--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Хронічна втома Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Хронічна втома

При хронічній втомі рекомендується кожен день приймати контрастний душ 15-20 хвилин. Це велике навантаження на організм, але добре тренує судини і капіляри, що сприятливо позначається на роботі серця і мозку. 

Особливо рекомендується циклогідромасаж із лікувальним душем Алексєєва, який зробить контрастні процедури м'якшими при будь-яких коливаннях температур. Це досягається за рахунок особливого дратівної дії струменів води субміліметрового перетину. 

Саме ця особливість душа Алексєєва і дозволяє рекомендувати його як ефективний тренажер для судин і капілярів при хронічній втоміМеханічний точковий вплив особливих струменів дозволяють проводити глибокий гідромасаж шкіри без зміщення, пошкодження і навіть з попередженням в'ялості, природніх вікових змін. Таким чином організм тренується і набуває великої адаптаційну готовність, що дозволяє не настільки гостро реагувати на початок магнітної бурі . 

Коли треба зняти напругу м'язів, відновити сили, кращою є тепла струмінь слабкої сили (37-39° С). Довгі рухи по прямих лініях, що чергуються з круговими рухами - все в повільному темпі. 

Специфічна дія струменів води душа Алексєєва прискорює обмінні процеси, що тренує і готує організм до довгих навантажень, як би до марафонської дистанції, до більшої витривалості.

Неспецифічна дія душа Алексєєва полягає в тому, що він дає «гарне почуття», піднімає настрій, дарує радість. Вам здається це дивним, але це - так. Вплив на найбільший орган тіла - шкіру стимулює також вироблення гормону ендорфіну, гормону задоволення і радості. Бодібілдинг, йога, медитація є універсальними постачальниками ендорфінів.  Ми постійно спостерігаємо, як діє душ Алексєєва на людей, яке сильне почуття задоволення він дарує, як надовго зберігається позитивний емоційний заряд. Хронічна втома просто зникає.

Як відомо, ті, хто живе біля водоспадів, менше хворіють. Повітря біля водоспаду насичений негативними іонами, що утворюються від розсипання водних крапель високою кінетичної енергії. Душ Алексєєва у вашій ванній - мініводопад. Повітря активно насичується цілющою водної пилом, що несе негативний окіслітельновосстановітельние потенціал. Підвісьте в ванній мішечок, просочений аромасламі, і насолоджуйтеся! 

Ефективна також часникова ваннаДля цього треба потовкти 30-40 зубчиків часнику, залити кашку 10 л. окропу і, закривши посуд, дати настоятися в теплі 6-10 годин.Отриманий настій знову розігріти, не доводячи до кипіння, вилити у ванну і долити гарячою водою до потрібного об'єму. Ефективність часниковою ванни підвищується при додаванні настою листя м'яти перцевої, меліси, трави звіробою або деревію. 

Обливання холодною водою зміцнюють імунну систему і роблять організм більш стійким до змін у зовнішньому середовищі. Важливо починати загартовування поступово .Після того, як ви приймете ванну або душ, вилийте на себе прохолодну, але не холодну воду . Виливати воду треба швидким різким рухом, як би перекидаючи струмінь на так звану комірцеву зону, Тобто плечі і шию. Два рази на тиждень температуру води знижуйте приблизно на один градус. 

До речі, душ Алексєєва допоможе вам впоратися не тільки з х роніческой втомою але і з безсонням, якщо ви будете приймати прохолодний а потім теплий душ на ніч не більше 5-10 хвилин, то спати станете сном немовляти. 

Якщо у вас мало часу на активні заняття спортом, навіть просто ввечері пройтися колись, потужний душ насадки на 19 отворів в перебігу 20-25 хвилин послужить міостимулятором і навіть замінить на деякий час фізичні вправи. 

Як розвантажити від неприємностей свідомість? 

Сприятливий вплив гідромасаж надає і на загальний психічний стан: підвищується настрій, відступають фізичні нездужання, пригніченість. Чарівні ванни з підводним гідромасажем ванни відволікають від турбот і сумних роздумів, а страждають депресією, гідромасаж як би втягує в зону позитивного світовідчуття. 

Немає коментарів:

Дописати коментар