--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": ЦЕЛЮЛІТ Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ЦЕЛЮЛІТ

Целюліт - це застійні освіти в тканинах шкіри. Як вилікуватися?

Зовні, целюліт видно як горбки й нерівності в народі "апельсинові кірки", проявляється порушенням еластичності шкіри. Традіцонних способами лікування піддається насилу.Крім естетичного дискомфорту, целюліт є видимим свідченням збоїв в організмі: 

1. Кількість міжклітинної рідини - збільшується. 
2. Утворюється надмірна кількість так званої волокнистої тканини. 
3.  Циркуляція лімфи і крові практично зупиняється. 
5. Гормони з потоком крові, не можуть досягти своєї мети - а саме жирових клітин. 
6. Стінки целлюлітних клітин стають дуже товстими і твердими, вони відключені із загального обміну речовин, тобто практично мертві! 
7.Харчування клітин - порушується, як підсумок клітини не можуть звільнятися від накопиченого всередині жиру. 

Багато хто знає, що в целюлітні місця кров практично не надходить, а жир замкнений клітинах. Це діагностується з поміччю дуа Алексєєва! 
Проведіть по тілу струменем Гидромассажер і ви відразу побачите в яких місцях шкіра вперто не стає червоною ... 

Необхідно змусити кров текти в проблемні целюлітні місця. Як це зробити? Вам необхідно розтирати своє тіло струменями душа як щіткою. Целюліт почне просто "змиватися".Звичайно не відразу. 

Направте струмінь максимальної потужності на область стегна. Для більшої ефективності руху необхідні короткі, а температура води (21-24 ° С бодрящаяя), дивіться по відчуттях, з огляду на свій темперамент. До бажаного ефекту призводять короткі кругові рухи, вони діють на тканини найбільш ефективно.

Чому регулярний гідромасаж лікує від целюліту або як змусити кров циркулювати в проблемних місцях ...

Целюліт називають "чумою 21 століття для жінок" - актуальність цієї проблеми в наявності. Запитайте будь-яку жінку, і вона вам напевно скаже, що вилікуватися від целюліту можна обмежуючи сябя в їжі і збільшенням фізичних навантажень. Мало хто згадає про масаж, особливо про гідромасаж Шарко. Але все можуть почати лаяти креми, гелі, новомодні міостимулятори, які якщо і допомагають, то точно, що не всім. Високотехнологічні методи в салонах краси (ультразвукові установки) і доступні вузькому колу осіб через високу ціну на такі сеанси. 

А саме міжклітинний простір потребує очищення від шлаків, про який так люблять говорити цілителі-Оздоровча. Але багато хто з них не розуміють, що справжнє очищення міжклітинної простору виробляє колаген, який має будову у вигляді пружини.

Саме колаген масажує міжклітинний простір, забезпечуючи рідинні мікроструми. А якщо колаген погано справляється з цим завданням в силу природного старіння без самооновлення, то, що може допомогти йому оновитися і виконати роботу масажиста? 

Допоможе душ Алексєєва, який за рахунок передачі величезних порцій енергії і особливого кавитационного механізму впливу на тіло, дозволяє підсилити струм всіх організменних рідин. 

Коли ми пишемо довгий список прямих показань для гідромасажу, багато нам не вірять! Сделалал запит в пошуку "судинна реакція", виявляється, що інформація практично відсутня. А це - найважливіший оздоровлівающій процес для розуміння природи впливу природних факторів на організм, в тому числі для позбавлення від такої жіночої проблеми як целюліт.

Чи допоможуть вилікувати целюліт дієти і фізкультура?

Займаючись одним спортом нічого не вийде! Ви знаєте, що ознаки целюліту знаходять у бігунів з вмістом жиру в організмі всього 8%. Під час інтенсивних занять спортом, коли опрацьовуються рельєфні м'язи, а їх покриває целюлітний шар шкіри. Як пишуть в пресі, навіть у такій стройняшки як Ніколь Кідман по тілу розповзся целюліт ...

