--> мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА": Топлене вершкове масло. Мережа ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА", Бішофіт полтавський, Душ Алексєєва, Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Сьогодні нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

субота, 13 липня 2019 р.

Топлене вершкове масло.

Якісне масло, добре очищене від білка і води.

Очищене пряжене коров'яче масло (ДХІ) завжди було дуже цінним продуктом, і в давні часи цінувалося поряд із зерном і золотом. Воно цінувалося не тільки через відмінні смакові якості, але і як середників поживних речовин і мікроелементів.
ДХІ є ідеальним продуктом і підходить абсолютно всім при будь-яких захворюваннях.
ДХІ не засмічує печінку, як інші масла і жири, а навпаки, надає їй силу. Воно не збільшує холестерин, як багато інших масел. Живить головний і кістковий мозок, нервову тканину. Приносить полегшення при виразці кишечника та колітах. Дає силу і покращує травлення зокрема у тонкій кишці, підвищує її працездатність. Полегшує запори - якщо приймати з теплим молоком на ніч.


Для збільшення тепла в організмі, особливо в зимовий період, рекомендується пити гаряче молоко з ДХІ на ніч (кількість молока підбирайте по самопочуттю - на ранок у вас не повинно бути слизу). Можна приймати ДХІ, запиваючи теплою водою вранці відразу після пробудження. Це також сприяє швидкому звільненню кишечника і швидко зігріває організм. Вечірній прийом ДХІ з теплим молоком заспокоює нервозність і сприяє глибокому сну.
Прийом ДХІ полегшує стан при ангіні, застудах, кашлі, мігрені. Лікує хвороби крові (кровотечі, анемію). ДХІ відновлює гормональні функції (особливо у жінок).
Допомагає швидкому загоєнню ран, як наслідки не важких опіків (потрібно нанести ДХІ якомога швидше після опіку). Також покращує стан пролежнів у лежачих хворих, зменшує біль в попереку, суглобах. Легкий масаж з ДХІ сприяє загоєнню переломів і розсмоктуванню ударів.

При наявності пухлин будь-якої локалізації рекомендується щодня на ніч змащувати стопи і руки ДХІ. Концентрована енергія тонкої плівки ДХІ спрямовуються по всіх каналах організму, і пухлини починають розсмоктуватися. Процедура ця дуже "масляна", тому запасіться старими шкарпетками і х / б рукавичками (чудово для цієї мети підходять нитяні рукавички для садових робіт).
ДХІ (його концентрована тонка очищуюча плівка) також застосовується при лікуванні лихоманки.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар