--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": ВИНАХІД який підсилює ВИНАХІД Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ВИНАХІД який підсилює ВИНАХІД

Привілей санаторіїв - душ Шарко стає домашнім... 
Давно відомо, що під душем Шарко можна не тільки митися, але і лікуватися. Але для дієвості процедур гідромасажу необхідно ВИСОКИЙ натиск води. Шкіра повинна почервоніти - це прояв загального генералізованого рефлексу, що настає при подразненні всієї поверхні тіла.

Геніальний лікар Шарко створив кафедру для душових процедур.  Душова кафедра  створює високий тиск (вода температурою близько 10 градусів сприймається теплою), але НЕ робить струмінь води легким, швидким, що летить із високою швидкістю.  І тому душ Шарко може залишати синяки - він як би "б'є" кулаком по тілу. Однак, із 19 століття цей душ є найкращим засобом лікування ожиріння та інших хвороб обміну речовин. Щоб прийняти душ високого напору із лікувальною метою, треба звертатися в спеціальні водолікарні тому що такий душ проводити повинен спеціально навчений персонал. 
     Для отримання душа високого тиску, необхідний підвищуючий тиск насос.  Такі,  досить дорогі станції тиску встановлені в кафедрі душа Шарко і в пристроях для миття машин.

Насадка Алексєєва  - різновид домашнього душа  Шарко, може працювати від стандартного тиску у звичайній водопровідній мережі 2-3,5 атм., а не від насоса. Автор-винахідник - Андрій Миколайович Алексєєв, вчений, інженер, є доктором технічних наук і фахівцем з гідравліки.

У створенні Гідромассажера Алексєєва використана інноваційна технологія виготовлення вихідних отворів. Винятковою особливістю є спеціальні сопла коноідальної (не циліндричної, як у всіх, і не конусоподібної, а спеціально розрахованої, зі складною геометрією) форми. Діаметр вхідної частини отвору - 5 мм, діаметр на виході - 0,6-0,8 мм. Вони є ідеальними перетворювачами енергії тиску води (у водопровідній системі) в кінетичну енергію вилітаючого із душу струменя, що різко збільшує свою кінетичну енергію в кілька разів і зменшує витрату води. До насадки пропонується кілька сіток із різною кількістю та формою отворів, що дозволяє змінювати характер потоку. Душ Алексєєва відливається з кольорового пластику фірми BAYER AG (Німеччина) і сумісний з будь-якими змішувачами, для чого в комплекті є перехідник.
     Напір води перетворюється душем в тонкі, швидкі, наповнені енергією і омолоджуючої силою цівки води, особливо корисні при целюліті , варикозі , артрозі , ВСД ... 
     Набряки, варикоз, целюліт, захворювання опорно-рухового апарату, ожиріння - з усім цим можна впоратися, якщо у вас здорові судини і капіляри. Саме вони створюють нормальне клітинне харчування, відведення від клітини продуктів метаболізму. 

     Власне, ідея складних коноідальних отворів для створення колючих струменів води не нова, але тільки А.Н. Алексєєву вдалося придумати простий спосіб виготовлення цих отворів малої величини - струмінь води в діаметрі дорівнює всього лише півміліметра.
     В результаті з'явився новий вид душової насадки - душ Алексєєва. Хоча історія душів налічує близько 150 років, якщо не брати до уваги лікування струменем води у винахідливих японців, прорив в області душепобудови вдався лише російським вченим - Книша (Самара) і Алексєєву (Пенза) яким вдалося створити абсолютно нові душові пристрої. 

             Унікальні струмені  Шарко у виконанні душ головки Алексєєва

1.   Найголовніше в душі Алексєєва - струменя води з унікальними характеристиками. А струмені душу Алексєєва саме такі.  Краплі розташовуються дуже близько один до одного і виглядають як потужний струмінь, яка рухається горизонтально на відстані до 5 метрів з величезною швидкістю - більше 30 метрів в секунду. 

Струмені душа Алексєєва - тонкі, швидкі, наповнені енергією.  Тільки цей душ є душем високого тиску, майже повним аналогом душа Шарко по напору води.

Душ Алексєєва єдиний, який змінює поведінку струменя.  До 35 см струмінь є жорстким, насиченим.  А після - крапельний. Змінюючи відстань від вихідних отворів всього на 10 см - ви отримуєте все розмаїття струменів. Ви також зможете міняти натиск води і отримувати інші струмені. Якщо сильний гідромасаж в якийсь час вам не сподобається, ви зможете поміняти сіточку (поставити на 60 отворів) і отримати абсолютно інші відчуття. Ви зможете насолодитися і підводним масажем - високий тиск струменя дозволить вам це зробити легко.

Краплі розташовуються дуже близько одна до одної і виглядають як потужний струмінь, який рухається горизонтально на відстані до 5 метрів зі швидкістю 30 м/сек

Тим, хто їх ніколи не відчував на собі складно навіть уявити, наскільки вони приємні. Вони - легкі і швидкі. Швидкі - тому що швидкість руху крапельки води в струмені води значно вище, ніж в будь-якій іншій душовій насадці. Легкі - тому що швидкі - вони не встигають насититися повітрям при русі. 

Сучасні роботи в області гідродинаміки показали, що при швидкостях понад 11 метрів в секунду в струмках води виникає явище кавітації, яке призводить до того, що при зіткненні з тілом виділяється ряд видів енергії в мікрооб'ємах: 

• теплова - спалює бактерію, але стимулює клітку; 
• світлова (сонолюминесценция) - стимулює мітоз, поділ клітин; 
• електрична - стимулює біохімічні процеси в організмі;
• звукова - хвильовий вплив, стимулює процеси регенерації; 
• відбувається утворення іонів.  Іонізатор повітря вдихання водяної пари полегшує стан при нежиті, головного болю.  Через 5 хвилин роботи цього душа повітря у ванній насичується негативними іонами, як повітря біля водоспаду на Австрійському курорті  (12 000 негативних іонів на см. кубічний).  Через 10 хвилин кількість негативних іонів в повітрі досягає уже 13 000 на кубічний сантиметр. Для порівняння: у великого водоспаду - 37 000 негативних іонів на см.куб. 
Струмені води, зустрічаючи перешкоду, розбиваються в водяний порох, що створює негативну іонізацію повітря гідроіонного. Якщо в звичайному повітрі міститься 1000 негативних іонів на кубічний сантиметр, то після 15 хвилин роботи душа Алексєєва кількість негативних гідроіонних збільшується у 12 разів! Тобто, ви отримуєте у своїй ванній чи душбоксі таке ж повітря, як поблизу гірського водоспаду.

Стрімко вриваючись в воду, струмені «Душа Алексєєва" не "розчиняються» в ній, а створюють турбулентність, залучаючи частки стоячої води в свій рух. Це дає не тільки нові (і, зауважте, прекрасні) відчуття, але і додатковий гідромасажний ефект.
За спосіб виготовлення таких отворів термопласт-литтям доктор технічних наук А.Н.Алексєєв здобув срібну медаль на виставці винаходів IENA-2005           
Душ-гідромасажер легко розбирається і очищається звичайним оцтом або Сіліт.             Дивовижний водяний цикло гідро масаж 


Цей ультра новий винахід ЦГМ, створений спеціально для стаціонарного використання, нещодавно запропонований його розробником Степаном Жуком  і  у модифікації для загального користування.
У версії переносного портативного пристрою  ЦГМ, під назвою "Тиса"  стрімко набирає популярності серед широких верств населення. 
І цьому є пояснення через сукупність причин. 
Зокрема його побутове використання збереже вам ваші гроші, що зараз для більшості населення зараз особливо важливо.  Чому? 

По-перше, вам більше не потрібні дорогі фізіотерапевтичні процедури (гідромасаж в санаторії або салоні краси від 200 грн. за сеанс).
По-друге, якщо у Вас встановлений лічильник води, ви зможете економити на витраті води, навіть користуючись найсильнішим гідромасажем. Витрата води при використанні складе 5-7 літрів на весь сеанс чи процедуру (15-25 хв).
По-третє, на всю процедру, починаючи із розігріву води із холодної "з-під крана", відтак на підтримування заданої температури із точністю до десятої градуса по Цельсію, а також на створення і підтримування необхідного натиску води ви затратите максимум 600 вт. електроенергії.
По-четверте, якщо Вам необхіно провести циклогідромасаж не чистою водою, а лікувальним розчином, скажімо Бішофіту чи морської солі із різноманітними ароматичними ефірно масляними добавками, то їх потрібно у 5-10 разів менше, аніж на ванну в 140-180 літрів води. 
Наприклад: достатньо всього 50 гр. наважки Бішофіту замість необхідних 400-450 гр. щоб досягти необхідної концентрації розчину.

