користь є на тиждень, в тому сенсі, що миєш голову кожен день (через день - неважливо), через деякий час все повертається, причому міняєш шампуні, а толку нуль. 

Далі - більше: поступово на голові з'явилося щось схоже на кірку, шкіра під якою досить бридко зудела, відокремлювалася вона ( лупа ) шматками, схожими на злізли шкіру, причому з відчутним кількістю волосся. Про зовнішній вигляд і говорити нема чого, якщо що темне, то привіт, як на будівництві побував, або на млині. 

І почався другий етап - похід до дерматолога, діагноз - себорея, І покупка різної каламуті у вигляді лікувальних рідин, у яких ціна «мама не горюй», а лікуватися потрібно не менше місяця. Головне, толку - ніякого, то чи якість погана, то чи не усуває причину, то чи той грибок, що викликає себорею, звикнувши до шампунів, в упор не сприймав рідини. Якщо почитати склад, то активна речовина у них, як правило, таке ж, що і в шампунях. Загалом, після декількох років безуспішної боротьби результат був навіть не нульовий, а мінус один. 

Перемога підкралася непомітно, і не з того боку. У мене з'явився Душ Алексєєва і, як наслідок - результат. Почав промивати голову струменями з Душа, і ... Поступово я помітив, що зник свербіж, «корки», і лупиставало все менше і менше, зараз її зовсім немає. Треба сказати, що при цьому я вже не користувався ні рідинами, ні спеціальними шампунями ні т. П. 

При перших застосуваннях в режимі: вечір - шампунь (звичайний) + душ на 64 отворів, ранок - душ на 19 отворів, кірка зникала на другий день, тому що застосовував нерегулярно, то вона з'являлася приблизно через три-чотири дні. Коли я став застосовувати регулярно (щодня або через день), то протягом місяця - півтора зникли всі симптоми. Я припускаю, що результат був досягнутий завдяки якісній промиванні одночасно з масажем шкіри голови . Тепер буває, я не мою голову тиждень або дві - і ні грама лупи!

Душ Алексєєва - такий же душ високого тиску, як і душ Шарко. Але ефективніше, працює при звичайному тиску звичайного водогону, а не від насоса. Замініть стару лійку у вашій ванні на новий душ, відкрутивши гайку.

Немає коментарів:

Дописати коментар