--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Запальні хвороби суглобів Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Запальні хвороби суглобів

Запальні хвороби суглобів – це захворювання лімфатичної системи
Сколіоз – це не стан хребта, це стан кісток тазу, як фундаменту, а він має бути рівним.
     На кожній нозі по п’ять пальців, кожен з яких має по п’ять кісточок. Якщо людина перекладає всю вагу тіла та одну ногу (70 кг), стопа значно вигинається.
     Для того, щоб людина не впала, на стопі утворюється трикутник, а великий палець розвертається. Починає виступати кісточка великого пальця, а людина думає, що в неї з’явилася кісточка. Потім виростає хрящ, робиться ущільнення, відчувається біль. Це називається поперечна плоскостопість.
  • У кого кісточка на правій нозі – права нога коротша, а якщо на лівій – то ліва
  • Якщо на двох – людина спочатку стояла на правій, поки вона не заболіла, а потім на лівій нозі.
Ось чому вона виникає спочатку на одній нозі, а потім – на іншій.      Якщо у дитини плоскостопість, то у неї зміщені кістки тазу. Якщо вона стоптує взуття, припадає, стоїть на пальчиках, “викривлює п’ятку”, тобто правою ногою іде нормально, а лівою човгає, тягне, то в усіх цих випадках потрібно вивчати фундамент кісток тазу, який має бути розташований в горизонтальній площині.
     Вирівняти кістки тазу можна тільки гімнастикою і мануальною терапією, тому що це травма, зміщення. Якщо ви стрибаєте з автобуса на праву ногу з сумкою в 10 кг, то у цей момент зіскакує суглоб.
     Голова людини завжди намагається прийняти перпендикулярне положення до плечей. Шия має бути розташована на 90 градусів до плечей, щоб через 7 отворів змогла піти кров від головного мозку.
Ви можете подивитися на фотографіях, як розташована ваша голова. У всіх є нахил вліво або вправо. Це означає, що м’язи слабкі, і хребет неправильно розташовується. Для цього потрібно робити зарядку, періодично перевіряти свій хребет.
     У китайців усі види гімнастики спрямовані на відновлення хребта. У нас гімнастика руйнує. Хворому на остеохондроз не можна крутити головою, нахилятися вперед, а треба зміцнювати спину.
     А як лікують хворих на сколіоз дітей в стаціонарах? На них одягають корсети і за півроку хребет вирівнюється. Але їм не вправляють кістки тазу. І коли дитина через півроку знімає корсет, через те, що одна нога коротша за іншу, її сколіоз з першого ступеня перетворюється на четвертий. Їм приєднують холодні, платинові пластини до хребців, з якими не можна вийти на вулицю, вони тріскають від напруги, тому що одна нога коротша за іншу. Ось так і виникають діти-сколіозники.

Чим небезпечний сколіоз?

По-перше, у дівчинки народиться дитина з порушенням мозкового кровопостачання.
По-друге, зношуються диски. Якщо вони зносяться – відновити їх буде дуже важко, оскільки хрящова тканина не дуже міцна, адже вона руйнується за відсутності сірки.
Якщо виникають запальні захворювання суглобів, то знайте, що в суглобах немає чому запалюватися. Суглоб – це дві кістки, там більше нічого немає.
Усі захворювання – це захворювання лімфатичної системи.
     З іншого боку колінного суглоба знаходиться лімфовузол. Якщо в організмі є бактерії, такі як стрептокок, хламідії, кандида, це означає, що в цьому вузлі утворився тромб, рідина перестає відтікати і накопичується в суглобі, підвищується температура. Тому захворювання суглобів – це захворювання лімфатичної системи.
     Усі захворювання суглобів (окрім травм) – це наявність в них бактерій або інших паразитів.

Артроз – це друга стадія артриту.

Якщо в організмі довго живуть бактерії (1 рік, 2, 3, 10), виникає лімфатична фільтрація, сюди приходять лейкоцити. Потім вони зникають, але лейкоцити попрацювали вже в цьому місці, вони «з’їли» хрящ. Стрептокок загинув разом з хрящем. Виникає деформувальний артроз з відкладенням солей.
Суглобова рідина має бути ідеально чиста, мокра, вона не має бути суха, в ній не повинно бути прожилків, бактерій, грибів. Визначити якість суглобової рідини можна по нігтях.


Нігті мають бути прозорі, тверді, без поперечної і подовжньої деформації. Якщо нігті мають нерівності, то в суглобовій рідині відкладаються частинки. Ніготь – це застигла внутрішньосуглобова рідина.