«Мій тренер з фітнесу сказала, що при бігу, особливо по твердому покриттю пружність сідниць істотно зменшується, так як створюються мікроудари і жирова тканина на частку секунди відділяється від інших тканин, ще більше провисає і виходить застій рідини, а целюліт тільки збільшується. Я багато бігаю і мене це хвилює - сідниці стали менш пружними (при тому, що силовими вправами займаюся два рази в тиждень). Може, тренер права і потрібно обмежувати біг? Я в розгубленості - шкідливий біг все ж чи ні в плані лікування целюліту? » 


Не дивлячись на те, що однією з причин утворення целюліту є сидячий спосіб життя, За допомогою важких фізичних навантажень ви не зможете зрушити з місця свої апельсинові кірки. Вони дають небажану навантаження на ваші суглоби і стимулюють ще більше затвердіння целюлітних утворень! 

Зрозуміло, від фізичних вправ зовсім відмовлятися не можна, але вони повинні, по-перше, приносити задоволення (не треба себе гвалтувати), а, по-друге, бути грамотними.Якщо згадати поради старовинних красунь, то їх виховували тримати гарну поставу, бути підтягнутими і прямими. Для цього як не можна, до речі, ізометрична гімнастика. Ще корисне плавання, але помірно. Танці теж не до упаду. Подивіться на професійних танцівниць і спробуйте знайти у них талію - високі навантаження призводять до стресу, а організм починає відкладати «захист» - навколо талії наростає практично не прибирається нічим валик.

Однією дієтою з целюлітом Вам теж не впоратися ...

Ви помічали, що під час виконання дієт спочатку худне ваше обличчя, груди, стають тоншими руки, а ось обсяг сідниць і стегон залишається, на жаль незмінним. Виходить, що Ваша жирова тканина просто виключена із загального жирового і гормонального обміну. Структура такої тканини сильно змінена, клітини тепер мають товсті стінки, міжклітинна рідина густіє, і таким чином, сповільнюється загальний тканинний обмін в проблемних місцях, в яких накопичуються продукти життєдіяльності клітини, токсини. А заборонні дієти викликають зниження життєвого тонусу організму, викликають великі коливання цукру в крові, стомлюваність і млявість ...«Вже цілий рік я сиджу на суворій дієті - я не їм м'ясо і хліб. Я стала стрункою, схудла, але ось уже як кілька місяців пропали місячні. Чи пов'язано це якось з дієтою? »Це питання насправді в журнал« Ліза »№33 / 205. 

У 1995 році був відкритий гормон лептин, який виробляється так званої білої жировою тканиною. Гормон, що продукується жировою клітковиною, сильно впливає на гіпоталамічні центри голоду і насичення, а також центри регуляції гонадотропної функції. Лептин - це як "голос жирової тканини". Проникаючи в гіпоталамус, цей гормон через лімбічну частку, і стовбур мозку контролює ваше споживання їжі. У теорії - чим більше цього лептину, тим менше ми споживаємо їжі. Під час голодування рівень лептину знижується, що і викликає подальше посилене харчування після виходу організму з голодування.

Мова тут не про те, що не треба себе ні в чому обмежувати, ведучи напівлежачому спосіб життя. Просто не треба сподіватися тільки на те, що наймодніші дієти і новітні фізкультурні комплекси позбавлять нас від проблеми целюліту. І якщо спорт не ефективний, то не треба думати, що у Вас слабка воля і запущений випадок. Краще розібратися з сутністю цього явища, що здається багатьом несерйозним, а по суті є справжнісіньким порушенням гармонії в організмі.

Целюліт, як порушення гармонії в організмі - в шкірному покриві

Розглянемо будову, функції і значення шкіри. Наша шкіра виконує безліч функцій, що мають колосальне значення для життєдіяльності нашого організму. Зміни шкіри відображаються на діяльності наших внутрішніх органів і навпаки. Тісний зв'язок шкіри з внутрішніми органами відображена в фунціональних проекційних зонах (Зони Захар'їна-Геда). 

Зовнішній покрив шкіри складається з епідермісу, епітеліальних клітин, розташованих в кілька десятків шарів. Людина 30-40 річного віку щогодини втрачає 600 000 часток шкіри, в перещете на рік це складе 680 грамів. Неушкоджений роговий шар шкіри непроникний для збудників інфекції. Під ним розташовується дерма - пухка сполучна тканина. 

