--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Додаткові сітки для Душ Алексєєва Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Додаткові сітки для Душ Алексєєва

Масове практичне застосування "Душа Алексєєва" здійснюється вже понад 8 років (проводиться з березня 2004 року). За цей час накопичений багатий досвід застосування. Результатом його осмислення і експериментування з різними варіантами струйкоутворюючих матриць стала серія нових спеціалізованих сіток, призначених для здійснення цілеспрямованих спеціалізованих циклогідромасажних гідропроцедур. З їх допомогою цінителі гідромасажу зможуть реалізувати практично будь-які свої фантазії в застосуванні  водних процедур.


Більш детально про додаткові сітки, методика використання


Додаткова сітка для лімфодренажу 


Особливості конструкції: 17 коноїдальних отворів, компактно розташованих у вигляді смужки шириною 1.2 см. Діаметр вихідних отворів - 0.7 мм.Лімфодренаж - спосіб механічного впливу на тканини, в результаті якого відбувається витіснення з них надлишків позаклітинної рідини. 
Лімфодренаж сприяє відновленню водно-сольового балансу, усунення в'ялості шкіри, поліпшенню венозного і капілярного кровообігу, позбавлення від варикозу і зайвої ваги. 
Лімфодренаж допомагає зменшити загальний процентний вміст в крові жиру і жирових складових, відновити обмінні процеси в організмі, зняти тканинні і загальносистемні набряки. Лімфодренаж позбавить вас від застояних в тілі рідин. Лімфодренаж активізує захисні сили організму, спрямований на підвищення рівня імунітету, значно посилює опірність захворюванням вірусної природи.
Адекватний лімфодренаж дає можливість швидко і ефективно розвантажити венозно-лімфатичну систему. За рахунок зменшення вираженості хронічного лімфостазу поліпшується тканинний обмін і відновлюється адекватна проникність капілярів, оскільки знижується вираженість саме онкотичного набряку, який і призводить до прогресуючого пошкодження капілярів і ваза-вазорум, власне кровоносних капілярів вен і артерій.

Додаткова сітка для ударно-хвильової діїОсобливості конструкції: 7 коноїдальних отворів, компактно розташованих в колі діаметром 1,2 см. Діаметр вихідних отворів - 1.2 мм.

Сітка для крапельної ударно-хвильової дії (КУХД) використовується для гідромасажу суглобів, м'язів спини, підошов, кистей, ліктів, колін, підшкірних фіброзних утворень (целюліту) на стегнах. 
Хронічними дегенеративно-дистрофічними захворюваннями страждають до 86% дорослих людей. Серед тих, хто займається спортом, ця цифра ще вище, так як вони переносять великі навантаження, пов'язані з пошкодженнями м'язів, сухожиль, суглобів. 
Карпальний тунельний синдром, лікоть тенісиста, атрити - про ці захворювання знає вже кожна людина старше 30 років. А целюліт лякає кожну жінку з дитинства.
Є ефективний спосіб лікування цих захворювань - ударно-хвилева терапія - полягає у впливі на хворий орган ударною хвилею. Ударна хвиля являє собою акустичну хвилю, яка несе високу енергію до больових точок. Ця енергія прискорює процеси загоєння, регенерації сухожиль і м'яких тканин. За рахунок імпульсного і цілеспрямованого впливу ударна хвиля зменшує больовий синдром, покращує кровообіг в тканинах. Дана технологія сприяє виведенню продуктів катаболізму, активізує функцію макрофагів.
Струмені Душа Алексєєва виробляють такий же ефект, але меншої інтенсивності. Спеціальна сітка дозволяє підсилити цей ефект і отримати результат швидше і надійніше, ніж з насадкою на 19 отворів. Сітка для КУХД створює вплив, аналогічний УВТ, при відстані від Гидромассажера до тіла 40-60 см.
Протипоказання: наявність кардіостимулятора, новоутворення в зоні впливу, інфільтрат в зоні впливу, вагітність, вік до 16 років.


Додаткова сітка "Підводний масаж"
Особливості конструкції: коноїдальна насадка, яка формує єдину струмінь. Діаметр вихідного отвору - 2.8 мм.
Дана сітка повноцінно замінює тангентор - пристрій гідронапірний (орієнтовна вартість установки близько ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Апарат призначений для ручного підводного струменевого масажу. 
Професор В. Т. Олефіренко (одна з головних вчених секретарів Всесоюзного наукового товариства фізіотерапевтів і курортологів) рекомендує: Температура води повинна бути приблизно 35-37 °С. Найбільший тиск 3-4 атмосфери. У стандартній водонапірній системі міського будинку тиск, як правило, не перевищує 4,5 атм., Натиску ЦГМ (до 4 атм) цілком достатньо для отримання фізіотерапевтичних процедур в домі за його допомогою та даної насадки.
Метод ручного підводного струменевого масажу являє собою вдале поєднання впливу на організм загальної теплової ванни і масажу. Тепла ванна розслабляє м'язи, що дозволяє енергійно проводити механічне та температурний вплив і відповідно більш глибоко впливати на тканини. 
Підводний душ-масаж викликає виражене почервоніння шкіри, що обумовлюється значним перерозподілом крові, покращує крово- і лімфообіг, а відповідно і живлення тканин, стимулює обмін речовин в них і сприяє якнайшвидшому розсмоктуванню запальних вогнищ.Додаткова сітка "праска для очищення лиця"
Особливості конструкції: 7 коноїдальних отворів, розташованих в колі діаметром 2.2 см. Діаметр вихідних отворів - 1 мм.

За допомогою сітки «праска для очищення лиця» можна провести ефективну чистку шкіри обличчя і шиї. Так само вона є м'яким варіантом насадки для імітації ударно-хвильової дії (крапельна УХД). 
Під час процедури відбувається поверхневе відлущування відмерлих клітин шкіри, видаляються запальні елементи (комедони), стимулюється кровообіг і обмінні процеси в шкірі, що призводить до нормалізації роботи сальних залоз. 
Не використовувати для масажу гомілок, передньої стінки шиї, грудей. 
В якості м'якої альтернативи сітки для КУХД використовувати за правилами для цієї сітки.

Додаткова сітка для гідромасажу лицяОсобливості конструкції: 4 коноїдальних отвори, компактно розташованих в колі діаметром 1.2 см. Діаметр вихідних отворів: центрального - 1.2 мм, бічних - 0.7 мм.

Пластичний гідромасаж обличчя і шиї є надзвичайно важливою процедурою. Він покращує лімфодренаж і мікроциркуляцію крові, а це сприяє зняттю набряків, насиченню тканин киснем, поліпшенню їх живлення, внаслідок чого обличчя стає свіжим і сяючим. 
Пластичний гідромасаж виконується шляхом чергування притискуючих, вібраційних і фіксованих рухів, які проводяться по так званих масажних лініях. Це дуже важливий момент, який обов'язково треба враховувати, щоб не розтягувати шкіру. Завдання пластичного гідромасажу - посилити кровообіг в тканинах і не розтягнути їх, що пальцями масажисти і іншими приладами для масажу практично недосяжно.
Глибоке стимулююче опрацювання м'язового каркаса, вплив не тільки на мімічні м'язи, які і так в силу своєї природи знаходяться в тонусі, але і на статичні м'язи, дають приголомшливий результат.

Немає коментарів:

Дописати коментар