По нігтях можна повністю визначити стан людини.

     Якщо на нігтях грибок, то він знаходиться не лише на нігтях, він усередині суглобової рідини. Лікувати потрібно не нігті. Нові нігті будуть такі самі зіпсовані, як і ті, що людина зняла.
     Якщо нігті відшаровуються – відбувається глибоке порушення мінерального обміну плюс залишки грибків. Відшарування нігтів – це розшарування фракції внутрішньосуглобової рідини. Це може статися в результаті якогось бактерійного агенту, наприклад, хламідіозу. Для віднов-лення мінерального обміну необхідно поповнити запаси сірки, йоду, цинку, кальцію і фосфору.
     Якщо на нігтях є білі плямки, то це бляшки білків. А, отже, порушення білкового обміну, оскільки білки не перетравлюються і білкові молекули знаходяться усередині суглобової рідини. Потім можуть виникнути захворювання суглобів обмінного характеру.
     Якщо на нігтях горбики – це показник шийного остеохондрозу. Рідина тече рівномірно і на ніготь виходить рівномірно. Якщо людина спить і у неї німіють руки, то у цей момент рідина не тече. Виходить так: то тече, то ні, а ніготь виходить хвилястий.     У нас 8 кісток черепа, сполучених попарно. Кістки черепа рухаються з народження і до останніх днів життя. Вони мають бути абсолютно симетричні.
     Парамемагнум (великий потиличний отвір) не повинен нічого торкатися, туди виходить спинний мозок.
Якщо у мами кривий таз, то у дитини зміщуються кістки черепа, параме-магнум порушується і виникає дитячий церебральний параліч. Може бути косоокість, втрата слуху.
     Кістки черепа вправляються з першого до останнього днів життя. Існують народні цілителі, знахарі лікарі, які уміють вправляти кістки черепа. Шукайте фахівців, бо, якщо кістки черепа криві, то поступово сяде зір, притупиться слух. Людина дивиться не очима, а потиличними горбиками.
     Дуже важливо, щоб добрим було кровопостачання потиличних частин. Все, що пов’язано з шумом у вухах, запамороченням, з носовими кровотечами – усе це йде від підвивихів шийних хребців, зміщення кісток черепа.
     Якщо тріскаються судини в очах, то це шийний сколіоз, внутрішньочерепна гіпертензія. Хребет рихтувати потрібно з фундаменту, з кісток тазу. Кістки тазу не повинні хворіти, крижові кістки не повинні хворіти, куприк має бути правильно виставлений.
     Є люди, які вправляють куприки. Якщо людина впала або був перелом куприка чи інша патологія, така що вона не може сісти, то потрібно вправляти куприк прямо через пряму кишку.
     Якщо у дитини косоокість, криві зуби – це наслідок кривих кісток черепа.
     Деформовані кістки можуть передаватися у спадок. Особливо зуби. Сколіоз у спадок не передається. У спадок передаються обличчя і зуби, щелепи. Передається зовнішній вигляд, внутрішня будова, але не захворювання.
     У кожного свій власний сколіоз через слабкість зв’язкового апарату, через те, що людина неправильно спить, сидить, працює, неправильно носить вантажі.
     Ми про це майже нічого не знаємо. На Сході усе роблять правильно. У них немає сколіозу. Китайці напрочуд прямі. У них дуже мало лікарів з суглобів. Вони правильно харчуються, доброзичливі, роблять гімнастику. Їдять свіжу продукцію, рибу не заморожують.
     У нас в країні немає гімнастики. Є бодібілдінг, аеробіка, але немає гімнастики. У нас немає протипаразитарних програм, психології. У нас є невідповідна медицина.
     З харчуванням у нас теж проблеми. Якщо в Японії 50 видів салатів, то у нас один, і то китайський. Вони їдять селеру. У ресторанах у них подають проростки сої, пшениці. М’ясо у них огидне, та зате багато овочів.
     Країна вийшла на нові технології. У кожному дворі у них стоїть тренажер, і люди займаються. У них скрізь гасла: все для людини. І там дійсно, все для людини.
     Ми вимираємо, а вони розмножуються. Важко сказати, що там відбувається, але технологія споживання там зовсім інша. Ніяких шипучих напоїв там немає. Вони можуть знаходитися в лазні цілий день. У Китаї існує 20 видів масажу.
     Там все дуже дешево. Працюють вони з ранку до ночі. Але ті, хто підмітають, одягнені у білі рукавички і респіратори. І що найголовніше, усі посміхаються.

Переклад Тутка за матеріалами

Немає коментарів:

Дописати коментар