У ній знаходяться фібробласти, особливі клітини, які відповідають за синтез колагенуЦя сполучна тканина пронизана колагеновими, еластинових і ретикулярними волокнами у вигляді осередків. Еластичні волокна саме цього шару надають шкірі шукану пружність, а колагенові волокна - надають міцність. 
Все це як би занурене в міжклітинний матеріал, який грає роль сполучної клею, який зв'язує разом всі компоненти найбільшого органу в тілі. У дермі шкіри розташовані кровоносні судини, нерви, сальні і потові залози, коріння нігтів і волосся.

Підшкірна жирова клітковина знаходиться під дермою і складається з пухкої сполучної тканини, петельки якої заповнені жировими часточками. Товщина клітковини однакова не скрізь: на очному столітті вона практично відсутня, на щоках, животі та сідницях може досягати до 9-11 сантиметрів! У тканинах жирової клітковини розташовані нерви і численні кровоносні судини. 

У шкірі також знаходяться гладкі клітини, плазматичні, ентеро-хромафінні і інші. Вони відповідають за гомеостаз. Шкіра також бере участь в підтримці на належному рівні імунного статусу організму.

Так що-ж первинно для виникнення целюліту? Порушення роботи капілярів або обміну речовин?

Кровоносні судини шкіри є справжнісіньким «другим серцем» людини. У капілярах, крихітних судинах, що оточують клітини, здійснюється найважливіша функція кровообігу - обмін поживних речовин і продуктів виділення між тканинами і кров'ю. 

При порушенні цієї функції, капіляри слабшають і починають пропускати рідину в міжклітинний простір більше, ніж це необхідно. Процес обміну речовин ускладнюється або взагалі припиняється! Це основний момент для розвитку в організмі целюліту. 

Коли утворюється зайва рідина, починається утворення волокнистого речовини. Це ще більше роз'єднує клітини і збільшує відстань не тільки між самими клітинами, але і між клітинами і капілярами. Тканина, що має ділянки застою, вже не може нормально працювати.

Якщо шкіра пружна і гладка, це означає, що зберігається гармонійне рівновагу між усіма складовими шкірного покриву. Але ця рівновага може порушуватися, причому досить легко. 

Ще одним фактором, «забезпечує» виникнення целюліту, є лімфа. На відміну від кровоносної системи, для лімфи немає центрального насоса. Очищення організму лімфатичною системою від шлаків відбувається наступним чином. Лімфа збирає зайву рідину, продукти розпаду та інші речовини з міжклітинної простору і доставляє їх в лімфатичні вузли. А з них в вени, які і направляють відходи в системи виділення. Лімфатичну систему називають системою управління для утилізації відходів.

Саме їй ми зобов'язані тим, що не настає самоотруєння організму продуктами життєдіяльності. І целюліт в разі засмічення лімфи просто неминучий. Якщо чоловіки більше схильні до атеросклерозу, то про жінок природа подбала краще - порушення відбуваються в жировій тканині, що не фатально для їх життя .. 

Якщо швидкість циркуляції лімфи сповільнюється, то в тканинах відбувається накопичення міжклітинної рідини. У тих місцях, де швидкість руху лімфи особливо мала, наприклад, в області тазу і стегон (а у жінок в цих областях швидкість кровотоку теж уповільнена), застійні явища просто провокують утворення целюліту.

Механізмів, що викликають целюліт відкрито кілька. Найбільш істотними з них є: збільшення жирових клітин в розмірах, порушення мікроциркуляції крові і ліфооттока, що призводять до застою рідини в міжклітинному просторі шкіри і формування фіброзної тканини ...

Як справлятися з застоєм крові в цілому і целюлітом зокрема?

У давнину лікарі знали, що зміна умов в організмі зазвичай викликає щось, що є реакцією і цілющою силою, і якщо у організму не вистачає власних сил це зробити, то йому потрібно просто допомогти. Ще Гіппократ писав: «природа лікує, а лікар допомагає». 

