--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Паратеноніт. Плечолопатковий періартрит Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Паратеноніт. Плечолопатковий періартрит

Паратеноніт (крецітірующій тендовагініт). 

Це асептичне запалення сухожильних піхв при повторюваної травматизації (тертя, тиск і ін.). У пухкої сполучної тканини, що знаходиться між фасцією і сухожиллям, внаслідок точкових крововиливів і набряклості виникають фіброзні відкладення. Паратеноніт зазвичай спостерігається в області ахіллового сухожилля, на розгинальній поверхні нижньої третини передпліччя і на передній поверхні нижньої третини гомілки. 

Лікування паратеноніта: гідромасаж здорових тканин (вище і нижче місця захворювання).


Плечолопатковий періартрит

Виникає після травми, грипу, переохолодження тощо. Це дегенеративно-дистрофічний процес, що супроводжується обмінними порушеннями в навколосуглобових тканинах.Він є синдромом шийного остеохондрозу . У деяких випадках захворювання починається гостро, проте більш характерним є хронічний перебіг з періодами загострення. 

Лікування плечелопаточного періартриту: масаж льодом, сегментарно-рефлекторний гідромасаж.

Немає коментарів:

Дописати коментар