--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Попереково крижовий радикуліт Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Попереково крижовий радикуліт

Вражає корінці спинно-мозкових нервів. При гострому радикуліті характерні болі, нерідко віддають в ногу, порушення функції руху. Розвитку хвороби сприяють значне і тривале фізичне напруження, травми, несприятливі кліматичні умови, різні інфекції. 

Лікування попереково крижового радикуліту: в гострому періоді показані гідромасаж душем Алексєєва нижніх кінцівок, попереку (ретельно масажують м'язи в області гребеня клубової кістки, ахіллове сухожилля, литкові і вище розташовані м'язи). 

Не рекомендуються теплові процедури (ванни, сауна, парафін та ін.), Так як вони посилюють більв результаті активного припливу крові (створюється набряк) в області нервових корінців. 


Попереково-крижовий радикуліт і ішіас - самомасаж

Причини цих захворювань бувають різними: інфекції, травми, охолодження, підвищена вологість, підйом вантажів і незручне рух. При попереково - крижовому радикуліті самомасаж потрібно починати якомога раніше, ще під час постільного режиму. У гострий період болю доставляють хворому важкі страждання.

Спочатку масаж повинен бути легким і нетривалим (3-5 хв) - погладжування, розтирання, але не глибоке. Поступово треба переходити до більш глибокого масажу, який робиться протягом 5-10 хв. Самомасаж проводиться в області попереку, крижів, сідниць і задньої поверхні стегна. Застосовуються прийоми: погладжування, розтирання (підставою долоні, подушечками чотирьох пальців, тильною стороною долоні і ін.) І розминка. На всіх етапах лікування масаж необхідно виконувати в поєднанні з лікувальною гімнастикою. 

Немає коментарів:

Дописати коментар