Чому так? 
Перш за все тому, що запропонований авторський пристрій використовує одну і ту ж воду, яка проганяється через систему рекуперації і використовується ЦИКЛІЧНО. Електроніка утримує задані параметри нагріву та натиску води впродовж заданого проміжку часу практично без обмежень.  Від цього і походить сама назва пристрою: Циклогідромасажер ТИСА
А завдяки спеціальній душовій головці Алексєєва, утворюється «киплячий» шар води біля шкіри.  Подібного дійсно немає у жодного іншого душа. Спрямовані на тіло під гострим кутом субміліметрові струмені розчину води, не тільки його масажують, а й знімають «кисневе голодування» клітин шкіри. Чи не правда, схоже, що вода на тілі кипить? Легко промяти шкіру на животі або там, де під нею є шар жирку... Чітко видно, як струмені води масажують тіло, мнучи і розминаючи шкіру і навіть м'язи.

Чиста вода, або розчин заданої концентрації мінералів, що виходить із сопла являє каплеподібний потік великої кінетичної енергії. Краплі щільно упаковані і виглядають як ідеальна і потужний струмінь.  При зіткненні із поверхнею шкірного покриву створюється ефект багаторазового точкового впливу. І у всьому цьому полягає унікальність Циклогідромасажера який стає все більше популярним і незамінимим у кожному домі, на рівні із звичайною ванною чи пральною машиною або ж унітазом.

Циклогідромасажер  можна використовувати в маленькій домашній ванній чи душовій кабіні практично без жодних обмежень та протипоказів.  

Вам будуть потрібні лише штори і штанга. Ви зможете масажувати спину, завдяки спеціально подовженої форми ручці. 
За допомогою душа Алексєєва можна імітувати основні прийоми класичного масажу.  Погладжування: Середній натиск води, кут нахилу струменя 30 градусів, відстань до тіла менше 35 см.
Розминка: Найсильніший натиск води, прямий кут, відстань до тіла менше 50 см.

Після масажу водою виникає чудова судинна реакція,  яка в рази підсилюється розчинами життєво важливих мінералів та ефірних масел. 

Сутність судинної реакції організму на водолікувальні процедури не в самій судинній реакції - почервоніння шкіри, а в загальній реакції організму. Для того, щоб досягти такого ж ефекту як від одноразового 20-хвилинного циклогідромасажу душем Алексєєва потрібно цілий місяць щодня приймати контрастний душ. 

Висока кінетична енергія струменів із душу Алексєєва створює потужний масажний проминаючий вплив, який і викликає почервоніння шкіри незалежно від температури води - судинну реакцію (гіперемія). 

Об'єктивно реакція виражається рожево-червоною шкірою, теплою і навіть гарячої на дотик. Суб'єктивно людина при хорошій реакції переживає почуття свіжості, бадьорості, особливої легкості в тілі, відчуття приємного тепла ( «тіло горить»), має гарний настрій. 
Подразнення, які діють на шкіру голочками струменів, змушує кров притекти в місця розширення капілярів.

Підводний масаж - джакузі. Ось так працює спеціальна форсунка Алексєєва. 
Дивіться, який потужний струмінь під водою...
         

Фізіологічний вплив динамічної гідропунктури 
циклогідромасажера ТИСА   на організм людини. 
- Підсилює кровообіг за рахунок розширення судин і прискорення кровотоку в них. В результаті цього тканинам доставляється більше кисню, поживних і хімічно активних речовин, розчинених мінералів та мікроелементів. Швидше видаляються процеси обміну.
- Значно знижує артеріальний тиск, нормалізує знижений тиск.
- Зменшує частоту серцевих скорочень, змінює секреторну діяльність окремих органів.
- Підсилює обмінні і генеративні процеси.
- Активізує живлення тканин і видалення продуктів втоми (СО2 і молочної кислоти), зміцнює м'язи.
- Регулює процес газообміну, підвищує хвилинний обсяг дихання і споживання кисню тканинами.
- Сприяє розтягування спайок, рубців, розсмоктуванню і видалення відкладень в тканинах суглобів, а також збільшення амплітуди рухів в суглобах і їх міцності.
- В процесі застосування підвищує температуру шкіри на 3-4 градусів, зменшує в'язкість м'язів, розслаблює їх, тим самим підвищує їх розтяжність і еластичність.
- Ліквідує набряки, розсмоктує різні патологічні відкладення, підсилює лимфоутворення.
- У місцях виходу нервів і по їх ходу знижує збудливість, зменшує біль при невритах і невралгіях. 
У циклогідромасажера є три найважливіших для кожної жінки ефекти: 

1.   Позбавлення від целюліту 
2.   Позбавлення від варикозу
3.   Дешевий, безбльовий і надійний пілінг шкіри

Приємне лікування целюліту і варикозу.  Максимальна масажна дія виникає на відстані близько 50 см від вихідних отворів.

Ці дві хвороби не просто доставляють естетичні страждання, але і здатні серйозно зашкодити здоров'ю і самопочуттю взагалі. На початкових стадіях цих захворювань з'являється набряклість ніг, ноги наче гудуть ввечері, порушується сон. Спочатку допомагають обливання холодною водою, але треба ще відновлювати роботу капілярів і стінок вен. А для цього немає кращого засобу, ніж циклогідромасаж тугими і легкими струменями води або легким розчином необхідних мінерлів.  Результати не заставляють себе довго чекати. ... 
             
Неспецифічна дія циклогідромасажера ТИСА

Неспецифічна дія полягає в тому, що він дає «гарне почуття», піднімає настрій, дарує радість. Вам здається це дивним, але це - так.
Отримайте відчуття свіжості, бадьорості, особливої ​​легкості в тілі, відчуття приємного тепла  «тіло горить» і гарний настрій після застосування душа Алексєєва в сукупності із ЦГМ.
Вплив на найбільший орган тіла - шкіру стимулює також вироблення гормону ендорфіну, гормону задоволення і радості. Бодібілдинг, йога, медитація є універсальними постачальниками ендорфінів. Ми постійно спостерігаємо, як діє душ Алексєєва на людей, яке сильне почуття задоволення він дарує, як надовго зберігається позитивний емоційний заряд.

Теоретично і практично неможливо зробити більш функціональним і ефективним пристрій для гідротерапії аніж наш Циклогідромасажер.
Спробуйте і переконайтеся в цьому самі.  

Додаткові можливості сучасного Циклогідромасажера - аналога душа Шарко: 
1. Іонізатор повітря- вдихання водяної пари полегшує стан при нежиті, головного болю. Через 10 хвилин роботи гідромассажёра в приміщенні ванної кімнати кількість негативних іонів в повітрі досягає 13 000 на кубічний сантиметр (для порівняння: у великого водоспаду - 37 000 негативних іонів).
2. Підводний душ-масажер. Особливо чудовий ефект досягається із зануренням в теплу ванну при масажі холодним потоком води.
3. Можливість легкого догляду за собаками - швидко відмиває забруднені лапи, проводиться корисний гідромасаж.
4. Можливість прати вироби з ніжних тканин, вовни.
5. Очищення виробів зі складним профілем.
6. Миття двигуна автомобіля розчинами миючих засобів.


Бішофіт Полтавський у новому циклогідромасажному процесі кратно посилив свій позитивний благтворний вплив на організм людини. І це факт!

Все те, про що йшлося вище, завдяки винаходу та застосуванню Циклогідромасажера неймовірно посилило позитивні результати використання Бішофіту Полтавського у медичній та санаторно-курортій практиці.
Щоб переконатися у цьому, варто лише заглянути на сторінку технологічних рекомендацій для спеціалістів - професіоналів.
Щоб привідкрити це вікно переходіть сюди ►►►
http://bit.ly/методика_лікування_бішофітом

Немає коментарів:

Дописати коментар