--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Гемартроз. Бурсит. Міозит Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Гемартроз. Бурсит. Міозит

Гемартроз - крововилив у порожнину суглоба відбувається внаслідок пошкодження судин при травмі. Найчастіше воно спостерігається в колінному суглобі. Для гемартроза характерні згладжена контурів суглоба, збільшення його обсягу, біль, обмеження рухів, балотування надколінка. 

Лікування: масаж льодом або аплікація з льоду; потім гідромасаж прохолодною водою.


БурситТравматичний асептичний бурсит розвивається після однократного удару або невеликих повторних травм слизової навколосуглобових сумки, в результаті чого в ній накопичується слизовий випіт з домішкою крові і лімфатичної рідини. При повторній травматизації або неправильному лікуванні травматичний бурсит приймає хронічний перебіг з періодичними загостреннями (рецидивний випіт в сумці). 

Найбільш часто бурсит спостерігається в області ліктьового відростка, в препателлярній і піддельговидній сумці, під ахілловим сухожиллям (ахіллодінію), в області п'яткової кістки - шпори п'ят. 

Водії - ще одна професійна група, якій настійно рекомендується циклогідромасаж - водою. Вони багато часу проводять з напруженою спиною, піддаються впливу перепадів температур.

Від необхідності робити різкі рухи розвиваються бурсит, тендовагініт, запалюються суглобові сумки. 
Міозит осифікуючий

міозит - розвивається після травми м'яза (забиття, розриву та ін.), Теплових процедур, раннього масажу і супроводжується утворенням гематоми. В основі осификації лежить метаплазія сполучної тканини в пухку кісткову тканину. При крововиливі велика зона окістя втягується в реакцію на травму, що обумовлює проліферативні процеси. Найбільш часто осифікуючий міозит спостерігається в м'язах стегна, плечовому м'язі і в місцях, прилеглих до ліктьового суглобу. 

Лікування міозиту: масаж льодом, підводний гідромасаж.


Циклогідромасаж із головкою Алексєєва показаний при всіх перерахованих пробле-мах.  Але тільки потрібно пам'ятати, що при гострих станах уражене місце треба тримати в спокої не менше 48 годин. Регулярне використання душа Алексєєва відновлює кровообіг, розслабляє і заспокоює, що позитивним чином позначається на загальному стані.

Немає коментарів:

Дописати коментар