--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": МАТ - ЗАСІБ САМОЗНИЩЕННЯ Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

МАТ - ЗАСІБ САМОЗНИЩЕННЯ

По шкільному подвір'ю ганяються першокласники, весело матюкаючись... Подружки років десяти про щось розмовляють - мат через слово... Солідні начальники, студенти, літні люди, жінки не роздумуючи, мимохідь вимовляють лайки. Нікого вже не здивуєш, звикли, змирилися, опустили руки: що тут поробиш?    

Матюки - не просто лайка, прагнення взяти верх над супротивником в суперечці. Вона спрямована в першу чергу проти Бога, за що отримала назву "чорної лайки". Матюкатися - значить "лаятися по-чорному". З дохристиянських часів мат носить чисто магічний, сакральний характер. Він - елемент служіння сатані. Кожне матюк - це зневага Бога і прославляння сатани. Тому не випадково, що нецензурні слова у матерщинника замінюють молитви.  У складні хвилини, в тяжкій праці він не шукає допомоги в зверненні до Бога, а матюкається. Сплеск енергії в матірному слові - і справа рухається, хоча штовхає його зло, з яким тим самим віддає себе людина. Робота зі злістю може бути ефективною. В результаті виробляється умовний рефлекс: погано тобі - матюкайся. Так людину відучують від Бога. Тому треба сказати чітко і ясно, що матюки - це служіння сатані, яке людина здійснює із власної волі і публічно. Можливо, комусь цього буде достатньо, щоб міцно задуматися і приборкати свою мову.

Матюкаючись в бійці або в бою, людина неусвідомлено закликає на допомогу бісів і отримує від них силу і жорстокість. Але борги доводиться платити, і сатана збирає щедру данину із воїнства що матюкається: пияцтво, самогубства, тяжкі хвороби. 

Російська лайка - особлива, таких низьких і брудних слів немає в інших мовах. Вся добірна лайка походять від назв блудних діянь, випорожнень, нечистот. Тому вони так разючі і непристойні. А найогидніше, якщо в цей набір нечистот вплітається ім'я матері. Для будь-якої людини, яка вважає себе нормальним, проголошення цих виразів означає його власне занурення в яму нечистот. Навіть наближення до цієї теми, коли, фразу обривають на ню слові, не промовляючи, але маючи на увазі його, неприпустимо.

На Русі до середини ХIХ століття лихослів'я вважалося ганебним і в місті, і в селі, було жорстко караним. Сквернословячу людину піддавали публічним прочуханкам. З тих пір, як теорія Дарвіна почала свій тріумфальний хід і мільйони людей втратили віру в Бога, мат швидко став проникати в усі сфери мови, від побутового спілкування до літератури. 

Люди виправдовують лихослів'я роздратуванням, страхом - нібито відбувається розрядка. Нічого подібного! Мат - це чорна енергія. У ній немає Любові і немає ніякої творчої сили. Він несе знищення. І люди, кидаючись кепськими словами, навіть не підозрюють про ті наслідки, які вони несуть з собою.

Якщо ви - атеїст, ось однозначна думка науки. Вченими вже давно доведено вбивчу дію лайки на людський організм. Академік Петро Горяєв, дослідним шляхом встановив, що слова, вимовлені людиною, змінюють структуру води, із якої він складається на 75%, змінюючи властивості молекул, а, отже, змінюючи генетичний код спадковості. При наполегливому, поганому впливі слів відбувається видозміна генів, які впливають не тільки на саму людину, а й на її потомство. 
Давайте говорити правду. Мат - що це? Людина повинна розуміти, із яким вогнем вона жартує. Курця попереджають, показуючи згнилі легкі, алкоголіка - демонструючи зруйновану печінку. Люди знають, на що йдуть і чим ризикують. У випадку із матом ми замовчуємо величезну загрозу, що нависла над цілим народом.Видозміна генів прискорює старіння організму, сприяє різним захворюванням і скорочує тим самим термін життя. І, навпаки, при впливі хороших, добрих слів, поліпшується генетичний код людини, затримується старіння організму і збільшується термін життя.

Інший вчений - доктор біології Іван Білявський, з математичною точністю довів, що не тільки людина володіє енергетикою, але й кожне її слово несе енергетичний заряд. І це саме слово впливає на наші гени, або продовжуючи молодість і здоров'я, або наближаючи хвороби і ранню старість. 

Простіше кажучи, матюкаючись людина дає злу заволодіти собою, втрачає здоров'я, силу, скорочує життя. 

Безумовно, наукою доведено, що в поганому слові таїться величезна руйнівна сила. І нехай Він дозволить людині бачити, який потужний негативний заряд, немов ударна хвиля вибуху бомби, поширюється від нього на всі боки, ніколи б не вимовив його.

У народі кажуть, що страшний ніж не за поясом, а на кінці язика. Словом ми творимо або руйнуємо.Від наших слів залежить здоров'я і благополуччя нас і наших дітей! 

Почніть з себе, контролюйте свою мову, не давайте чорної лайки узяти гору над вами. Перш, ніж мимохідь вимовити лайку, згадайте, що це завдає вам непоправної і страшної шкоди.Поясніть дітям, рідним і знайомим, що лихословити - 
смертельно небезпечно. Коли підростав мій син, йому пояснили, що кожне матюк забирає у людини день життя, і це назавжди врізалося в дитячу пам'ять. Прадіди наші знали, що "чистоту душі треба берегти від народження і до смерті як зіницю ока".

Про це більше:  https://cont.ws/@dmitrylitvin/729805

Немає коментарів:

Дописати коментар