--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Такий зручний і такий небезпечний пластиковий посуд Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

неділя, 6 жовтня 2019 р.

Такий зручний і такий небезпечний пластиковий посуд

Досі ніхто не може сказати достеменно, скільки років розкладається пластик - сотню чи кілька сотень. Для виготовлення однієї літрової пляшки використовують 250 мл нафти і 3 л води. Ці дані отримали, враховуючи весь цикл виробництва, – від видобутку нафти до отримання готового продукту.  Подальша ж доля пляшки залежить від кожного споживача.

Вчені з цього закладу проаналізували склад пластикових пляшок різних виробників, і виявили, що приблизно третина з них містить токсичні та канцерогенні хімікати, що забруднюють навколишнє середовище та негативно впливають на організм людини.
Вірте чи ні, але вміст канцерогенів у пластику, над яким проводили досліди, значно перевищував допустиму норму, встановлену стандартами харчової промисловості.
Про це більше ►

Немає коментарів:

Опублікувати коментар