Для позбавлення від целюліту задіяні практично всі останні відкриття - електрику, ультразвук ... Але найнадійнішим і перевіреним є душ Шарко - він допомагав ще нашим прапрабабусі, але, якщо раніше він був якось доступний, то зараз знайти хорошу водолікарню в звичайному російському місті стало складно, а їздити на СПА-курорти з лікуванням можуть дозволити собі далеко не всі. Чому ж так ефективні водні процедури?

Себастьян Кнейп, священик, не самий лікар давнини (кінець 19 століття), але прагне до того, щоб допомогти якомога більшій кількості стражденних, писав: «Коли застійні явища, які можуть бути невеликими, середніми, великими і взагалі незліченними, панують над організмом, чи слід дивуватися багатьом недугам? 

Питається: Як можна усунути застійні явища і зцілитися? Якщо когось схопив удар, то винен застій крові (гемостаз). Один з проявів гемостазу - страшний головний біль, в разі прострілу (люмбаго) мова йде вже про застій маси крові. Через наявного застою крові людина не може одужати і звичайна медицина не є найкращим засобом допомоги.

Якщо рух крові слабке, то обливання спини подібно батоги, яка підганяє коня. Застояну кров потрібно розігнати, але без стороннього втручання привести її в рух часом неможливо. У багатьох людей ноги страждають через переохолодження або перегріву, через носіння важких предметів, або просто через ходьби! Це не дивно, якщо при цьому відбуваються різні застійні явища крові: обливання стегон і колін дає тут той же ефект, що і обливання спини. 

Якщо у Вас набрякають коліна , то вони можуть запалитися і біль згодом може посилитися. Скупчення астоящем крові часто є єдиною причиною запального процесу.Періодичні обливання і масажні душі змушують кров рухатися швидше, аж до повного зняття застійних явищ ».

Якщо десь крові мало, то десь її точно багато. Кнейп постійно упомяналось про гармонію - кров повинна рівномірно реціркуліровать по організму. Але жіночий організм істотно відрізняється від чоловічого - в нижній частині жіночого тіла кровообіг уповільнено, це пов'язано з репродуктивною функцією. Якщо раніше жінка виконувала основну функцію постійно - то вагітна, то годує, то тепер, в проміжках між пологами, нормальний кровообіг в нижній частині тіла необхідно підтримувати штучно! 
Кнейп розумів, що запропонована ним  методика здасться для лікування целюліту несерйозною або занадто простий і примітивною. Він наповнював свої книги множинними прикладами з практики, писав доступно, але не завжди міг пояснити суть оздоровчих змін в організмі.

Сприятливий вплив на тонус венозної стінки надає і контрастний душ на ноги тугими струменями води! 
Доктор медичних наук, професор Валентина Тарасівна Олефіренко багато років проводила вивчення питань теорії і практики лікувального застосування води - найбільш старого за часом і найбільш широкого щодо застосування в лікувальній і профілактичній медицині фізичного фактора. У 1970 і 1978 роках були видані її праці з водотеплолеченію. Незабаром вони стали бібліографічною рідкістю і виявилися недоступними для величезної маси практикуючих лікарів. Матеріали, зібрані в її книгах представляють дані про фізіологічні реакції організму на різні методичні прийоми гідротерапії.

З книги Касьянової І.М. (Бальнеотерапевтичні відділення ЦНДІКА і Ф) на великій кількості хворих екзогенно-конституційним ожирінням 2-3 ступеня з супутньою гіпертонією і міокардіодистрофією і зовсім запущеними випадками, проводився експеримент з порівняльного аналізу впливу дієти і комплексного лікування (дієта плюс гідротерапія).

Методи гідротерапії при лікуванні целюліту

1. Контрастні водні процедури. 
2. Підводний масажний душ. 
3. Скипидарні ванни Залманова. 

В роботі було встановлено, що лікування хворих низькокалорійною дієтою викликає втрату маси тіла на 8% від початкової маси, але показники ліпідного обміну залишаються порушення! 

Вперше було доведено на великому експерименті, що гідротерапія покращує на тільки ліпідограму але і гормональний профіль людини, підвищує толерантність до вуглеводів, тренує судинну систему каппіляров.

