--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Проект МАФ на стаціях найбільшої у світі хресної дороги Ісуса Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

четвер, 14 травня 2020 р.

Проект МАФ на стаціях найбільшої у світі хресної дороги Ісуса


В одному із наступних явлень Діви Марії двом дівчаткам, Вона просила про спорудження Хресної дороги від Львова до Джублика - місця, у якому "розпочнеться об'єднання всіх християн"

Цю Хресну дорогу, яку благословив святійший Папа Римський Іоан Павло ІІ, було встановлено та посвячено у 2003 році, сподвижниками Львіщини, Тернопільщини та Закарпаття.

Думка про спорудження архітектурних комплексів біля кожного із 14 хрестів стацій остаточно зформувалася у 2009 році. Були пошуки форми, конструкції та можливості реалізації цього задуму.
Одним із перших мецанатів та співорганізаторів проекту став відомий меценат та благодійник добродій Богдан Калушка із Озерна, що на Тернопільщині.
 Там же ж і прийшла ідея проекту, який, схоже, найбільше відповідає його задумам і про який йтиме мова на цій сторінці.

Більш детально про це тут ►

Немає коментарів:

Опублікувати коментар