--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Як позбутися целюліту безкоштовно, вдома із ЦГМ? Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Як позбутися целюліту безкоштовно, вдома із ЦГМ?

Мрієте позбутися целюліту і схуднути, але дорогі салонні процедури вам не по кишені?Тоді вам допоможе звичайний душ! Всього 15 хвилин масажних рухів під час купання - і мінус 4 кілограми вже через три тижні вам гарантовано!  
Сеанс антицелюлітного масажу в салоні коштує від 150 гривень, а для ефективності треба близько 10 процедур.  До того ж такий масаж за допомогою душа Шарко - дуже болючий і витримати його дуже складно, а ще після нього залишаються синці. Всіх цих недоліків немає у масажу фіз циклогідромасаером ТИСА! Його секрет в тому, що він прискорює кровообіг, обмінні процеси проходять швидше, завдяки цьому ми худнемо і позбавляємося від целюліту, шкіра повертає пружність і еластичність. Стоячи під душем, можна повертатися і підставляти під струмені води будь-які частини тіла, де є проблема.

Протипоказання до масажу душем такі ж, як і у випадку зі звичайним масажем - підвищений тиск, загальна слабкість. Також його не рекомендується використовувати людям із порушенням шкірних покривів.

Із ЦГМ ви не залежите від того, який тиск води у вашому водопроводі. У вас він однаковий.  Досить сильний напір струменя, його якраз вистачить для такого масажу і можна робити масаж душем з лійкою.


Комплекс вправ.

Комплекс масажу, аналога душа Шарко, буде складатися з 4 вправ. Це погладжування, розтирання, розминка і вібрація. 
Починаємо ми з погладжування - це буде своєрідною розминкою. Беремо шланг в руку, встановлюємо натиск води на максимум або майже на максимум - і направляємо на себе струмінь води під кутом 30-40 градусів, рухаючись від периферії до центру. Опрацьовуємо так руки, ноги, живіт і груди протягом 3 хвилин. Відстань між шкірою і насадкою шланга - від 10 до 30 сантиметрів.

Далі нам потрібно дати більше навантаження. Переходимо до розтирання, Або, в общем-то, до звичайного миття в душі. Це стимулює активний приплив крові до проблемних зон - в основному це стегна і живіт. Беремо мочалку, в залежності від того, наскільки чутлива шкіра, ви можете користуватися жорсткою мочалкою або середньої жорсткості. Взагалі підійде та, якою ви користуєтеся зазвичай. Насадку шланга потрібно тримати так, щоб струмінь була перпендикулярна шкірі. Миєтеся як зазвичай мочалкою, на проблемних зонах затримуєтеся на 3 хвилини, роблячи рухи, що розтирають. Спочатку руху повинні бути прямолінійними, а потім колоподібними руху душем, одночасно допомагаючи собі мочалкою в іншій руці, роблячи растирающие прямолінійні і колоподібні руху. Відстань між шкірою і насадкою шланга при цьому становить від 3 до 10 сантиметрів. Робимо 3 хвилини.

Наступна вправа - це розминка . Для цього беремо душ в одну руку, а пальцями іншої руки захоплюємо масажовані тканини, і розминаємо їх. Впливаємо струменем води під кутом приблизно 45 градусів, роблячи душем колоподібні руху. Потім, відпустивши, іншою рукою проводимо по цьому місцю струменем води. Або ж одночасно впливаємо і розминкою і направляємо струмінь на массируемую складку - для посилення ефекту. Відстань між насадкою душа і шкірою - від 10 до 30 сантиметрів. Робимо 5 хвилин.

Остання вправа - це вібрація . Для цього направляємо струмінь води на пацієнт ділянку і виробляємо пензлем руки, що тримає насадку, коливальні рухи зверху вниз і знизу вгору, а також зліва направо і справа наліво. Відстань між шкірою і насадкою шланга - від 10 до 25 сантиметрів. Робимо 3 хвилини.подвійна ефективність

Також існує спеціальний комплекс з трьох вправ, які значно підвищать ефективність масажу душем, і скоротять кількість часу, потрібного для схуднення, вдвічі. Цей спосіб досить старий. Він заснований на принципах вакуумного масажу, І їм користувалися ще наші бабусі. Для цього нам знадобиться банка. Вона присмоктується до тіла, вакуум втягує ділянку шкіри в банку, тим самим інтенсивно масажуючи тканини. Причому, кровообіг покращується не тільки в самій шкірі, але і в більш глибоких шарах. Ефект - целюліт йде! Ви отримуєте той же ефект, що і від масажиста, тільки якщо він мне вашу шкіру руками, то банка робить це вакуумом. Єдиний нюанс - створити цей вакуум всередині банки. Раніше була можливість користуватися тільки скляними банками - в півлітрову банку клали шматочок папірця, підпалювали його, і швидко прикладали банку до шкіри - горіння спалювали кисень. На щастя, зараз є сучасна альтернатива - так звані силіконові баночки для вакуумного масажу. Вони продаються в будь-якій аптеці і іноді називаються масажними банками. Вони зроблені з еластичного матеріалу, і стискаючи їх, ми випускаємо повітря. Потім прикладаємо банку до шкіри. Особливих приготувань не потрібно - всього лише змазують речовина і пара баночок. Якщо ви користуєтеся такою баночкою в душі - відмінно підійде гель для душу. Або антицелюлітний крем або масажне масло.

Перше рух - поздовжні рухи знизу вгору з невеликою силою вакууму (підготовка тканин до більш інтенсивного впливу). Для цього ми тільки злегка натискаємо на баночку.
Друга вправа - спіралеподібні рухи знизу вгору з більшою силою всмоктування (розминка).
І третє - приділити увагу навколо колінній зоні, масажуючи банкою від центру (зверху над коліном) назад до підколінної області , тобто до лімфовузлів. Саму підколінну зону ми при цьому не масажуємо.

Такий антицелюлітний масаж добре підтягує шкіру, підвищує її еластичність і приводить в тонус. І якщо ви будете приймати душ щодня - то результат не буде себе чекати вже через 2-3 тижні!

Особливо ефективний душ-масаж відразу після фізичних навантажень: в цьому випадку він особливо добре стимулює обмінні процеси, за рахунок чого і відбувається схуднення. Крім того, він сприяє швидкому відновленню працездатності стомлених м'язів.

Немає коментарів:

Дописати коментар