Контрастні гідромасажні процедури сприяють виражене зменшення маси тіла, підвищення емоційного тонусу і поліпшення кровообігу. Масаж душем під водою на зменшення ваги не має значного впливу, але прискорює ліпідний і вуглеводний обмін. Скипидарні ванни особливо корисні при гіпертонії, так як мають виражений судинорозширювальну дію. 

Як додає Мугдусіев І.П. з книги «Водолікування» «Хороші результати лікування ожиріння душем Шарко можна пояснювати опосередкованим впливом - після таких процедур поліпшується настрій, підвищується потреба в русі, що призводить в свою чергу до посилення процесів обміну».

Душі є одним з найбільш ефективних методів при лікуванні целюліту

Короткочасні холодні і гарячі душі освіжають, підвищують тонус судинної системи а також тонізують м'язи. Тривалі холодні і гарячі душі мають заспокійливу дію. Тривалий душ на ніч сприяє хорошому сну. Швидкий душ вранці допоможе тим, хто встає раніше, ніж встигає прокинутися. 

Прийнято вважати, що наслідки хронічного недосипання не так вже й страшні. Невелика неуважність, деяке ослаблення кмітливості, дратівливість і сонливість. Однак, все не так просто. Все більша кількість дослідників б'є на сполох - постійне недосипання призводить до ожиріння . А також сприяє розвитку діабету і гіпертоніїНедосипання по три години на день достатньо, щоб зіпсувати собі травлення. Вуглеводи погано засвоюються, гормональне рівновагу руйнується, а імунна система серйозно слабшає. Тому забезпечте собі хороший сон за допомогою водної терапії і відмовтеся від руйнівних організм таблеток. 

При проминають ефекті, який створюється за допомогою струменів води, стимулюється кровообіг і лімфатичне звернення , досягається максимальний ефект взаємодії між зовнішньою водою і водою шару епідермісу шкіри. Спрощуються і прискорюються реакції обміну шкірних клітин, сповільнюється проникнення бактерій, а значить, знижується ймовірність утворення пухлин і застою рідини в шарах шкіри. Розчиняються жири, а значить запобігає утворенню целюліту. Після процедур зберігається порозовеніе шкіри, Відчуття свіжості, легкості і бадьорості. 

Mеханіческій ефект дає нормалізацію обміну речовин між окремими тканинами і в міжклітинному просторі. Oн створюється за рахунок періодичного деформування стінок клітин, що викликає зміни електричного потенціалу клітинних мембран. Інтенсивний обмін між окремими клітинами перешкоджає скупченню коллагенового речовини і ліпідних вакуоль у внутрішньоклітинному і міжклітинному просторі. Це значітчто ви заодно вилікуєтесь від розтяжок і стрій . Tкані організму в результаті посилення обмінних процесів починають омолоджуватися! 

В результаті процедур гідромасажу шкіра візуально стає світліше, більш гладкою і пружною а значить більш здоровою! Поліпшується загальний стан.

Гідромасаж відновлює кровопостачання шкіри іводний обмін а також обмін речовин. Такий масаж сприяє швидкому розсмоктуванню крововиливів і відтоку набряклої рідини, в результаті чого прискорюються процеси відновлення. Під впливом гідромасажу збільшується рухливість в суглобах кінцівок і хребта, розм'якшуються і стають більш, рухливими рубці і спайки.

У чому суть судинної реакції при гідромасажі?

Судинна реакція проявляється вторинним активним розширенням судин після первинного спазму. Тобто під механічним і тепловим впливом судини спочатку звужуються, а потім як би розкриваються. Це розширення є проявом дуже складного процесу - показує ступінь залученості вашого організму. 

З'являються реакції з боку практично всіх систем і функцій організму але найбільш яскраво відповідні реакції відбуваються в судинній системі.

Для водних процедур, судинна реакція (почервоніння шкіри) є основною метою. Наприклад у душу Шарко судинна реакція починається через півтори хвилини. Цього часу цілком достатньо. Але є, одна поблема! Спочатку, так, як це замислювалося самим Шарко його душ повинен був бути таким, що бадьорить (близько 9-11 градусів). Саме при цій низькій температурі води не виникало травм судин, що зовсім небажано при целюліті, адже судини і так страждають. Але такий холодний душ звичайно не всім приємний, тому його і стали робити на прохання трудящих теплим. І в результаті під хорошим тиском на шкіру потрапляє реальні «водний кулак» - важка маса води, що і призводить як мінімум до синців.

Необхідно правильно проводити процедуру гідротерапії щоб отримати судинну реакцію, що не ускладнену побічними факторами - крововиливи, перезбудження від відчуття сильного холоду. 

Об'єктивно судинна реакція виражається рожевою шкірою як у поросятко, теплою і навіть гарячої на дотик. Організм при хорошій реакції переживає почуття свіжості, бадьорості, особливої легкості в тілі, відчуття приємного тепла, гарного настрою. 

Вилікувати целюліт можна тільки цілеспрямованим, інтенсивним і тривалим впливом, самі по собі вони ніколи не підуть. Це - масаж руками і гідромасаж, що приводить в появі судинної реакції. Причому гідромасаж, що не розтягує шкіру, а, навпаки, омолоджує. Тоді як руки напівпрофесійного масажиста можуть перетворити шкіру в баб'ячому завчасно. Тому довіряти свої целюлітні місця варто лише найпрофесійнішому і досвідченого масажиста. 

Вплинути на кровоносні судини людини природним шляхом можна підвищенням температури тіла

Природним чином температура тіла піднімається в період захворювання. Звичайно, не варто її штучно збивати - температура може допомогти організму самостійно протистояти хворобі, вона - благо.

Втім, при підвищеній температурі часто відбувається «підігрів» судини, часто трапляється його «розбухання», мікротравми на судинах швидко закриваються натуральним чином - стінки судин змінюють власну геометрію. Значить завдяки періодичним підвищенням температури, судини невпинно, протягом усього життя, хоч почасти, перетворюються, що може привезти до прямо-таки природному розмивання атеросклеротичних бляшок!

Для об'єктивного обліку судинної реакції існує проба губкою. Потрібно взяти 2,5 літра води температурою 18 градусів. Людина з з'явилася судинної реакцією постає в таз а вода витискається губкою на тіло так, щоб неквапливо стікала в таз. При наявності добре вираженої реакції температура тіла в тазу підніметься на два градуси - значить що судинна реакція, що виникає в організмі у відповідь на душ Алексєєва викликає збільшення температури тіла і таке підвищення не є неприємним ав відміну від Шарко, а навпаки, поліпшує Ваше самопочуття.

Тепер як робити. Техніка лікування целюліту гідромасажем.

Дуже важливо проводити прцедури мінімум за 1 годину до їжі і не менше 1 години після їжі, інакше можна отримати зворотний еффети. Цей масаж найінтенсивніший, тому необхідно проводити його без суміщення з іншими видами рефлекторного гідромасажу. 

Техніка лікування целюліту передбачає: масаж самими пружними струменями води, відбуваються кругові рухи і потряхивания, послідовно обробляються області уражені целюлітними відкладеннями .. 

Масаж високої інтенсивності проти целюліту проводиться раз в день . У складних і запущених випадках, використовуйте гідромасаж рефлексогенні зони, що відповідає за лімфатичну систему, а також рефлексних зон яєчників:

- зона, що відповідає за лимфоотток від верхньої частини тіла і голови, знаходиться на правій і лівій нозі, в ямці, прямо перед зовнішньою кісточкою. 

- зона лимфооттока від нижньої частини тіла розташована точно також в ямці перед внутрішньою кісточкою. 

- зона грудної лімфатичної протоки знаходиться на лівій і правій нозі, в поглибленні між першою і другою кістками плесна. 

- зони яєчників розташовуються трохи вище і зовні від п'яти. Зона лівого яєчника на лівій стопі, правого яєчника - на правій.

Увага! Больові відчуття при користуванні душем Алексєєва неминучі в початковий період лікування целюліту.

При впливі сильним струменем води на уражені целюлітом області або місця з щільним жировим шаром перші тижні ви будете відчувати біль. При наявному карпальному тунельному синдромі хворобливість буде відчуватися в області шиї. 

Саме тому багато припиняють процедури. Вперте продовження антицелюлітних гідромасажних процедур призводить до вираженого ефекту і позбавлення від захворювання !!!

Немає коментарів:

Дописати коментар